Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem w Lidlu nie opłaca się kupować, wolałbym Jorge'a,Hestii albo Tropic'a coś kupić. :) Jedynie moździerz jest warty uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym Lidlu to ostro przeginają! Dzisiaj rano moja mama była i widziala jak takim małym gnojkom po 10 lat kasjerka legalnie sprzedala petardy. A najgorsze jest to, że nikt nie zwrócił uwagi tej kasjerce, a przecież tyle ludzi tam było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda to jutro będę w Lidlu - i mam na oku kupno fontanny Casablanca oraz zestawu petard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu nie maza ciekawej oferty, w tamtym roku kupywałem takie dupne fajerwerki, a w tym postanowiłem pójśc do konkurencji jestem zadowoly bardziej z teog niż z akupu w Lidlu, lidl ma drogie fireworki i wcale nie takie dobre, ale "na bezrybiu i rak ryba " ;) . Takie jest moje zdanie ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu nie maza ciekawej oferty, w tamtym roku kupywałem takie dupne fajerwerki, a w tym postanowiłem pójśc do konkurencji jestem zadowoly bardziej z teog niż z akupu w Lidlu, lidl ma drogie fireworki i wcale nie takie dobre, ale "na bezrybiu i rak ryba " ;) . Takie jest moje zdanie ;) Pozdrawiam


No niby tak, ale ta fontanna ma świecić przez 95 sekund, a ja uwielbiam fontanny więc zaryzykuję - na bazarze z Jorgea na pewno nie znajdę fontanny za tą cenę o takim czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie fontanny ponoc ekstra, kumpel gorąco namawia mnie żebym kupił Casablance... czy jak to sie pisze :P mówił że zachwyci ludzi :mrgreen:

ja jutro idę po moździerza... dopiero wywnioskowałem z Wapem że to 1,5" a nie 1,2"! więc 10 kul 1,5" za 20 zł to tanio :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom wlasnie tez tak sadzilem, ze to 1,5 cala, bo na opakowaniu pisze 1,5 inch, ale nei wiedzialem co to oznacza i jedynie przypuszzcalem:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda to kupię 'Zestaw Rakiet Rodzinny', w którym są 4 rakiety, samoloty, PIRATKA i słoneczko. I do tego zestaw petard za 7 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest Bardzo tanio np Petarda Duża 12 sztuk za 3 zł chyba okazja ? nom ja tam kupilem swój stuff mam nadzieje że Phoenix&Dragon to nie jakiś syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zostało z 5-7 sztuk... jednego wziąłem... więc doszedł do stuffu :mrgreen:

jak za 20 zł... 10 kul po 1,5" to naprawdę tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, sory za drugiego posta ale... ile mają Wasze scianki rury grubości? bo u mnie niecałe 3mm... i w rekach wgniata sie xD jak pieprznie to będzie tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy no nie jak masło ale jak ścisne to czuć :grin: dziwne... ponoć inne moździerze mają około 5mm... oby wytrzymał 10 strzałów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kupić drugi(inny) możdzierz i jak rura z Lidla sie rozleci(a podejrzewam ze nie wytrzyma 10 strzałów) to zapożyczamy rure z drugiergo moździerza(oczywiscie tego sameo kalibru) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fajerwerek w lidlu lepiej nie kupywać ... wszystko przez wścibskich ludzi ,... prawie wszystkie zestawy otwarte, proch powysypywany , obsługa się tym nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu jest tak jak mój poprzednik pisze!! ale nie ttylko w lidlu to jest wszędzie!! ludzie jak te piepszone psy wszystko niszczą,dotykają!! jak moga... :!: :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee? To gdzie wy mieszkacie? Ja mieszkam w małym miasteczku (poniżej 20 000 mieszkańców) i jakoś jak byłem wczoraj to wszystko leżało ładnie ułożone w koszach :| Wszystko było niezniszczone... może to dlatego, że niedawno otworzono tego Lidla :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w pionkach , małe miasto około 20 tyś. ludzi , lidl jest u mnie gdzieś od dwóch lat :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...