Skocz do zawartości

Kiedy kupujecie pierwsze fajerwerki na sylwestra?


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, kiedy kupujecie pierwsze fajerwerki na Sylwestra


To może ja zacznę.
W tamtym roku kupiłem tuż przed sylwestrem, ale teraz planuję przez internet i kupię gdzieś pod koniec października początek grudnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w tym roku 1 paczka teraz ;) przychodzi jutro albo pojutrze. Później w sierpniu paczka z SP i paczka z fajerwerkami Surexa. I ostatnie dwie paczki pod koniec listopada.

Pewnie jeszcze odwiedzę hipermarkety, ale już nic tam nie kupie. Bo nie dość że drogo to słabe fajerwerki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupuję 28-30 grudnia ale czasem w listopadzie (pod koniec) pojadę do sklepu gdzie mają zawsze wcześnie fajerwerki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednich latach kupowałem zawsze około 5 grudnia ale w tym roku kupuje cały rok pierwszą częsc kupiłem w kwietniu za kwote 200 zł 2 czesc w czerwcu za kwote 30 zł i we wrzesniu zamierzam zamowic na fajerwerkimarket wyrzutnie za 250 zł oraz jeszcze odpusty a w grudniu ide jeszcze do marketów tak około 20 :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej kupuje jak są już fajerwerki gdzieś, a jak nie to do hurtowni SP na początku grudnia.
Chyba że znów kupie z FireManem to będzie troche wcześniej ;]
Na sylwestra kupuje już jak jest sezon, a ogólnie to w czerwcu pojade czasem do hurtowni i coś sie kupi na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja zwykle kupuje na początku grudnia petardy , potem już ledwo przed wigilią ( 3, 4 dni ) .

Po wigilii już dokupuwóję na na bazarku pojedyńcze rakiety takie jak Apollo i Morfeusz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam kupywac jakies drobne zeczy jakos 2-3 tyg przed końcem roku a potem se dokupuje co mi trzeba ;p ale takie zakupy wieksze to okolo tyg przed koncem roku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w Gdańsku - najlepiej w Namiocie przy Gildii lub przy hali Oliwii na początku Grudnia bo wtedy wszystko o 50% tańsze jest. A tak to zawsze się coś w jakimś sklepie dokupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja paczkę zamawiam 20 września, a potem jak w biedronce pojawią się Sfinxy itp. to kupuje, no i w samego sylwka na bazarach bo tanizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może kupie fireworksy w necie gdzieś na początku wcześnia albo w troche innym terminie (wtedy jak będą jakieś zniżki) i standardowo w realu, auchan może w carrefourze gdzieś tydzień przed sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zaczynam kupować jak najszybciej,a przeważnie jest to dopiero początek grudnia,jednak zajawke czuje w połowie września ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku grudnia już zbieram pierwsze paczki picollo :razz: A ostre zakupy to 15-15 grudnia. Teraz zamierzam zamówić coś przez internet na początku grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja coroku to po świętach to był czas ciągłego zwiedzania hipermarketów i hurtowni;] Ale że w tym kupuje wszystko przed świętami;d :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze fajerwerki kupuje rano 20 grudnia w biedronce ,potem po świętach jadę do lidla i w drodze powrotnej na bazar po petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

W tym roku

1 paczka w lutym.
2 paczka w SP (jutro mam nadzieje)
3 paczka z FM w grudniu ta główna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...