Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DreSzCzyK

zamówić zamówie, ale wQ się można fajne kostki to nie ma..
to ja również dołączam się do pytania co z produktami na zamówienie!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezeli tak to bedzie wygladac, to nie wiem czy w koncu nie zrezygnuje z WK.. Na prawde polowa tego co chcialem zamowic jest teraz niedostepna lub na zamowienie. Prosze o info co z tymi produktami. Moze jednak przelozyc WK i kupic jak bedzie wiecej produktow dostepne?


BTW Nie uwazacie, ze tak taka akcje FM powinien sie bardziej przygotowac? Nie rozumiem sytuacji gdzie z minuty na minute znikaja produkty ze strony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamówić dopiero w niedziele a teraz już nie ma polowy produktów.
Jak tak dalej pójdzie to sie wypisze z WK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje, ale zaczeli dodawac jakies nowe produkty do artykulow roznych i petard..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiło się 60osób. Więc wiadome że z 40 osób minimum wezmie takie wyrzutnie jak JW90, mars, JW103 itd.
A na takie zapasy FM napewno się nie zaopatrzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jezeli fajerwerki zostaly zakupione dzis w nocy tzn 01:00 i bylo jeszce jw90 to mysle ze je akurat dostane czy jest taka mozliwosc ze moge ich nie dostac??I mam jeszce pytanie czy hurtownia jest w niedziele otwarta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
Nie wiem co sie dzieje, ale zaczeli dodawac jakies nowe produkty do artykulow roznych i petard..

Możliwe że dodaja new produkty, lepiej niech kostki powrzucają :)
Owszem powinni sie bardziej przygotować takie moje zdanie, wczoraj była TXB798 - CONCEPT dziś juz kostki nie ma :(
Czekamy na odpowiedż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie skladam dzisiaj zamowienia. Nie wierze w to co widze na stronie. W ciagu kilku godzin 3/4 wyrzutni, ktore mialem w planie stalo sie 'na zamowienie'. Czekam na jakies informacje i mam nadzieje, ze jutro sie cos zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta jeszcze kase na telefon wydawać angry.gif organizatorzy prawie wcale nie udzielają sie w wk



Z takim podejściem odradzam jakiekolwiek zakupy internetowe. Pozatym organizator dołożył wszelkich starań by wk stało na wysokim poziomie i stoi!! A to, że więszość ma obcykane kilka produktów i tupie nogami, ze ma być i koniec bo oni tak chcą to niestety nie wina fm, że zamienników w razie braków żadnych sobie nie wybrali. A sklep ma swoje wielkości zapasów i systemy ich obliczania, bo każdy zaopas to koszt zamrożony. Nie dość, że za mała kase można nabyć naprwde dobry towar to jeszcze źle bo tego nie ma tego nie ma. To nie koncert życzeń, tylko normalny sklep jak inny i tak samo mógłby nic nie organizować i nic nie iśc na rękę forumowiczom. Bartek kupił wczesniej i jest zadowolony, a coniektórzy z jednej strony chcą przyciąć na wydatkach, a z drugiej chcą być obsługiwani na najwyższym standardzie. Coś kosztem czegoś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz ponawiam moje pytanie jezeli zlozylem zamowienie o 01:00 i byly jeszce wszystkie produkty ktore zamwialem dostane je czy bede zmuszony wybrac jakies zamienniki?? I czy hurtownia jest otwarta w niedziele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdą jeszcze te kostki:
- http://www.youtube.com/watch?v=3fEJjLVYkz8
- http://www.youtube.com/watch?v=5mb12mJlPvk
oraz 2520 Purple Tail.

Doszły dwie strony Tomaszka:
http://fajerwerkimarket.pl/go/_category/?idc=id_12&order=2&page=1&producer_id=12&record_row=long&lang=pl

Naturalnym jest to, że w niektóre produkty zostaną wyprzedane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gadajcie co chcecie wy wiecie swoje ja swoje jak dla mnie wk to narazie klapa.


Ku..a człowieku, na fajerwerki masz kase a na rozmowe nie masz?! Śmiech na sali, jak z takim podejściem zgłaszasz się do zamawiania czegokolwiek w internecie to pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może dlaczego pomimo złożonego zamówienia nie dostałem żadnego potwierdzenia na emaila? Po prostu po wpisaniu danych potrzebnych do wysyłki przeniosło mnie na stronę główną i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiecie może dlaczego pomimo złożonego zamówienia nie dostałem żadnego potwierdzenia na emaila? Po prostu po wpisaniu danych potrzebnych do wysyłki przeniosło mnie na stronę główną i tyle.


Sprawdzałeś w spamie? Ja tam dostałem wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil po wpisaniu danych jeszcze trzeba ręcznie potwierdzić i dopiero wysyła meila a jak go od razu przeniosło to znaczy, że zamówienie nie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...