Skocz do zawartości

Kiedy kupujecie pierwsze fajerwerki na sylwestra?


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm.. jak beda fireworksy w Stonce ide do biedronki Hot, Arctic, Hong - Kong, Sfinx.
W hurtowni 1 czesc stuffu 26 listopada jade kupic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę szedł ok. 20 Listopada, bo niedaleko mnie jest hurtownia Triplexa i Maxema. Pojde tam i zobacze co mają i ewentualnie coś kupie. Jak nic fajnego nie bedzie to jade 2 albo 3 Grudnia do TOP10 w Gdańsku pod halą Olivią. No i oczywiście do Biedronki i Intermarche przed świętami zajde ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część już kupiłem.
Nad 2 rozważam - zakup na fajerwerki-korsarz - paczka dużych Achtungów + Mega Jumbo.
3)Zakupy w hurtowni wraz z userami.
4)Biedronka
5)Markety i Bazar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zacznę kupować jak pojawią się fajerwerki na bazarku (hehe) i w innych sklepach gdzie jest taniej. Jeszcze oczywiście do bedronki zajrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w tym roku 1 część kupiłem na początku grudnia, jeszcze teraz dokupiłem i myśle, że tuż przed sylwkiem kupie sobie jeszcze trochę jakiś pierdół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku kupowałem w grudniu jak była oferta biedry i Lidla , ale w tym postanowiłem że kupie na początku października bo na fajerwerkimarket.pl było tanio i miałem kase :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zakupem fajerwerków nie śpieszę sie zbytnio. Czekam na oferty Lidla Intermarche czy Biedronki i wtedy tez kupuje tam fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja w tym roku (2009) zamierzać jedną paczkę zamówić w okolicach czerwca (początek) a kolejne dwie w listopadzie (jakoś tak pod koniec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam paczkę koniec stycznia (same hukowe) do grudnia praktycznie wszystko już posprzedawane a za pieniądze ze sprzedaży kupuje w supermarketach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planować każdy może , bo do sylwka jeszcze kupa czasu , a po doświadczeniach z poprzednich lat wiem tyle , że nigdy nie można podac dokładnego terminu , bo zawsze coś sie odwlecze.
Narazie PLANUJĘ zacząć zakupy w okolicach października , w listopadzie wybrać się/zamówić w/do hurtowni , ze sklepów internetowych rezygnuję , bo są tylko dwa , a po doświadczeniach felixa zostaję tylko jeden.
Jak to mawiają pożyjemy , zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie kupię w grudniu dopiero paczkę a w sierpniu mam odpust w Parafii to kupi się z kilka paczek petard. W supermarketach postanowiłem że nic nie kupie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Pierwsza część (Paczka) - październik 2009
Druga cześć (Paczka) - październik 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje na koniec września lub październik jeżeli chodzi o sklep internetowy, a jak wyjdzie tak że kupie w hurtowni jorge to listopad-grudzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W tym roku zamówię około 10 grudnia na Fajerwerki-Korsarz.
Potem, 21 grudnia, idę do Biedronki.
Dzień przed Sylwestrem i w samego Sylwestra jeszcze zobaczę, co jest w Kauflandzie, bo może będą jakieś ciekawe rzeczy, a ja będę przy kasie jeszcze :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja zawsze kupowałem na ostatnią chwilę tj. 29-30 grudzień :mrgreen:

W tym roku zamawiam stuff na fajerwerki-korsarz.pl podczas świąt aby doszły tak na 27-28 grudnia i w tym czasie biegam jeszcze po biedrach i lidlach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...