Skocz do zawartości

Kiedy kupujecie pierwsze fajerwerki na sylwestra?


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ty jesteś "głupotą ".Kupujemy zaraz po nowym roku ponieważ sąś promocje wyprzedaże i wszystcy korzystają .

 

"Wszystcy" hahaha No dobra, a przy zbliżającym się sezonie nie ma promocji? Nie kuszą klientów ofertami? Zastanów się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystcy" hahaha No dobra, a przy zbliżającym się sezonie nie ma promocji? Nie kuszą klientów ofertami? Zastanów się

Ale ty jesteś jednak głąb ..Nie będę pisał z osobą z małym doświadczeniem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Kiedy kupujecie pierwsze fajerwerki na sylwestra?

Dawniej, jak nie robiłem jeszcze zakupów w sklepach internetowych, bo zwyczajnie takie z funkcją koszyka nie istniały, to robiłem pierwsze zakupy stacjonarnie na początku grudnia w hurtowni fajerwerków "Progress" w Rzeszowie, później zmieniłem na inną hurtownię fajerwerków w tym samym mieście: "Ekoplast". Zmiana była spowodowana tym, że Progress miał coraz mniej Jorge, ponieważ sam stał się importerem, a jako fan Jorge chciałem mieć jak największy udział Jorge w swoim stuffie. 

Później jak już przerzuciłem się na zakupy online, to zacząłem robić pierwsze zamówienia pod koniec listopada. Wtedy jeszcze black friday nie był popularny w Polsce.

Obecnie pierwsze fajerwerki kupuję nawet w styczniu na noworocznych wyprzedażach. Później przez jakiś czas, zwykle od kwietnia do sierpnia robię najmniej zakupów i powoli aktywuję się dopiero we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy robie na noworocznych wyprzedażach. Pozniej troszke stopuje. Obserwuje i wyszukuje to co mi się podoba i listopad/grudzien kupuje reszte. Głownie zakupy online. Najgorzej to z miejscem na to wszystko. Ale gdzies sie zawsze upchnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...