Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi


Nie to jest bez sensu, bo człowiek może się pomylić, i napisać coś co nie jest prawdą. Naprzykład ja z tydzien temu napisałem błędny opis efektów wyrzutni. I co? Edytowałem. Jakbym niemógł, to bym musiał pisać posta niżej... To by było zaśmiecanie forum. A teraz moja propozycja, to jest możliwość usuwania własnych postów. Np. napisze się coś błędnie, a nie wie się jak jest prawdziwie, i post jest bez sensu, tylko wprowadzający innych w błąd.


Filip



Bylo to juz omawiane, nie bedzie takiej opcji, jest ona tylko dla modow i adminow. Administracja zastanawia sie nad zniesieniem wam opcji edycji bez granicy czasu, wiec nie proscie o wiecej bo to nic nie da, zajmijcie sie zachowaniem dla siebie tej edycji jesli juz chociaz to tez raczej nie ma sensu.
Filip przeczytaj inne propozycje i dyskusje zanim cos tu napiszesz.


Pozdro JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Na SB jest jak dla mnie jedna wada - czytam wpisy od góry np:z 23:22 i nagle ktoś napisze o 6:40 to od razu zjeżdża na dół :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem mnie też to wkurza. Ale tego się raczej nieda naprawić.. No chyba że Administracja zna się na kodowaniu w co lekko wątpie ale nie mówie z przekonaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie to jest bez sensu, bo człowiek może się pomylić, i napisać coś co nie jest prawdą. Naprzykład ja z tydzien temu napisałem błędny opis efektów wyrzutni. I co? Edytowałem. Jakbym niemógł, to bym musiał pisać posta niżej... To by było zaśmiecanie forum. A teraz moja propozycja, to jest możliwość usuwania własnych postów. Np. napisze się coś błędnie, a nie wie się jak jest prawdziwie, i post jest bez sensu, tylko wprowadzający innych w błąd.


Filip



Dlatego przed napisaniem postu się myśli a możliwości usuwania postów nie było i nie będzie !!!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlatego przed napisaniem postu się myśli a możliwości usuwania postów nie było i nie będzie !!!.

Napisałeś to teraz żeby mi dowalić? JMJ już mnie pouczył... Poprostu nie widziałem by było to omawiane. Kończe off topować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zawsze możesz edytować na sory, do usunięcia i jakiś mod to usunie


Dokladnie. Juz sobie wyobrazam co by sie dzialo na forum, gdyby umozliwiono userom usuwac swoje posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja bym chętnie zmienił sprawę zdejmowania ostrzeżeń.
Aby była możliwość odpracowania w jakiś tam z sposób na rzecz forum a nie przez wpłatę bo tak to każdy może wariować a potem wysłać SMSa (oczywiście smsów nie likwidować całkowicie). Odpracowanie na rzecz będzie z korzyścią dla forum przecież.

Zapraszam do wspólnej dyskusji na ten temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A mi się forum podoba ;) kolorki są świetne. Jedyne czego mi brakuje to zmiana Tytułu Usera.

Tytuł użytkownika zmienia się automatycznie wraz z ilością przybywanych postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim pomysłem jest wprowadzenie tematu otwartego w nagłówku działu o nazwie: Pojedyńcze pytanie. W tym temacie użytkownicy mogli by zadawać proste pytania na które nie znają odpowiedzi, np. czy z wyrzutni ściągać folie? Dzięki temu ograniczylibyśmy ilość bezsensownie zakładanych tematów w dziale jak i tych samych odpowiedzi. Bo w Pojedyńczym pytaniu odpowiedzi udziela pierwsza osoba czytajaca pytanie. Dodam, że pomysł ten funkcjonuje na innym znacznie bardziej rozbudowanym forum o innej tematyce i sprawdza się doskonale, dlatego sądze że i tutaj zdał by egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim pomysłem jest wprowadzenie tematu otwartego w nagłówku działu o nazwie: Pojedyńcze pytanie. W tym temacie użytkownicy mogli by zadawać proste pytania na które nie znają odpowiedzi, np. czy z wyrzutni ściągać folie? Dzięki temu ograniczylibyśmy ilość bezsensownie zakładanych tematów w dziale jak i tych samych odpowiedzi. Bo w Pojedyńczym pytaniu odpowiedzi udziela pierwsza osoba czytajaca pytanie. Dodam, że pomysł ten funkcjonuje na innym znacznie bardziej rozbudowanym forum o innej tematyce i sprawdza się doskonale, dlatego sądze że i tutaj zdał by egzamin.

Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze, ale brzmi bardzo ciekawie. Jestem ZA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest temat pomocy i nie widzę potrzeby tworzenia kolejnego.


