Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061
Tak, rzymskie ognie to to JRC13 Western, film FireMana:


Rakiety to prawdopodobnie Cassiopeie, film użytkownika xHESTIABUMx:



to jest na 100% cassiopeia bo kumpel kupił wczoraj i odpalił i mówi ze to właśnie cassipoeie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i szkoda na tą wyrzutnie 150 strzałów ktoś mi ją już odradzał ale jednak kupiłem i albo ja nie umiem liczyć albo dla nich te kilka wystrzałów to 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad ta wyrzutnia to jest kilka rurek rzymskimi ogniami. Bodajże 15 rurek po 10 strzałów z każdej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem zrywając osłonke lontu zauważyłem to ale kupiłem tylko na próbe.
Z biedronki moździerz zdecydowanie polecam co do innych nie wiem bo jeszcze nie odpalałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalilem MCII. Kicha do potęgi!!! Nie wiem czy trafilem na jakis felerny egzemplarz, ale rozpryski byly malusienkie, nisko lecialy. Mialem juz MCII parokrotnie i wiem jak powinien wygladac. Ten z biedronki jakis nieudany. Szkoda, ze nie ma juz arctica i hota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także się dziś wybrałem na małe zakupy do biedronki :)
Zakupy


zeby takie zakupty w tamtym roku robić to rozumiem ale w tym O_o przecież to lipa ja mam tylko 10strzałówke za 25zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w Biedronce i nic ciekawego i tej serii Fire też nie było....tylko to co w gazetce to było w sklepie. Nic nie kupiłem :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także się dziś wybrałem na małe zakupy do biedronki :)
Zakupy


zeby takie zakupty w tamtym roku robić to rozumiem ale w tym O_o przecież to lipa ja mam tylko 10strzałówke za 25zł


A co ci w tym roku nie pasuje ?
Ja stawiam na zabawę, nie na efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś w Biedronce wyrzutnie MacroCosmosII i jak przechylam wyrzutnie coś w niej lata.Mam się tym martwić czy to nic groźnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nic groźnego. Jeśli te ruchy są bardzo wyczuwalne to prawdopodobnie ładunek się poprostu rusza a to w niczym nie będzie przeszkadzać przy wylocie, a wręcz odwrotnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nic groźnego. Jeśli te ruchy są bardzo wyczuwalne to prawdopodobnie ładunek się poprostu rusza a to w niczym nie będzie przeszkadzać przy wylocie, a wręcz odwrotnie :wink:



Dzięki za szybką odpowiedź. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom w tym roku zarówno w biedronce jak i w np. Netto dają słabsze towary za tą samą cenę w biedronce ludzie nie robią potężnych zakupów ale przeważnie jak kupują fajerwerki to w większości tam dlatego się przyzwyczailiśmy i jak zbliża się sylwester od razu biegniemy do biedronki :grin: dlatego chcieli troszkę więcej zarobić i mniej stracić

Wiadomo kryzys i te sprawy :D ale ..... jednemu pasuje tegoroczna wystawa fajerwerków w biedronce a drugiemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy opłaca się kupować ten duży zestaw z Biedronki za 24,99? Miał go ktoś może? Jak wygląda sprawa efektów rakiet oraz pozostałych drobiazgów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

opłaca sie!efekty rakiet są bardzo duże i ładne,drobiazgi spoko:np:"myszki","żabki",bączki,itd.Miałem go 2 lata temu dałem 30zł i się nie zawiodłem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzymskie ognie westerny się opłaca kupić? Bo mam na nie smaka :wink: Efekty wielkościowo porównywalne do wyrzutni z biedronki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty są mniejsze,wiadomo wyrzutnia to wyrzutnia.Ja osobiście kupił bym wyrzutnię 25strz.,ale jak na rzymiaki to są nawet nawet.Zdecyduj sam!Więcej zabawy kosztem efektów :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...