Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra zgłaszam się ale po odliczeniu rabatu ma wyjść mniej niż 150 zł koniecznie!! a najlepiej jakieś 130

tak nie na temat spytam opyla się cudaczka brać? czy lepiej donta? czy co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zgłaszam się ale po odliczeniu rabatu ma wyjść mniej niż 150 zł koniecznie!! a najlepiej jakieś 130

tak nie na temat spytam opyla się cudaczka brać? czy lepiej donta? czy co innego?


W twoim przypadku możesz wziąć produkty za kwotę 173.33, a przy odbiorze kurierowi zapłacisz 130 PLN

Jednak velowi na pw wysyłasz bez odliczenia rabatu czyli 173.33

Lepszy jest cudak od donta, ale ja bym wziął jw168 Imagine.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to w końcu jest :?: :!:
Mam w planach wydać ok. 240zł, ale oczywiście im mniej tym lepiej.

Czy:
a)
Piszę, że zamawiam:
P7084 Black Mack 28.50 PLN
JW168 Imagine 30.00 PLN
JW59 Show of Fireworks 99.99 PLN
JW39 NEW Show of Fireworks 64.00 PLN
TXB592 SKY BROCADE 72.00 PLN

za 294.49zł I OD TEGO odejmuję sobie 25%, czyli 73.62zł, które mogę sobie zostawić na co chcę = więc wydaję 220.87zł

CZY:
B)
Piszę, że zamawiam:
JW59 Show of Fireworks 99.99 PLN
JW39 NEW Show of Fireworks 64.00 PLN
TXB592 SKY BROCADE 72.00 PLN

za 235.99zł Z CZEGO 25% rabatu to jest 58.99zł, które to wydaję na Black Macka i JW168 wymienione w punkcie "a)" , które kosztują 58.50zł = więc wydaję 235.99zł.

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadeklarowałem 200zł - nie mogę wydać mniej.
Jeśli wydam więcej Wapster i tak nie będzie musiał nic zmieniać.

Czyli opcja b?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę, można by było zamówić fajerwery w takim momencie, żeby dostać mniej więcej około 10-15 grudnia? Imho nie ma sensu tak długo trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi to ktoś porządnie wytłumaczyć oco w tym chodzi?
Przeczytałem cały ten temat i dalej nic nie kapuje.
Zrozumiałem tylko tyle że
Wpisuje się za ile robię zakup [np 200zł i odliczam od tego 25% czyli 150zł zostaje + 24zł to 174zł]
Potem wysyłam do moderatora na pw swój adres nr kom i liste zakupu
i co dalej?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PW do mnie podajesz również termin zakupu jaki by Ci najbardziej odpowiadał. Jeśli będzie znaczący dwugłos przeprowadzę ankietę kiedy chcecie otrzymać paczki. Potem pozostaje tylko czekać na kuriera i wręczyć mu kasę za fajerwerki których koszt będzie niższy o 25 ( być może 30 ) %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to źle zrozumiałeś!!!!!!!!!!!! http://forumfajerwerki.pl/wspolne-kupowani...4772842aee5147e przeczytaj pierwszy post z tej strony, z niego wynika że wybierasz produkty za 266.66 a przy kurierze płacisz 200 PLN Skoro zadeklarowałeś zapłacić 200 pln to masz je zapłacić a za większą kwotę (rabat) wybierasz fajerwerki w tym wypadku rabat wynosu 66.66 PLN.

Jak wyślesz do velibruma bo to on tylko zbiera to dalej czekasz aż kurier zapuka do twych drzwi i płacisz za swoje fajerwerki 200 pln. I ot cała filozofia. Wysyłka musi być nadana na osobę pełnoletnią.


PS coś mi się zdaje że nie przeczytałeś całego tematu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze do 20 listopada bo ja kupuje fajerwerki po trochu. tzn. ze np.poczatkiem grudnia na hurtowni ze dwa razy i potem po swietach kupuje w lidlu i hurtowni. a tak to nie mam calej kwoty przed 20 listopda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE a jaka to różnica, czy wszystko na raz czy po kolei, na fm.pl masz bardzo dużą różnorodność produktów i rabat którego w hurtowni z taką kwota nie uzyskasz. Zresztą możesz kupić za 100 PLN a drugie 100 zostawić na co tam chcesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody: Ustalasz sobie jakąś kwote którą chcesz wydać na fajerwerki. Tą kwote dzielisz przez 0,75. Wynik tego dzielenia oznacza kwotę na którą układasz sobie stuff w FajerwerkiMarket z cenami jakie tam widnieją.
Ostateczny plan wysyłasz Veli'emy i reszta Cię nie obchodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie wspólnego kupowania to piszcie mi na PW to postaram się Wam to wytłumaczyć



PS poświecę się dla was :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to ty mieszasz :roll:

i dobrze mówił: tylko żeby to obliczyć za ile masz wybrać produkty musisz skorzystać z tego "wzoru" co podałem na ósmej stronie. WARUNEK JEST TAKI ŻE MUSICIE W SKLEPIE ZOSTAWIĆ DEKLAROWANĄ KWOTĘ!!!!!! I TYLE, http://www.forumfajerwerki.pl/wspolne-kupo...-vt3923,140.htm jak skorzystacie z tego to będzie wszystko OK i tyle!!!!



I błagam was czytajcie dokładnie posty bo już wszystko chyba zostało napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, liste zakupów już mam.
Wpisuje się na 200-220zł

Kiedy mam napisać na pw swój adres, kom, i tą jakąś date?


Skoro wszystko masz pisz do vela już teraz. Przecież 1.ooo razy było powtarzane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, liste zakupów już mam.
Wpisuje się na 200-220zł

Kiedy mam napisać na pw swój adres, kom, i tą jakąś date?


Skoro wszystko masz pisz do vela już teraz. Przecież 1.ooo razy było powtarzane.


A no ok, dzięki : ]
Już napisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam pytanie skąd oni będą wiedzieć że ja biore udział w tej akcji i nie zażądają dodatkowych 30%?


Aaaaaaaaaaa!!!! Wapster będzie nadzorował tą akcję!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...