Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę na stronce, że była dostawa, przeglądałem 2 dni temu i był mniejszy wybór.
Więc kiedy odbędzie się wspólne kupowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie poczekajmy, aby wszystkim pasowało. Osobiście nie biorę JW90, ale przydałby się lont, który jest "na zamówienie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pisze "Na zamówienie" to niekoniecznie tego towaru nie ma, wiem bo gdy kupowałem i zakupiłem produkt "na zamówienie" to bez problemu go otrzymałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomoo tyle, ze mialo byc w tym tyg, ale nie bedzie bo sie zglosilo za malo chetnych i nie bylo dostawy.
Byc moze odbedzie sie wk w polowie listopada.


Jezeli brakuje chetnych, to ja moge wstepnie dopisac sie za 500 zl. Moja pewnosc, zalezy od tego jak to bedzie wygladac i kiedy sie to odbedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie brakuje mi jeszcze 70x10 karabinkow z jorga. Jezeli bedzie jeszcze dostawa petard, to fajnie jakby sie pojawily.

EDIT. Rzymiakow 20-strzalowych tez brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cwaniaki... czekaja jak ceny pojda o wiele w gore i wtedy niby bedzie ten rabat.;D


Cwaniak to ty jesteś... To logiczne, że skoro dotychczasowa kwota wspólnego kupowania wynosi około 6k to jeszcze poczekają aż dobiejemy do 10k chociaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie udzielam się tutaj na forum, ale po prostu jak czytam Twoje posty to krew mnie zalewa. Ciągle Ci coś nie pasuje, ciągle jakieś ale. Mam dla Ciebie rade. Nie bierz w ogóle udziału we WK, a najlepiej kup w innym sklepie i odpuść sobie to zrzędzenie bo to się robi żenujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko gdzie można sprawdzić kwotę WK i gdzie mam dokładnie napisać posta żeby moja kwota też została doliczona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja mam pytanko gdzie można sprawdzić kwotę WK i gdzie mam dokładnie napisać posta żeby moja kwota też została doliczona??

Przecież masz napisane że wysyłamy e-mailem i adres też masz :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
Zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie i nie zawsze ta opinia musi sie podobac innym.

sklep musi zarobić :D
zgodze sie z tobą kazdy ma prawo wyrazić swoją opinie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym wziąć udział wspólnym kupowaniu :) Wysłałem już mejla z kwotą i nickiem z forum :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wspólne kupowanie będzie w okolicach 15-stego to i ja powinnienem się dopisać do akcji.
Ciszyła by mnie dostępnośc takich produktów jak:
TXB593
Maxsem (choć części):
Out Space
Rainbow
Sky Garden
MC104V
Silver Rain
Splendid River
Mine plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...