Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

To są rakietki z bardzo małym rozpryskiem :] Bardzo dobre na zabawy "Przed 24" :)

Miałem te rakiety dwa lata temu.BitelsJeżeli mi tu piszesz o jakim kolwiek rozprystku to nie wiem jak Ty to odpalałeś.Rakiety są fatalne.Jedynie co polecam to w lato się nimi pobawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
a miał ktoś tego Night Invader? Felix?

ja mam dylemat, czy Kobra (kumpel mi mówił że świetna) czy meteor batle ;)


Niestety nie miałem tej wyrzutni ale kupię ją w tym roku ;) Odpalę na
sylwka , a ta kobra kosztuję 24,99 zł a meteor Batle 39,99 zł
hmm no nie wiem Nostra co Ci doradzić :D żeby nie było potem na mnie
ale według mnie 40 zł to trochę za drogo jak na wyrzutnię kątową
która ma 15 strzałów , ale może efekty są piękne ? nie wiem :)
ja sobie kupie może tą
Bateria 36-strzałowa “Wrath of the Gods”
muszę poszukać jej filmu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał się zaopatrzać w lidlu to na 100% wziąłbym tą wrath of the gods. na filmie prezentuje się świetnie. no i moździerz bym wziął rzecz jasna, podoba mi się też ten zestaw rakiet ze śmieszka za 30zł 12 sztuk. ktoś pokazywaał fotkę na SB i wyglądało atrakcyjnie... no i opakowanie by się może gdzieś potem przydało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś tego Night Invader? Felix?

ja mam dylemat, czy Kobra (kumpel mi mówił że świetna) czy meteor batle ;)

Sądząc po kącie nachylenia boków, wyrzutni jest to wyrzutnia kątkowa i pewnie dlatego jest dorższa niż kobra.
Ja bym na twoi miejscu brał meteor battle.


Fajerwerki dostępne w Lidli nie zachwyciły mnie, jedyne co moge polecić z ich oferty, to tan, dobry moździerz po 22,90 :)

Pozdrawiam ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna , może ktoś efekty tego 1,5 calowego moździerza za 22zł ? Zastanawiam się nad kupnem ale zdaje się , że wezmę tego z biedry za 24.99 . Piszcie , który leprzy . Biedra vs. lidl :?:

Z góry dzięki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak ten z biedry jest lepszy.


nieprawda :) lidl góruje bo
1. ma 1,5"
2. nie ma tylko 3 kolorków jak z biedronki, ma także crackling, strobo jeśli dobrze pamiętam i coś jeszcze...

nie wiem czemu kazdy podnieca się tym z biedronki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą Nostra!
ale jak by to inaczej nazwać jak nie Dzieci biedro? xd
ja w zeszłym roku kupiłem tam jedynie moździerz bo nie miałem gdzie
a w tym roku kupie w lidlu bo mi się już z samego wyglądu bardziej podoba nie wspominając już o efektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Lidla jest lepszy od tego z biedronki, tne z biedronki nie ma craclingu, strobo etc. Poza tym, jest ciekawszy i abrdziej zróżnicowany. W tym z biedry, zmieniają się tylko kolory... : / niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moździerz z Lidla prawie niczym sie nie różni od tego z Bierdronki ! JEdynie iloscia szelek! Ale jadnak moździerz z lidla wydaje mi sie jakos lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji, dla porównania, jedna szelka moździerza z Biedronki: http://pl.youtube.com/watch?v=vzIj-GEUJCo
a ten z Lidla jest dostępny pod tym linkiem, po klieknięciu w "video": http://superpower.pl/?page=3&item=64#

Jak dla mnie moździerz z lidla ma więcej efektów, crackling z kometami, strobo, brocade etc. Z moździerzem z biedronki mamy mniejszą różnorodność tutaj są tylko kolorowe chryzantemy(?), peonie... nie wiem jak to znawać, ale możecie to sami zobaczyć pod linkiem u góry. Jednym mankamentem jest to, że moździerz z lidla ma tylko 10 kul a ten z bidronki ma ich aż 12, ale cena różni się o 3 zł (O.o), więc wiadomo dlaczego.

Myślę, że pomogłem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś mi tu nie gra dla czego ten moździeż na stronie SP ma niebieską poligrafie a ten z Lidla ma pomarańczową?a tak po za tym na stronie SP film tego moździeża nie działa:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jesteście w błędzie...

Sam rozmawiałem z Wapsterem i ten moździerz, który jest w Lidlu (za 22,90 zł) to ostatni moździerz w kategorii "Moździerze" na stronie Super Power:

450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, ten moździerz z lidla 2 lata temu, i wg. mnie to ten moździerz po 22, to ten sam moździerz co jest na 4 pozycji na stornie SP, tylko, że w innej szacie graficznej. Widziałęm filmik tego i pamiętam efekty tamtego co ja miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać (może się mylę) ale ten moździerz to ten ostatni ze strony SP czyli SP0007 miałem go w zeszłym roku i widzę że ma taką samą poligrafię rury.Tylko że w zeszłym roku był po 19.99 a teraz jest o 3 zł droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś zestaw "Space Explorer"

Noster miał podobno straszny syf

a co do gazetki to spoko oferta w tym roku się postarali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...