Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Bez-nazwy_asnpsp.jpg

OSTATECZNY TERMIN WSPÓLNEGO KUPOWANIA ORAZ KWOTA RABATU:

ZAMAWIAĆ BĘDZIE MOŻNA PRZEZ CAŁY PIĄTEK, SOBOTĘ ORAZ NIEDZIELĘ, TJ. 3, 4 ORAZ 5 GRUDNIA 2010 ROKU.

RABAT BĘDZIE WYNOSIĆ 20%. ZAMAWIACIE ZA 120% ZADEKLAROWANEJ KWOTY, CZYLI JEŻELI ZADEKLAROWALIŚIE KWOTĘ 500 ZŁ, TO WYBIERACIE PRODUKTY ZA 600 ZŁ, NATOMIAST PŁACICIE 500 ZŁ. ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE OD POCZĄTKU PRZYSZŁEGO TYGODNIA. ZGŁOSIŁO SIĘ PONAD 60 OSÓB, TAK WIĘC CZAS WYSYŁANIA PACZEK TO BĘDZIE CAŁY PRZYSZŁY TYDZIEŃ.

Witajcie!

Wyniki ankiety pokazały, że sklep fajerwerkimarket.pl byłby w waszych oczach najchętniej postrzegany do zorganizowania akcji wspólnego kupowania 2010.

Sklep się zgodził, w związku z czym będę miał w tym temacie do Was kilka pytań.

1. Co chcielibyście kupić, czego aktualnie nie ma na stronie?
(wybór wśród Triplex, Jorge, Maxsem; wpisujemy w temacie)

2. Jaką kwotę byście wstępnie chcieli wydać w sklepie?
jeżeli nie znasz wartości dokładnej, podaj przybliżoną
UWAGA!!! Wartości podajemy na maila, a nie w temacie, nie zapomnijcie przesłać w mailu swojego nicka z forum!!! Mail: wspolnekupowanie2010@wp.pl

Termin zakupu: 2 połowa listopada
Ceny: w przypadku utrzymania się obecnych cen, rabat byłby mniejszy, natomiast w przypadku podniesienia się cen na stronie, automatycznie zwiększa się rabat. Więc proszę się nie martwić o ewentualny wzrost cen na stronie. Oczywiście wysokość zniżki uzależniona jest od kwoty zamówienia. Trzeba wziąć pod uwagę tegoroczny wzrost cen u importerów, tak więc aby uzyskać ceny podobne do zeszłorocznych musielibyśmy uzbierać dużo kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co zaobserwowałem mogę śmiało stwierdzic, że najbardziej pożądane produkty przez użytkowników,a których nie ma obecnie to m.in.:
-FP3/SMALL
-JW1000
-JW90
-TXB593
-JW408
Myślę że sklep powinien zaopatrzyc się w szczególności we właśnie te produkty ;)
(jeżeli coś mi się przypomni to edytuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW90 już jest.

PS:
JORGE:
> SM2127
> SM9817
> JW07
> SM9805
> SM9807
> JW106
> JW21
> JW103
> JW87
> JW2001
> JW408

TRIPLEX:
> TXB400
> TXB798
> U17017

To jest wstępna lista, uwzględniająca wcześniejsze sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajnie by było jakby się znalazły TXB475 z Triplexa i JW401 z Jorge. To są podstawowe produkty które prawdopodobnie kupie w najbliższej paczce :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest,ale żeby nie było pózniej skarg i problemów że ktoś nie wie jaki np.wziąśc zamiennik,bo robi zakupy tylko ze względu na tą wyrzutnie... ;)
A chodzi nam przede wszystkim oto,aby wszystko poszło jak najsprawniej przecież :)
Więc lepiej aby sklep zaopatrzył się w większą ilośc-taka mała sugestia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile będzie upustu. Kupiłbym za tyle, żeby zapłacic max 330 razem z przesyłką i z rabatem który ma być.

Nie ma JW96. To taka mini wersja JW408.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie zamawiać na FM, ale jakoś się przełamałem xD. W końcu do trzech razy sztuka to może tym razem wszystko będzie ok z paczką (mam taką nadzieję).

Tutaj moje propozycje co mogłoby pojawić się w sklepie:

Rzymskie:
N2071 - Lion - byłbym wniebowzięty gdyby te rzymiaki były dostępne :P

Rakiety:
JR8 - Diabolo
R20072 - Perfect
R18058 - Demon

Wyrzutnie:
JW103 - Imagine
JW168 - Imagine
RSB734 - Samuraj
JW96 - Show of Fireworks
JW56 - Show of Fireworks
JW59 - Show of Fireworks
JW2000 - Exclusive Collection
JW4071 - Terminator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze na FM Mont Everesta Jorge.
Jeszcze przydałby się jakiś mozdziez Super Power 2 cale i te szelki SP 2 calowe na sztuki co można kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze przydałby się jakiś mozdziez Super Power 2 cale i te szelki SP 2 calowe na sztuki co można kupować.

Przecież velibrum napisał że tylko z pośród triplexa,jorge i maxsema należy wybierac,a jak już chyba zauważyłeś fm nie bierze produktów od SP :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można było by tak pod koniec listopada albo chociaż w środku listopada zorganizować wspólne kupowanie?

Przydało by się FP3/Small

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cały temat
tylko pytam się czy nie dało by się troche przesunąć na późniejszy termin wspólnego kupowania bo niewiem czy będe miał pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie mogę potwierdzić, że wspólne kupowanie odbędzie się nie pod koniec października, tylko w 2 połowie pierwszego tygodnia listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy przesyłki dotrą do kupujących? po jakim czasie?

Czy będe mógł sobie wybrać dzień w którym ma przyjść do mnie paczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A kiedy przesyłki dotrą do kupujących? po jakim czasie?

Czy będe mógł sobie wybrać dzień w którym ma przyjść do mnie paczka?

Nigdy nic nie kupowales przez neta?Jak wysla paczke bedziesz sie jej mogl spodziewac po ok.2dniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem nawet 2 razy z fm

tylko jak czytałem temat z tamtego roku o wspólnych zakupach to tam pisze tak :

"Realizacja zamówienia odbywać się będzie w sklepie fajerwerkimarket.pl w dogodnym dla wszystkich terminie, który jeszcze ustalimy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...