Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

Ostania propozycja jest najlepsza ale nie "W" tylko "Na" bo piszesz np na klawiaturze a nie w klawiaturze, gra się na komputerze a nie w komputerze :happy:
Na Shoutboxie obowiązują zasady netykiety oraz dobrego zachowania. Prosimy nie przeklinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostania propozycja jest najlepsza ale nie "W" tylko "Na" bo piszesz np na klawiaturze a nie w klawiaturze, gra się na komputerze a nie w komputerze :happy:
Na Shoutboxie obowiązują zasady netykiety oraz dobrego zachowania. Prosimy nie przeklinać.


Mylisz się. Shoutbox nie jest rzeczą a polem/miejscem. Treść wpisujesz w polu/miejscu shoutbox a nie na polu/miejscu shoutbox...
Tak czy siak, jest lepiej niż było, bo strasznie irytowało mnie brak "i" w shoutboxie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żeby dodać dział " odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" oszczędziło by to dużo nie potrzebnych tematów a tematy związane z tym działem by się tam przeniosło i napisano ewentualnie nowe.



To tyle co chciałem powiedzieć w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja proponuję żeby dodać dział " odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania" oszczędziło by to dużo nie potrzebnych tematów a tematy związane z tym działem by się tam przeniosło i napisano ewentualnie nowe.



To tyle co chciałem powiedzieć w tym temacie.

Czasem zdaje mi sie ze nieczytacie poprzednich postow/propozycji. Mpi napisal ze taki dzial jest w fazie przygotowania, taka propozycja byla wczesniej kilka razy zglaszana, rowniez przeze mnie. Niedlugo znajdziecie sie w dziale "najczesciej dawane propozycje-nie powtarzac"!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale zakupy-pomoc, podwiesić gotowy wzór dotyczący zakupów (np....):
Miejsce zakupu: sklep taniarakietka.pl
Kwota z przesyłką: 150zł
Artykuły: Petardy, rakietki, wyrzutni, rzymskie
Posiadany asortyment: Nie mam nic
Preferencje: Chciałbym dużo petard i rakiet, 2-3 wyrzutni i 2 rzymskie ognie do zabawy przed północą.
W ten sposób uniknelibyśmy w ezonie tematów na wzó: Cześć. Proszę o ułożenie stuffu za 200zł. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli dana osoba nie chce pomoc w zakupach tylko w czymś innym??

obecnie jest to:

Kilka rad zanim coś napiszesz.

Sprawdź, czy już wcześniej dane pytanie nie było zadane.
Napisz w nazwie tematu czego dotyczy problem np:
- Szukam nazwy rakiety!,
- Co mogę kupić za 100zł?
- 50zł - wziąść za to wyrzutnię, czy zestaw?
:arrow: W poście rozbuduj pytanie np:
Szukam czarnej plastikowej rakiety. Nie znam importera. Miała białe napisy w stylu "Top" i jakieś numerki. Na śródku rakiety był obrazek wybuchu fajerwerki. Miałem ją kiedyś i bardzo mi się podobała. Teraz chcę ją zamówić przez internet na następnego Sylwka. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.


Myślę, że to wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co jeśli dana osoba nie chce pomoc w zakupach tylko w czymś innym??

obecnie jest to:



Myślę, że to wystarczy

A ja mysle, ze nalezalo by tu dodac
"Jesli prosisz o ulozenie planu zakupow, podaj:
-miejsce zakupu
-kwote za jaka chcesz kupic
-twoje preferencje"
Czy cos w tym stylu.
Nowi userzy czesto nie mowia takiej elemenrnej rzeczy jak gdzie chca kupic! Pomysl pokiego jest dobry, bo rzeczywiscie jest to denerwujace jak daje ci ktos taki temat jak powiedzial Poki. To co jest i co zaprezentowales powinno zostac, ale nie wystarczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli takie coś powstanie to żaden z nowych użytkowników tego nie przeczyta chyba że przy rejestracji będzie mu się to wyświetlało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet jeśli takie coś powstanie to żaden z nowych użytkowników tego nie przeczyta chyba że przy rejestracji będzie mu się to wyświetlało :P



zawsze można przypomnieć ostrzeżeniem B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zawsze można przypomnieć ostrzeżeniem B)

Firek mnie ubiegl :D
Dopisac "userzy ktorzy nie podadza tych informacji beda karani warnami". Jesli ktos da temat bez podstawowych informacji, dac mu warna, wyslac stosowne PW, po jakims czasie naucza sie wszyscy. Mozna tez wysylac rzeczywiscie kazdemu nowemu info o tym, ale mam nadzieje ze nowy user przeczyta regulamin itp zanim napisze bezsensowny temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje zrobić ranking najlepszych 10 osób piszących na SB :) Nie tylko najlepsza osoba.

A wg jakich kryteriów będzie wybierana lista najlepszych, bo najczęściej nie znaczy najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Własnie sobie tak myslałem i wymysliłem, że można by było zrobić gazetke forumową :D ? Zamieśilibyś(cie/my) Tam wiele ciekawostek na temat swiata fajerwerków, Nowości w asortymencie sklepów internetowych jak i nowości od firm takich jak: Jorge, Kometa, Triplex, Tropic itp... Fajnie by było zrobić jakiś kącik humorystyczny, wywiady, terminy pokazów, najlepsze stuffy i co tam się jeszcze wymyśli ;D

Robilibyśmy takie coś co miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za przywróceniem SB gdy na forum wchodzi się z telefonu, albo żeby była możliwość żeby w telefonie można było włączyć forum w wersji okrojonej, ale też i zwykłej (pełnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym sensu,bo wszystko znajduje się na forum,czyli wiadomości o zbliżających się pokazach,nowościach importerów itp. a przede wszystkim redakcja fireworks.com.pl ma wystartowac z opcją newsletter'a gdzie wszystkie tego typu najważniejsze informacje mają się tam znajdowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja byłbym za przywróceniem SB gdy na forum wchodzi się z telefonu, albo żeby była możliwość żeby w telefonie można było włączyć forum w wersji okrojonej, ale też i zwykłej (pełnej)



Ok :) a też dobrym pomysłem byłoby SB w telefonie :D



Jak mam w telefonie zawsze pełną wersję, i zawsze działa mi SB więc nie wiem jakim cudem wam nie działa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi działało, a potem jak forum przerabiane było (co był chyba dzień przerwy technicznej) to od tamtego czasu się wersja okrojona wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...