Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Podliczyłem łączną kwotę jaką deklarujemy do wspólnego kupowania i wyniosła: 7.570 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wasze pytania są tak głupie że szkoda gadać, nie dziwie się wapowi.

za wysyłkę wpłacisz.

a co do zniżki 25% wyślemy za pobraniem paczkę o kwotę 25% niższą. Zamiast paczki za pobraniem 200zł, będzie paczka za pobraniem 150zł :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym odbiorem osobistym?Jestem z Pomorza więc nie będę chciał przesyłką bo mi się to nie opłaca.Z tego co czytałem wcześniej, było też więcej chętnych.Dlatego może ustalimy konkretny termin i godzinę ,aby każdy mógł zarezerwować ten termin.Jeśli chodzi o godzinę to proponuję coś koło 19 bo wtedy każdy ma raczej czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczyłem łączną kwotę jaką deklarujemy do wspólnego kupowania i wyniosła: 7.570 zł.

Dużo do 10k zł nie brakuje więc może jakoś dobijemy do tych 30% rabatu :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mogl dolozyc sie z 500 zl, ale musze wiedziec czy beda w koncu te gratisy. . Na razie nikt niech mnie nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to napisać bo niektórzy nie wiedzą o co chodzi. Mianowicie jeżeli zadeklarowałeś np powiedzmy 400 PLN to nie odliczasz od tej kwoty 25% czyli 400 razy 0.75 = 300 PLN TAK NIE LICZCIE!!! Bo w sklepie zostawicie 300 PLN. Chodzi o to żeby w sklepie zostawić deklarowaną kwotę!!

SPOSÓB NA OBLICZENIE KWOTY

75% --> 400
100% --> x

Następnie mnożymy 100% razy 400 oraz 75% razy x, czyli mamy:

40000=75x
x= 533.3(3) To jest kwota za jaką zamawiamy fajerwerki

Dla sprawdzenia mnożymy 0.75 razy 533.3 i wychodzi nam 400 PLN

Analogicznie postępujemy z wszystkimi innymi sumami. Gdybyście od deklarowanej sumy odliczali rabat to będzie to inna i mniejsza kwota. Chodzi o to że w sklepie musicie zostawić deklarowaną sumę a za rabat kupić więcej fajerwerków. Czyli we wspólnym kupowaniu chodzi o to że dostaniecie więcej fajerwerków za deklarowaną kwotę :wink:

interesuje mnie tylko kwota jaka zostawicie w sklepie!


Pozdrawiam


EDIT//

W związku ze zmianą wysokości rabatu robimy tak:

SPOSÓB NA OBLICZENIE KWOTY

75% --> 400
100% --> x

Następnie mnożymy 100% razy 400 oraz 75% razy x, czyli mamy:

40000=75x
x= 533.3(3) To jest kwota za jaką zamawiamy fajerwerki


Tym razem jeżeli mamy kwotę np 400 pln to robimy tak samo jak był rabat 25% tyle że zamiast podzielić na 75x dzielimy na 70x czyli w tym wypadku 40000= 70x x= 571.41 PLN Za tą kwotę wybieramy produkty w sklepie i wysyłamy listę do Velibruma A przy kurierze zapłacimy przykładowe 400 pln. Wysyłając listę do Velibruma wysyłacie kwotę bez odliczania rabatu

Pozdrawiam

Moje PW nadal aktualne :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO O GRATISACH

Gratisy będą dobierane wg uznania, kwoty zakupów. Będą to jakieś cyrcoblitze, krachmeny, inne petardy bądź inne produkty z art. różnych. Ogólnie to coś dostaniecie, ale to będzie niespodzianka. Gratisy ze strony nie obowiązują. Obowiązuje rabat 25 % + gratisy niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chcialem powiedziec ze z moją kwotą jeszcze nic nie wiadomo, bo mozliwe ze jeszcze jeden zastrzyk gotowki sie szykuje i dlatego konkretne info dam w srode-czwartek. zapewniam jednak ze nie bedzie to mniej niz 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mówiąc to pokazujesz że nie dużo wiesz, zniżka jest 25% :roll: a gratisów ma nie być masz napisane


Gratisy są typu "Kinder niespodzianka" xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti gratisów sprawa jest jasna. Jeżeli się pojawią to będą to niespodzianki (petardy lub inny mały asortyment), ale o tym każdy się dowie w momencie odbioru paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo. Proponowany termin zakupu skłądasz velowi do 2o.11.2oo9 wraz z całą resztą formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na 100% wiem że wydaje 500 zł (oczywiście nie wliczając rabatu 25% ). Nudziło mi się i policzyłem ludzi którzy są pewni co do zakupu i wyszło mi prawie 8k zł, razem z tymi niezdecydowanymi na 100% byłaby suma trochę ponad 10k zł :lol: więc jak niezdecydowani się zdecydują na zakup to będziemy mieli 30% rabacik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to napisać bo niektórzy nie wiedzą o co chodzi. Mianowicie jeżeli zadeklarowałeś np powiedzmy 400 PLN to nie odliczasz od tej kwoty 25% czyli 400 razy 0.75 = 300 PLN TAK NIE LICZCIE!!! Bo w sklepie zostawicie 300 PLN. Chodzi o to żeby w sklepie zostawić deklarowaną kwotę!!

SPOSÓB NA OBLICZENIE KWOTY

75% --> 400
100% --> x

Następnie mnożymy 100% razy 400 oraz 75% razy x, czyli mamy:

40000=75x
x= 533.3(3) To jest kwota za jaką zamawiamy fajerwerki

Dla sprawdzenia mnożymy 0.75 razy 533.3 i wychodzi nam 400 PLN

Analogicznie postępujemy z wszystkimi innymi sumami. Gdybyście od deklarowanej sumy odliczali rabat to będzie to inna i mniejsza kwota. Chodzi o to że w sklepie musicie zostawić deklarowaną sumę a za rabat kupić więcej fajerwerków. Czyli we wspólnym kupowaniu chodzi o to że dostaniecie więcej fajerwerków za deklarowaną kwotę :wink:


A mi veli na pw napisał coś takiego:

produkty w koszyku kosztują 156 zł. Mnożysz to x 0,75 i wychodzi 114 zł. 114 zł zapłacisz kurierowi przy odbiorze towaru. Ale mi przesyłasz plan wraz z normalną ceną bez rabatu.


ja już nie wiem jak to w końcu jest jeden mówi tak jeden tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy ta osoba, która zamawia będzie miała wszystkie fajerwerki i po kolei będzie wysyłała do osób, które wpisały się na zrzutkę? Czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to będzie tak że fm.pl wyśle ci paczkę a przed wysyłką wap osobiście sprawdzi czy zawartość zgadza się z zamówieniem, jeżeli czegoś nie będzie to zostaniecie poinformowani telefonicznie i wybierzecie zamiennik lub zrezygnujecie z produktu. Zamówienie jest realizowane przez sklep fm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam cały czas do przyłączania się do naszego wspólnego kupowania. Jeśli nie wiem gdzie kupić fajerwerki to kup z nami, a może przełamiemy granicę 10 tys. zł i dostaniemy 30 % rabat. Tak dobrych cen nie będziesz miał nigdzie indziej!

A osoby które już się zgłosiły i są pewne kwoty jaką wydadzą zapraszam do wysyłania mi PW z planem, kosztem bez rabatu, danymi wysyłki + osoby dorosłej i telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...