Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliśmy się z kumplami o 12 na osiedlu przed imprezą szampan itd. ale to nieważne wszyscy strzelali pełno osób i zobaczyłem ze ktoś zajebistą wyrzutnie odpalił byłem zachwycony dzis rano z imprezy jak wracałem patrze meteor battle z Sp jak to to rzeczywiśce było to kupuje takie na następnego sylwka POLECAM ogromne rozpryski i cracling


Stzrały były pojedyńcze czy biło seriami np. po trzy? :?:


Pojedyncze ale bardzo duże rozpryski miała :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, może ktoś z Was miał do czynienia z tymi wyrzutniami(może będą i w tym roku):

-bateria 16 strzałów ,,Monstrum"
- bateria 7 strzałów ,,Night Invader"
- kobra ...

Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za przedstawienie waszych odczuć, ew. opisanie efektów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś z Was miał do czynienia z tymi wyrzutniami(może będą i w tym roku):

-bateria 16 strzałów ,,Monstrum"
- bateria 7 strzałów ,,Night Invader"
- kobra ...

Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za przedstawienie waszych odczuć, ew. opisanie efektów...


Masz filmiki co prawda nie moje, ale powinny Ci pomóc:
http://pl.youtube.com/watch?v=e73s6fL3MTs - Monstrum
http://pl.youtube.com/watch?v=g7raPcoYjSg - Night Invader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster Master Jimie przecież chodziło o wyrzutnię monstrum 16 sh tzn. tą ze Śmieszka. Informacje o niej są w tym temacie. A swoją drogą opcja szukaj nie boli, a i czytanie ze zrozumieniem ma wzięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster Master Jimie przecież chodziło o wyrzutnię monstrum 16 sh tzn. tą ze Śmieszka. Informacje o niej są w tym temacie. A swoją drogą opcja szukaj nie boli, a i czytanie ze zrozumieniem ma wzięcie


Szczerze mówiąc szukałem innych tematów na temat tych produktów, ale żadnych konkretnych opisów/odczuć tam nie widziałem...(no faktycznie-monstruma velibrum opisał dokładnie ;) )

EDIT:

Miał ktoś może te motyle po 0.99 zł i zestaw petard za 2.99? Jeśli tak to wdzięczny byłbym za opinię... Jak duże są te fontanny z tego zestawu, i co to są te latające śmigła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

uwarzam ze w lidlu sie oplaca kupowac fajerwerki . sa tam wyroby ze śmieszka i z superpower ale bardzo duzu wybur.a najbardziej polecam 2 zestawy rakiet detonator i atomicasult .bardzo mnie zaskoczylem sie balem ze kupilem jakis szajs a byly ladne duze wybuchy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Kumpel ma już właśnie ofertę Lidla na ten rok i fajerwerki będą 27 grudnia za dużo szczegółów nie wiem a skana nie ma mi jak dostarczyć. Wiem tylko tyle że najprawdopodobniej są fajerwerki tak jak rok temu czyli Śmieszka i Superpowera i są te same co rok temu, ale dojdzie kila nowości m.in. moździerz za ponad 100 zł chyba 20 kul czy jakoś tak i kilka wyrzutni za ponad 100 zł a co do reszty to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma już właśnie ofertę Lidla na ten rok i fajerwerki będą 27 grudnia za dużo szczegółów nie wiem a skana nie ma mi jak dostarczyć. Wiem tylko tyle że najprawdopodobniej są fajerwerki tak jak rok temu czyli Śmieszka i Superpowera i są te same co rok temu, ale dojdzie kila nowości m.in. moździerz za ponad 100 zł chyba 20 kul czy jakoś tak i kilka wyrzutni za ponad 100 zł a co do reszty to nie wiem.



Jak to prawda ze juz jest to ja zaraz skocze do lidla xD mam 200m i wezme ulotke xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gazetkę, to samo co rok temu + duże wytrzutnie (do 150zł nawet), ale nie mam czasu na zabawę z aparatem i wrzucaniem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie zauważyłem wyrzutnie "Casablanka" 8 zł i 95 sek trwania to sporo :P

To nie wyrzutnia tylko fontanna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie King Konga lub Tsunami w tej klasie (1,2", 49 sh) to jest okazja w stylu Sfinxa z Biedry. W ogóle fajerwerki ze Śmieszka są The Best. Orka również świetna... Nic lepszego nawet w hurtowniach za taką cenę nie dostaniecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film tej fontanny autorstwa Witusa -



Ale to jest temat o Lidlu. Więc koniec off-topu.

Co do oferty to jak zwykle Lidl nie zawiódł. Trochę artykułów zdrożało ( np rakiety Atomic Asslaut itp. ) ale podwyżki cen są uzasadnione. Zauważyłem też nowości Super Powera. I tutaj plus dla Lidla, że dużo sobie do nich nie doliczył ( np te fontanny hurtowo po 10 zł, wyrzutnia rzymskich ogni 8 zł ) więc zakupy tam są naprawdę opłacalne. Ja sam zastanawiam się nad pozycjami wymienionymi przez fpshootera. Wszakże wyrzutnia 49 sh kątowa z takimi efektami to prawdziwa okazja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...