Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartekeuro - podane ceny są najniższe spośród wszystkich sklepów internetowych ( a dojdzie do tego jeszcze rabat ) oraz są niższe, niż zeszłoroczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja ślepy czy w tej dostawie nie widzę JW90 ??
co do cen to nie najgorzej no ale zobaczymy dokładnie jaki będzie rabat i czy będzie duża dostępność najbardziej popularnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te narzekania na ceny to mnie krew zalewa. Trzeba było zamawiać wcześniej a nie teraz jęczeć. Jak porównacie te ceny z oferta innych sklepów oraz odliczycie rabat to i tak wychodzi najtaniej.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież velibrum napisał że to dopiero pierwsza częśc od Jorge...
Bartekeuro nie wiem czy się śmiac czy płakac.Nie wiem do kogo masz pretensje.Każdy ci mówił abyś kupił tak jak inni na wyprzedażach,a się tak napaliłeś na to wk ;) Jakie ceny wysokie co ty człowieku gadasz???JW408 za 150zł,znajdziesz mi gdzieś taniej?JW418 znajdziesz taniej niż za 300zł?Przecież do tego będziecie mieli rabat jakiś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest już ustalony oficjalny termin wspólnych zakupów ?

Prawdopodobnie na początku listopada :) Mialo byc juz pod koniec pazdziernika ale sie konczy i nadal cicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, prawdopodobnie będę z wami zamawiać.
Moja kwota to ok. 200 zł(bez rabatu)



Nie podajemy tutaj kwot za jaką zamawiamy. Naucz się czytać ze zrozumieniem <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania:

1. Do kiedy mozna zglaszac kwote na WK?
2. Czy musze byc na liscie, zeby wziac udzial w WK, czy moze byc tak jak rok temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, żeby każdy chętny zgłosił się na maila. Aby ze sklepem ustalać jakieś rabaty trzeba przedstawić jakąś ( chociaż przybliżoną ) kwotę. O końcu zgłaszania się poinformuję na kilka dni przed tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luxor Nie naskakuj tak na wszystkich :rolleyes:

Master napisał tutaj z nawyku, tak jak rok temu. Teraz wysyłamy deklarowaną kwotę na maila który jest podany w jednym z postów velibruma. Następnym razem prześledź temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie deklaruję się zamówić ok 300-350 zł bez rabatu ale zobaczymy co przyniesie czas być może kwota podskoczy :D

edit: aha ja również się rozpędziłem gdy przeczytałem post MT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepiej, żeby każdy chętny zgłosił się na maila. Aby ze sklepem ustalać jakieś rabaty trzeba przedstawić jakąś ( chociaż przybliżoną ) kwotę. O końcu zgłaszania się poinformuję na kilka dni przed tym na forum.


No dobra. To jak bedzie wygladac sprawa, gdy bede chcial wziac udzial w WK, ale nie zdarze wyslac kwoty lub odwrotnie (czyt. kwota zostanie wpisana, ale jednak zmienie zdanie i bede chcial zamawiac sam)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym żeby we wspólnym kupowaniu było:
Z triplexu:
little palm tree (symbolu nie pamiętam)
TXB498 The Magic Key
Techno i reagge (symbolu nie pamiętam)



Raczej techno & rege i to chyba z komety bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry zapomniałem, ale to dobre kostki gdy nie chcesz denerwować sąsiadów.
I bardzo proszę żeby był lont visco szybko-palny.


O. Zapomnialem o loncie. Mi tez by sie przydal (szybki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...