Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

"żeby działem nie były np. rakiety a poddziałami firmy, tylko na odwrót?" NIE!!! Bardzo dziwnie to wygląda. Na forum chyba wszystko mi się podoba ale mam propozycję. Często pod koniec Listopada i przez Grudzień przychodzi wiele nowych użytkowników z pytaniami: "czy zdejmować papierek z wyrzutni?", "jak włożyć szelkę do moździerza?" i inne powtarzające się. Chodzi mi o to by w dziale pomoc utworzyć jeden taki temat z odp. na te pytania (najczęstsze) + może zdjęcia. Temat podwiesić/pogrubić. Może trochę zmniejszyć, to ilość postów z tymi samymi pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"żeby działem nie były np. rakiety a poddziałami firmy, tylko na odwrót?" NIE!!! Bardzo dziwnie to wygląda. Na forum chyba wszystko mi się podoba ale mam propozycję. Często pod koniec Listopada i przez Grudzień przychodzi wiele nowych użytkowników z pytaniami: "czy zdejmować papierek z wyrzutni?", "jak włożyć szelkę do moździerza?" i inne powtarzające się. Chodzi mi o to by w dziale pomoc utworzyć jeden taki temat z odp. na te pytania (najczęstsze) + może zdjęcia. Temat podwiesić/pogrubić. Może trochę zmniejszyć, to ilość postów z tymi samymi pytaniami.


Bardzo dobry pomysł ale ja bym stworzył oddzielny dział. Z radami/doświadczeniami i opisem jak odpalać itp użytkownicy mogli by się dzielić swoimi doświadczeniami że np takie łączenie lontu jest niezawodne a inne jest słabe itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często pod koniec Listopada i przez Grudzień przychodzi wiele nowych użytkowników z pytaniami: "czy zdejmować papierek z wyrzutni?", "jak włożyć szelkę do moździerza?" i inne powtarzające się. Chodzi mi o to by w dziale pomoc utworzyć jeden taki temat z odp. na te pytania (najczęstsze) + może zdjęcia. Temat podwiesić/pogrubić.


Tak to jest świetny pomysł, zapewne wejdzie w życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Dało by radę włączyć opcje/funkcję żeby pokazywało kto jest ile na forum ?? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące są dla mnie ikony działów które psują wygląd forum i powinny wyglądac tak jak np. w dziale: Zagraniczne Pokazy i Pokazy ogni sztucznych w Polsce,czyli powinny wyglądac tak jakby "jednakowo" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Denerwujące są dla mnie ikony działów które psują wygląd forum i powinny wyglądac tak jak np. w dziale: Zagraniczne Pokazy i Pokazy ogni sztucznych w Polsce,czyli powinny wyglądac tak jakby "jednakowo" :D


Będą, wszystko w swoim czasie. Ja pytałem o ułożenie i nowe działy a nie o całą resztę :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Użytkownicy dziś obecni: 140 [Zwiń]

Najwięcej użytkowników online (142) było dnia 28 Nov 2010.


Dlaczego jest dziś obecnych 140. A najwiecej obecnych 142 dnia 28, w momencie gdy dzisiaj jest 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym nowy dział z"wymysłami" gdzie np. byłby taki karabinek z piccolaków i jak go zrobić. Jeszcze w każdym dziale jak np. petardy, rakiety itd., między importerami dodałbym nowy gdzie porównywałoby się produkty od wszystkich importerów i jeszcze wybierało się naj dziesiątkę. I też u każdych z importerów jak są wymienione wszystkie produkty to żeby nie było tam bałaganu można by tak odosobnić inny temat/dział gdzie wymienione byłyby wszystkie produkty naraz i wg. efektu posegregowane, żeby wiedzieć od razu w jakie produkty wchodzić, a nie po kolei sprawdzać w tematach co w sobie mają.
Aha i jeszcze daty napisania postu po polsku i opcja usunięcia postu, bo już dwa razy mi zmuliło neta przez co warna dostałem za spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał coś w stylu społeczności czyli każdy użytkownik mógł by wrzucać tutaj swoje filmiki, zdjęcia itp. (nie chodzi o wrzucanie na serwer tylko daje link a to widnieje jako filmik w jego tak jakby profilu)

Osobiście jestem w stanie zrobić coś takiego. Jak coś piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym dodał coś w stylu społeczności czyli każdy użytkownik mógł by wrzucać tutaj swoje filmiki, zdjęcia itp. (nie chodzi o wrzucanie na serwer tylko daje link a to widnieje jako filmik w jego tak jakby profilu)

Osobiście jestem w stanie zrobić coś takiego. Jak coś piszcie.


Do takich prac są odpowiednie osoby u nas lecz to musiało by poczekać do to wymaga dużo miejsca na dysku i transferu ale może w najbliższym czasie coś podobnego powstanie

Co do opcji raportuj postaramy się ją udostępnić wszystkim użytkownikom w ciągu 2/3dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się zmienić tekst nad SB:

Następujący użytkownicy odwiedzili dzisiaj forum:

Bo wyświetla obecnie listę osób obecnych na forum w ciągu ostatnich 24 godzin, a nie dzisiaj.
Jak się otworzy stronę niektórych użytkowników obecnych dzisiaj, to w ich profilu jest informacja, że ostatnio obecni byli wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powinno się zmienić tekst nad SB:

Bo wyświetla obecnie listę osób obecnych na forum w ciągu ostatnich 24 godzin, a nie dzisiaj.
Jak się otworzy stronę niektórych użytkowników obecnych dzisiaj, to w ich profilu jest informacja, że ostatnio obecni byli wczoraj.


Tekst został zmieniony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tekst został zmieniony.


Fajnie.

Następna sprawa. Wchodze w archiwum SB, zaznaczam wiadomości dzisiaj od 12, a pokazuje od 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie.

Następna sprawa. Wchodze w archiwum SB, zaznaczam wiadomości dzisiaj od 12, a pokazuje od 13.



Bo nikt nie pisał o i po 12 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za tym żeby w sygnaturze można było dawać np, userbary i obrazki trochę większe niż 40x70 bo jak ma być obrazek takiej wielkości family-housebr1.jpg to lepiej wcale :) bo nic nie widać, chociaż żeby można było dawać długi wąski pasek jak np.
14723se0.gif
przecież te obrazki i tak na zewnętrznych serwerach są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było to ustalane, właśnie chodzi o to by obrazki były jak najmniejsze albo wcale, z wyjątkiem chyba dla rangi premium, modów, adminów. W pewnym momencie robił się niezły śmietnik, bo każdy miał podpis wielkości 2 dobrych postów, dlatego jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to żeby userbara można było wstawić też z ograniczeniem wielkości i ilości do jednego.
No ale jak się nie da to trudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej nie podoba kolorystyka. Fajnie by było jak by było tak : Głównie czarny, dodatki z krwistej czerwieni i troche płomieni jak przystało na fajerwerki, i oczywiście troche fajerwerków rozpryskujących się. A tak jak jest teraz to tak zwyczajnie się wydaje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stwierdzilem, ze na czarnym tle ciezej sie czyta i pozniej bola oczy. Obecny wyglad jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzić punkt do regulaminu, żeby zamiast fotek w temacie umieszczać same linki, znacznie to uprości wygląd tematów. Czyli punkt w rodzaju: Zabrania się umieszczania w tematach dużych zdjęć ze znacznikiem "media", dozwolone jest podanie linku do zdjęcia, którym użytkownik chce się podzielić z innymi.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...