Chodzi właśnie o to by w dziale pomoc jako główny temat (będący wciaż na wierzchu) był temat Pojedyńcze pytanie gdzie można by było stosować w.w metode. Przy nadzorze administracji oszczędziłby wielu bezsensownych tematów jak i postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej chyba by było stworzyć taki temat z najczęściej padającymi pytaniami i odpowiedzi od razu dać.
I nazwa tematu np. "Najczęściej zadawane pytania" lub "Sprawdź zanim napiszesz" .. nie wiem, coś w te mańke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję, jak admini już zdecydują się na zmianę komuś nicka, proponuję, żeby przez pewien czas w nawiasie był podany też stary nick, żeby się nie myliło kto jest kto. Np. po miesiącu człon z nawiasu byłby usuwany i funkcjonowałby już tylko nowy nick.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taką propozycję, jak admini już zdecydują się na zmianę komuś nicka, proponuję, żeby przez pewien czas w nawiasie był podany też stary nick, żeby się nie myliło kto jest kto. Np. po miesiącu człon z nawiasu byłby usuwany i funkcjonowałby już tylko nowy nick.

fps


A kto mówił że komukolwiek będziemy zmieniać nicki :) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się forum podoba kolorki są świetne. Jedyne czego mi brakuje to zmiana Tytułu Usera


Bez sensu, tytul zmienia sie automatycznie, jak ktos chce inny lub administracja zdecyduje sie dac komus inny to mu zmienia.
Ja bym chętnie zmienił sprawę zdejmowania ostrzeżeń.
Aby była możliwość odpracowania w jakiś tam z sposób na rzecz forum a nie przez wpłatę bo tak to każdy może wariować a potem wysłać SMSa (oczywiście smsów nie likwidować całkowicie). Odpracowanie na rzecz będzie z korzyścią dla forum przecież.


Tak jak jest jest dobrze, nie widze takiej pracy na rzecz forum, nie, to nie wypali.
Moim pomysłem jest wprowadzenie tematu otwartego w nagłówku działu o nazwie: Pojedyńcze pytanie. W tym temacie użytkownicy mogli by zadawać proste pytania na które nie znają odpowiedzi, np. czy z wyrzutni ściągać folie? Dzięki temu ograniczylibyśmy ilość bezsensownie zakładanych tematów w dziale jak i tych samych odpowiedzi. Bo w Pojedyńczym pytaniu odpowiedzi udziela pierwsza osoba czytajaca pytanie. Dodam, że pomysł ten funkcjonuje na innym znacznie bardziej rozbudowanym forum o innej tematyce i sprawdza się doskonale, dlatego sądze że i tutaj zdał by egzami


Jak napisal Mpi powstanie dzial z najczestszymi pytaniami. Takie pytania jak to o papierku z wyrzutni sa bezsensowne i nie widze po co zasmiecac forum dzialem dla nich!
Mam taką propozycję, jak admini już zdecydują się na zmianę komuś nicka, proponuję, żeby przez pewien czas w nawiasie był podany też stary nick, żeby się nie myliło kto jest kto. Np. po miesiącu człon z nawiasu byłby usuwany i funkcjonowałby już tylko nowy nick.

fps


Tutaj akurat jestem za Arturo karmel mial zmieniony nick. Wiem dlaczego ale moim zdaniem i tak niepotrzebnie dostal ta zmiane. Pomysl fps'a w niektorych sytuacjach moglby sie sprawdzic. Jednak nie sadze zeby admini komus jeszcze zmieniali nick wiec to szerszego zastosowania nie znajdzie.

Pozdro JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak napisal Mpi powstanie dzial z najczestszymi pytaniami. Takie pytania jak to o papierku z wyrzutni sa bezsensowne i nie widze po co zasmiecac forum dzialem dla nich!
Pozdro JMJ



JMJ zauważ, że napisałem że to nie ma być dział, a temat w dziale pomoc, który będzie zawsze na wierzchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję utworzyć dział pod nazwą "nasze pokazy"(czy coś takiego) w którym każdy mógłby przedstawić swój plan pokazu głównego. Osoby początkujące uczyły by się jak dobrze przygotowac taki pokaz jak uniknąć błędów jaka przyjąc kolejność odpalanych wyrzutni jak prawidłowo wszystko połączyć. Doświadczeni w tych sprawach wpisywaliby uwagi w tematach użytkowników początkujących a początkujący pytaliby o wszystko dotyczące pokazu w tematach użytkowników którzy maja już jakieś doświadczenie. Tak wymiana informacji i doświadczeń na pewno pomogłaby nie jednemu a zarazem uniknęlibyśmy wielu tematów rozrzuconych po całym forum. Wszystko byłoby w jednym miejscu. Zainteresowanie pokazami jest coraz większe i będzie rosło z każdym następnym sezonem dlatego przydałby się taki dział. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję:

Na Shoutboxe obowiązują zasady netykiety oraz dobrego zachowania. Proszę nie przeklinać.


zamienić na:

Na Shoutboxie obowiązują zasady netykiety oraz dobrego zachowania. Proszę nie przeklinać.


albo jeszcze lepiej, na:

W Shoutboxie obowiązują zasady netykiety oraz dobrego zachowania. Prosimy nie przeklinać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...