Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


NIE!!!

Zadeklarowałeś kwotę 100 zł - za tyle kupujesz fajerwerki. Jeżeli rabat wyniesie przykładowo 20 %, to zamówienie składasz za 125 zł. Nie sugeruj się tym, co pisze mpi!


Zobacz, dobrze napisałem :D Dodam, że podałbym 75zł, co można z mojego dalszego postu wywnioskować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Pytanie odnośnie FAQ: Czyli robię powiedzmy zakupy za 100zł, oni odliczają np. 25%, więc płacę tylko 75zł + 24zł (przesyłka) = 99zł?

Edit: Wychodzi na to, że dobrze więc autor FAQ nie ma do końca racji - bo jeśli mój zaplanowany stuff wyniósł 400zł to obliczam z niego rabat 25% i płacę 300zł. Czyli (300x100) : 75 = 400
Skoro tak to zamiast wam zgłosić to, że zamawian za 400zł to mówię, że za 300zł, ale jeśli ktoś chcę koniecznie płacić 400zł, tyle chce wydać na fajerwerki to ma rabat o wartości 133zł=533zł, bo (400x100) : 75 = 533


Ile chcesz zapłacić za fajerwerki, bez kosztów wysyłki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie odnośnie FAQ: Czyli robię powiedzmy zakupy za 100zł, oni odliczają np. 25%, więc płacę tylko 75zł + 24zł (przesyłka) = 99zł?

Edit: Wychodzi na to, że dobrze więc autor FAQ nie ma do końca racji - bo jeśli mój zaplanowany stuff wyniósł 400zł to obliczam z niego rabat 25% i płacę 300zł. Czyli (300x100) : 75 = 400
Skoro tak to zamiast wam zgłosić to, że zamawian za 400zł to mówię, że za 300zł, ale jeśli ktoś chcę koniecznie płacić 400zł, tyle chce wydać na fajerwerki to ma rabat o wartości 133zł=533zł, bo (400x100) : 75 = 533


To już się nudne zaczyna robić... Przeczytaj dokładnie FAQ (ze zrozumieniem) to dowiesz się co i jak dokładnie <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz do wydania 75pln

to wybierasz produkty za 93.75PLN. Założyłem że rabat jest 20%. wtedy płacisz 75pln + koszta wysyłki


Proste i logiczne. nie wiem czego tu nie rozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak do konca, bo jeśli chcesz koniecznie wydać 100zł, to wtedy na 20% masz 25zł rabatu więc razem 125zł. Jeśli wiesz na pewno, że rabat będzie wynosił conajmniej 20% i będziesz chciał zrobić zakupy za 100zł to od tej sumy odejmujesz 20% i wychodzi 80zł, więc musisz zgłosić, że za tyle masz zamiar zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mówiłem tylko ile to 20%rabatu ze 100 zł to był przykład, to dajmy przykład na mój budżet, bo chce wydać 400 zł bez rabatu, to gdy rabat będzie 30% to mam do płacenia 280 zł, o takie coś mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z opłatą kuriera, jeśli ktoś wygra przykładowo 100zł w konkursie i będzie chciał dopłacić do tego bonu 200 zł to czy dalej ten kurier będzie opłacony czy trzeba będzie już dopłacić za kuriera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bon to chyba masz tylko fajerwerki, a kuriera możesz zmieścić w tych 200zł.

Nie wiem czy jeszcze można, ale w petardach brakuje mi:
- FP3S
- FP1 JAJO DINOZAURA
- FP10 WARIATKA
- JC024 SZOK
- JC05 SHARK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za bon to chyba masz tylko fajerwerki, a kuriera możesz zmieścić w tych 200zł.

Nie wiem czy jeszcze można, ale w petardach brakuje mi:
- FP3S
- FP1 JAJO DINOZAURA
- FP10 WARIATKA
- JC024 SZOK
- JC05 SHARK


No, smalle zniknely. Ale moze wroca wraz z dostawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech najlepiej nikt nic nie pisze i wszyscy niech czekają cierpliwie na rozwój sytuacji bo niektóre osoby wprowadzają niepotrzebny zamęt. Niech piszą tylko Ci co mają jakieś mądre pytania bo robi się straszny śmietnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli zauważycie jakiś produkt drożej, niż w jakimś innym sklepie internetowym to dajcie znać w tym temacie, a ceny powinny zostać obniżone.


FP3/New na FK za 11zl, na SF za 10,50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikadze FM 3.99 F-net 3.50
PICCOLO CORSAIR - JC01S FM 0.81 F-net 0.80 :):)

No i przede wszystkim to co napisał Ponq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.Czy inne promocje w sklepie obowiązują przy akcji WK?
Inne promocje nie będą brane pod uwagę podczas akcji WK. Chodzi tu między innymi o darmową wysyłkę jeżeli zamówienie wynosi powyżej 500pln. Choć ja tej promocji już nie widzę. Jeżeli cokolwiek się zmieni zostaniecie o tym poinformowani.


Czyli jeżeli w sklepie FM produkt jest w promocyjnej cenie, to przy akcji WK ta promocja nie obowiązuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli jeżeli w sklepie FM produkt jest w promocyjnej cenie, to przy akcji WK ta promocja nie obowiązuje?



Obowiązuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje obowiązuje chodzi o takie promocje jak darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500pln, jakieś punkty do losowania bonów(rok temu było) itp ceny są takie jak są na stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z moim pytaniem ? :

A co z opłatą kuriera, jeśli ktoś wygra przykładowo 100zł w konkursie i będzie chciał dopłacić do tego bonu 200 zł to czy dalej ten kurier będzie opłacony czy trzeba będzie już dopłacić za kuriera ?


i 2 pytanie:

Czy będą Perfecty(Rakiety) na fm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja deklaruje 200 zł .

Podstawą jest przeczytać 1 stronę tematu.
EDIT: Żeby moderator się nie miał problemu - dodam, że jest tam napisane, że twoją zaplanowaną kwotę należy przesłać na podany mail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie wiadomo jak to będzie z płatnością przelewem.Ktoś może zainteresował się tą sprawą i się kogoś pytał czy każdy ma sobie załatwiać samemu taką opcje?Dla mnie to nie problem ale nie chciał bym robić zamieszania w fm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na cennik Jorge 2010 i cenę brutto JW103...

jw103.jpg

... wynoszącą 32 zł i porównać ją sobie z ceną na fajerwerkimarket.pl wynoszącą 28 zł !

Po prostu nikt takiej okazji nie chciał przepuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...