Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie i jeszcze raz NIE! Nie zgadzam się na styl bLock na tymże forum. Jesteście moją tak jakby konkurencją i nie powinniście mieć tego samego stylu co ja
Btw, Wap, w końcu masz dostęp do FTP, możesz nagrać sobie nowy pobierając go z forum przema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz NIE! Nie zgadzam się na styl bLock na tymże forum. Jesteście moją tak jakby konkurencją i nie powinniście mieć tego samego stylu co ja


Stylu nie dobiera się na takiej podstawie, że ktoś go ma. Tylko, że nam się podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie bulwersuj sie.
1. Już Ci pisałem i nie tylko ja, to, że ty masz ten styl to inni mają gdzieś bo nie jesteś autorem tego stylu, a konkurencją dla tego forum nie jesteście w ogóle :mrgreen:
2. Ten styl i tak będzie miał tylko jeden głos.
3. Moge Ci podać inne fora które mają ten styl, pozwij ich bo "tylko twoje forum może mieć taki styl"
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie przeróbcie, powtarzam, że nie chcę aby to forum miało styl bLock


nas to nie interesuje. możesz wtedy do nas nie przychodzić :wink: Jakby to był twój styl to ok, ale nie jest twój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J
3. Moge Ci podać inne fora które mają ten styl, pozwij ich bo "tylko twoje forum może mieć taki styl"

Jak to będzie wyglądało? 2 konkurencyjne fora będą mieć ten sam styl :?: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja :lol:

Ja jestem za pozostawieniem stylu domyślnego takiego jaki jest. Ewentualnie dodać style do wyboru tak żeby każdy mógł wybrać ten który mu pasuje. Jeżeli miałbym już wybierać jakiś dodatkowy to może BlueSite, chociaż aktualny jest chyba lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro te style, które ja wybrałem wam się nie podobają to żeby było łatwiej zagłosuję jeszcze raz.Podobają mi się style, które wybrali moi poprzednicy czyli BlueSite oraz BlueWhite.
P.S sewer jesteś śmieszny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja :lol:

Możesz to nazwać inaczej
P.S sewer jesteś śmieszny :mrgreen:

Ty się nie odzywaj. Miałeś swoje 5 minut z forum, niewykorzystałeś go optymalnie, forum miało masę błędów i niedociągnięć. A styl subBlack był fatalny i tylko świadczy o tym, że nie umiesz wybierać dobrych styli. Walczę o swoje z bLockiem. Dla mnie jesteś dupkiem. Bez odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CleanFX" choć na razie wszystkich nie oglądałem. Tylko że nie w tej kolorystyce i np. te latające kulki mogłyby wybuchać jak fajerwerki,
OrangeWhite, BlueWhite,Invision_Blue (z tych motywów szczególnie kolorystyka),
Ale obecny motyw tego forum mi sie podoba. (Lecz czas na zmiany (chyba))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wprowadzić do panelu edycji przycisk youtube i vimeo.

tzn. wprowadza się link w odpowiednich znacznikach. i film można wyświetlać od razu w postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze wprowadzenia nowego pola w profilu pod nazwą "Kanał YouTube" żeby użytkownicy od razu widzieli na jakim kanale userzy zamieszczają swoje filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki pomysł żeby zrobić coś podobnego na zasadzie diamentów z forum forumfajerwerki.pl czyli,np. diamenty za coś a za uzbierane diamenty można np.usunąć ostrzeżenie


P.S. jeśli zrobiłem gdzieś błąd w pisowni to przepraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też racja ale można zrobić tak by nie za każdy post punkt, bo tak to będzie jak mówi mpi
a żeby usunąć ostrzeżenie potrzeba np. 100 diamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te diamenty to już szukanie na siłe czegoś nowego, nie ma sensu robić tego samego co na fireworks.net a po drugie, trzeba wpierw myśleć nad tym co sie napisze, żeby nie dostać warna. Z resztą i tak wap co raz niektórym co się poprawili zdejmuje to.
Co do pola "kanał YT" - jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamenty, bleh ... To forum o fajerwerkach, a nie usilna próba napchania wszystkich możliwych gadżetów jak na net.pl. Co do kanału na YT - jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy o YouTube mówicie. Pierwsza rzecz jaka musi nastąpić to zmiana stylu forum. Nie dość, że domyślny to jeszcze ma brzydkie kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...