Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle Vel. Nie dość że mamy 30% upustu to jeszcze super gratis dali :D. Ciekawa jak u innych będzie z gratisami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te TXB798 i TXB800 to są w ramach stałego klienta ( 2 nowości pirotechniczne w roku do przetestowania ). Więc można powiedzieć że prawidłowy gratis to FP3X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM PORZĄDNIE ZAWIEDZIONY ZAKUPAMI NA FM !

Paczkę po telefonie do kuriera otrzymałem około godziny 15.10.
Już na pierwszy rzut oka zdziwiła mnie wielkość przesyłki.
Kwadratowy karton po JW67(a miały być rakiety 3" Triplex).

Odebrałem , zapłaciłem i przy kurierze otworzyłem.
Po głębszych oględzinach okazało się , że w środku nie ma w/w rakiet Absolut.
Ponieważ kurier się spieszył i zalecił zadzwonić do Top 10 podziękowałem i pojechałem robić koledze komputer(byłem wcześniej umówiony).
Po powrocie dokładnie sprawdziłem zawartość z zamówieniem na stronie.

Jest wszystko co zamówiłem z wyjątkiem 3 rzeczy :
-TXR793 - ABSOLUT
-Nie ma jednej paczki FP3/New(zamówiłem 2)
-Nie ma żadnych gratisów !

Co powiniennem teraz zrobić ?
Nie chce po raz kolejny płacić za wysyłkę , a przecież nie z mojej winy nie dostałem tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą , czekam na odpowiedź , bo pan miał sprawdzić w komputerze.

A zamienników żadnych nie chce , specjalnie dla tych rakiet kupowałem , a są one ciągle na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą telefon od pana z Top10.

Powiedzieli , że nastąpiła mała pomyłka i doślą mi te 2 brakujące rzeczy , a krachmany za pomyłke dostanę gratis.
Wysyłka nastąpi w poniedziałek po 16 , więc jak paczka dojdzie wybacze im ten drobny błąd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako gratis dostalem tylko paczke wariatek i....1 krachmena :mrgreen:
a zamawialem za 250 zeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nieźle, czyli dostałeś gratisa za 10zł. Ja zamawiałem za 400zł i jak dostane za te 10zł to i tak dobrze, bo rabat 30% już dużo zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie tych gratisów czepiacie. WASZYM GRATISEM JEST 30%.

ja bede happy jak mi poprostu paczka w poniedzialek przyjdzie, a czy bedzie gratis czy nie to mnie to wisi. i tak zaoszczędziłęm 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę wykazywać podobnej radości z otrzymania paczki :neutral:

Te rzeczy , które mieli mi dosłać w poniedziałek , zostały wysłane we wtorek(po kilku telefonach dostałem numer listu przewozowego).
Oczekując na przyjście kuriera(do godziny 16 z minutami) , miałem naprawdę świetny humor.
Lecz pojawienie się (wreszcie) tego (upragnionego) człowieka nie utrzymało tego stanu.
Ni z gruchy ni z pietruchy okazało się , że jest to paczka pobraniowa na kwote 465zł(w środku były rakiety absolut oraz paczka krachmenów i FP3 New).
Po prostu nie mogłem przyjąć tej paczki głównie z powodu kwesti finansowej(nie miałem takiej kwoty w danej chwili pod ręką).
Po telefonie do FM okazało się , że przez pomyłke paczke nadano jako pobraniowom.
Niby to odwołali , ale jak widać z marnym skutkiem.Po próbie namowy kuriera na telefon do centrali oraz telefonach do fm , facet po prostu stwierdził , że nie będzie marnował więcej czasu , zanotował coś na tej kartce i stwierdził , że paczka wraca do nadawcy.
W tej chwili po prostu cały chodzę z nerwów , ponieważ zapłaciłem za wszytko w piątek(500zł prawie) , a produkty za niecałą stówe nadal do mnie nie dotarły.
Nie wiem co mam teraz robić - CZEKAĆ KOLEJNY TYDZIEŃ , AŻ PONOWNIE WYŚLĄ ?!?!
Jestem po prostu zawiedziony tymi zakupami , bo niskie ceny wale nie rewanżują strat czasu , nerwów i pieniędzy(na telefony).
Uważam , że tak duża firma nie może pozwolić sobie na aż tak rażące błędy , a jeśli nie jest w stanie zrealizować aż tylu zamówień , niech po prostu się za nie niebierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kilka razy male problemy z fm, ale nie denerwowalem sie specjalnie i udalo mi sie je jakos rozwiazac w dogodny sposob. Nie zmienia to faktu, ze szablaSC ma troche racji. Uwazam, ze sa oni juz duzym sklepem (najpopularniejszym chyba na forum), duzo ludzi robi u nich zakupy i takie bledy nie powinny im sie w tej chwili zdarzac, a z tego zauwazam to troche ich jest. Zadna profesjonalna firma nie moze sie tlumaczyc tym, ze maja duzo zamowien, zamieszania itd. Sadze, ze powinni byc na to przygotowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok , tlyko nie tego mont everesta mi przysłali . Ale za różnicę cen mogłem sobie wziąć inna kosteczke :) wiec wiecej wyrzutni bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam zrobić zakupy w tym sklepie,tylko po niektórych komentarzach nie wiem czy nie wybrać FK.Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem już tam 4 razy zakupy i za każdym razem wszystko bezpiecznie do mnie dochodziło. Więc polecam sklep w 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veli bo ty jesteś wpływową osobą tego forum. O Ciebie i jeszcze kilku innych ważnych osób forum "dbają" panowie z TOP10. Reszte traktują mniej poważnie, bo ważne żeby przywódcy grupy(forum) dobrze o nich mówili i utrwalali tą opinie wśród "szeregowych" userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd oni mają wiedzieć że osoba zamawiająca w sklepie to jestem akurat ja? Nazwiska tutaj nie podaję, a na nicka nikt nie zamawia fajerwerków. Wkładają fajerwerki do pudełka z większym uczuciem i dobrze myślą podczas ich wysyłania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest ten rabat 30%? Jesli tak to oczywiscie zamowie cos w tym sklepie bo co z tego ze ceny sa wysokie jak rabat 30% wszystko pokryje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...