Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Ale napisz jakie ma efekty konkretniej, bo nigdzie ani widu ani słychu filmu, oraz nikt się nie chce podzielić wrażeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym sie zapytać czy wziasc lepiej Baterie Wrath of the Gods czy moze Baterie Kobra
prosze takze o uzasadnienie


Baterii Kobra nie miałem, za to dwa lata temu kuzyn przyniósł na sylwestra Wrath of the Gods. Na początku jest fontanna o niskich rozmiarach, za to dość kolorowa - potem wyrzutnia zaczyna dość intensywnie strzelać. Efekty nie są duże, szybko nikną na niebie - jest to przeciętniak w tej klasie. Za tyle można mieć lepszą wyrzutnie, ale Kobry nie miałem, więc się nie wypowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Z racji tego że wybieram się jutro do Lidl-a ( jak pewnie wiele osób :twisted: ) chciałbym zapytać was o efekty 2 artykułów: wyrzutni "Merucry Madness" i zestawu 12 rakiet za 6,99zł. O ile mnie pamięć nie myli to fajerwerki te były dostępne w latach poprzednich więc napewno ktoś je miał i może coś o nich powiedzieć. Pamiętam tylko że miałem podobne rakietki z chesti i ich efekt mnie wkur****, leciały do góry i spadały z kolorowym światłem, taka raca. Wiem że za tą cenę nie mogę się wiele spodziewać ale na zabawe przed godziną zero by były ok :razz: . Pod spodem daje linka do tych rzeczy.
http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...ontanna_rakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Z racji tego że wybieram się jutro do Lidl-a ( jak pewnie wiele osób :twisted: ) chciałbym zapytać was o efekty 2 artykułów: wyrzutni "Merucry Madness" i zestawu 12 rakiet za 6,99zł. O ile mnie pamięć nie myli to fajerwerki te były dostępne w latach poprzednich więc napewno ktoś je miał i może coś o nich powiedzieć. Pamiętam tylko że miałem podobne rakietki z chesti i ich efekt mnie wkur****, leciały do góry i spadały z kolorowym światłem, taka raca. Wiem że za tą cenę nie mogę się wiele spodziewać ale na zabawe przed godziną zero by były ok :razz: . Pod spodem daje linka do tych rzeczy.
http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...ontanna_rakiety


Jeżeli chodzi to te rakiet za 7zł (12 szt.) to nie spodziewaj się wielkich rozprysków, w ogóle się nie spodziewaj rozprysków. Być może kilka gwiazdek i jakiś mały crackling.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Witam byłem dzisiaj w Lidlu :) Było wszystko, w dobrym stanie nic nie połamane ani nie uszkodzone tłumów nie było przy fajerwerkach. Kupiłem sobie Moździerz i Petardy Duże

http://img114.imageshack.us/img114/3337/felixzx9.jpg

Czyli że wcale nie trzeba było wczoraj na połamanie nóg biec żeby kupić

Lidl jest tak jak się jedzie na pruszków za leroy merlin

[ Dodano: 2008-12-28, 14:31 ]

A co powiecie o tym zestawie ?
http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2....zestaw_fontann
opłaca sie ?


http://www.forumfajerwerki.pl/viewtopic.php?t=3259 :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszej Wyborczej na całą 3 stronę jest duuuża reklama fajerwerków z Lidla... ceny ciekawe, ale Lidl u mnie będzie dopiero w lutym :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ta oferta będzie ważna jeszę jutro bo na stronie Lidl-a jest już inna oferta na poniedziałek. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ta oferta będzie ważna jeszę jutro bo na stronie Lidl-a jest już inna oferta na poniedziałek. :???:
Zobacz aktualna oferta :wink: wszystko do 31.12 jest napewno ważne :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jez kupiłem moździeż i Wyrzutnie kobra. Licze że kobra mnie nie zawiedzie bo 12 strzałów za 24 zł to dość duzo... za to mam już np. Borneo. Chyba moździeż i ta kobra to najtrafniejszy zakup w lidlu z tego co tam jest. No jest jeszcze orka ale to już inna półka.. przynajmniej cenowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w lidlu dzisiaj po zakupy i fajerwerki staly [ ale juz nie na 6 stoiskach tylko na 3] i zostaly tylko wieksze wyrzutnie, duze moździerze, zestawy space explorer i fireball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te moździerze super są ... odpaliłem przed sylwiek brocade crown i te jakby meteoryty (grube strasznie) wielkie spadały na nas więc trzeba było uciekać utrzymywały sie na niebie jakieś 7,8 sekund za rok też go kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem zadowolony z zakupów w Lidlu(no prawie). W przyszłym roku kupie moździerz, Detonatory, i te Kobre bo jak tam bardzo chwalicie to musi być dobra^^ ale już nigdy nie kupie Atomic Assalut. :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...