Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Co do fajerwerkow z lidla to jestem bardzo doswiadczony, kupuje juz tam od 4 lat, co rok prawie wszystkie wyrzutnie, fonntany i zestawy. Cenny mają bardzo dobre szczegolnie tortów. Z tańszych polecam Phoneix za 4.99 (gwarantuje ze bedziecie zaskoczeni efektem), mercury madness (6.99), monstrum (9.99), odradzam rzymskie ognie i rakiety te większe, jezeli chodzi o drozsze wyrzutnie to najlepiej kupic wszystkie, wspaniałe efekty szczegolnie Kobry za 24.99 ogromne rozpryski( to musicie kupic!)-(ta sama wyrzutnia byly rok temu tylko pod nazwą "oddech smoka", swietnie prezentuje sie tez wulkan Casalanca bardzo dlugo sie pali i duza gama efektow.

a co do mozdzierzy to ja osobiscie nie lubie, ale moj starszy musi je mieć, jak za swoją cene to sie sprawdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten space explorer to naprawde badziew, widzialem filmik na superpower.pl to rakiet maja rozprysk jak jakies za 50 gr :shock: juz lepiej zakup sobie mozdziez.Odradzam rowniez baterie "Demons Whisper" jak za 29zl to efekt beznadziejny.Jak ogladalem filmiki to polecam zestaw rakiet XL za 29 zl, a wogole sobie sami sprawdzcie na stronie producenta. Ja kupuje tylko mozdzierz, bo efekty ma fajne :cool:www.superpower.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwie osoby miały go z forum (Nostra + Mati_KSSG) i mówiły, że to BADZIEW.
małe sprostowanie Mati)kssg go nie miał ale wiedział jaki jest efekt a mnie troche nie było na forum i nie czytałem wszystkich postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(takie krutkie posty uważaj bo cie admin wyrzuci) to tak na marginesie ale ja widziałem jego zestaw tegoroczny na żywo wienc nie było w nim akurat tego sprubuje poszuakc po forum czy cos takiego napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(takie krutkie posty uważaj bo cie admin wyrzuci) to tak na marginesie ale ja widziałem jego zestaw tegoroczny na żywo wienc nie było w nim akurat tego sprubuje poszuakc po forum czy cos takiego napisał


To Ciebie wyrzuci admin za Twoje błędy ortograficzne nie mnie.
http://www.fajerwerki.webd.pl/forum/viewto...highlight=#1941
Proszę bardzo. I co? Mati miał na zeszłego sylwka. Ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go miałem,i do dziś załuje że go kupiłem.Naprawde go nie polacem bo efekt tych rakiet jest tak h****y że normalnie prawie go nie widać :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę i może coś kupię :P coś małego ot tak sobie, zachcianka :D

te za 6.99 mialem rok temu, efekt to dno xD ale jak sie czegos dosypie ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem obydwie :wink: nie wiem która lepsza bo przyznam że pierwszy raz je mam i jeszcze ich nie odpalałem.

I jeszcze pytanko: Ta fontanna "Butelka" to dobra jest :?:


Pozdrawiam!®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście z Lidla polecili :?:
Te duże rakiety "Fireball" albo "Mega Star Rockets" to dobre są w porównaniu do ceny :?:
A wyrzutnie... :?:


Pozdrawiam!®™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...