Skocz do zawartości

Kiedy kupujecie pierwsze fajerwerki na sylwestra?


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku już się zaopatrzyłem w hurtowni Super Power. Natomiast główna część przyjdzie ze sklepu fajerwerkimarket.pl koło września, ewentualnie druga dojdzie koło listopada, grudnia, również z fajerwerkimarket.pl To jedyny racjonalny wybór bo w marketach niczego nigdy i nigdzie nie znajdę ( no, pff 4 wyrzutnie w biedronce ... ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kupuje w Listopadzie w hurtowni niedaleko mnie i reszte w marketach. W hurtowni zwykle tylko hukowe kupuje a w marketach moździerz zestawy wyrzutnie i całą reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cały czas się zastanawiam kiedy kupic. Czy teraz (póki kaska jest :mrgreen: ) Czy w połowie listopada.

Mam zamiar kupic w sklepie fajerwerkimarket.pl i ceny narazie są niezle. Wie ktos czy moze przed grudniem ceny nie podrożeją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny moga pojsc w gore ale raczej nie duzo. Gorzej moze byc z dostepnoscia produktow, ktore chcialbys kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z fm.pl kupujesz to najlepiej mi sie wydaje, że teraz. Tak jak mowi kolega wyżej, później ceny pójdą nieznacznie w góre i nie wiadomo czy bedzie to co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dokonuję zakupów kiedy popadnie raz miesiąc wcześniej a raz kilka dni a w tym roku kupowałem z wami ale mam jeszcze w planach nabywać w między czasie aż do ostatniego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupuje tak przed świętami bożego narodzenia a takie tam pierdoły to kilka dni przed sylwestrem. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze pod koniec tego tygodnia kupie juz na hurtowni kilka wyrzutni i cos malego do zabawy :twisted: potem małe zakupy w rowerowym, a tak to po swietach w lidlu, potem znowu na hurtowni i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze fajerwerki mam w domu w grudniu. Najwięcej dostaw jest w okołoświątecznym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego kupowania to:

WITAM
PACZKA ZOSTALA JUZ WYSLANA (OPEK 33581234)

I tak jeszcze przed sylwkiem kupię kilka rzeczy... :P teraz dzwoniłem tam do FM ale kurka za późno bo paczka już jedzie także później domówię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku pierwsze paczki miałem już w marcu, potem kolejna doszła pod koniec czerwca. Kolejne w sierpniu, wrześniu i październiku. A na finał przyjdą jeszcze dwie w grudniu (za kilka dni). Między czasie była jeszcze paczka z SP i dwie ze speed fajerwerwerki :grin:

Uff :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będzie ciekawie i ogólnie wszystko powinno być grubo przed Wigilią.
Ze względu na młodszego brata dostałem od kolegi(który będzie ze mną na sylwku) dużą paczkę fajerwerków[zamawiał na FM].
Jeszcze muszę przedzwonić do Czerwieńskie i sprowadzić od nich JW731 i JW2002.
W przyszłym tygodniu jadę do hurtowni po 70% tegorocznego stuffu , do tego drobne zakupy w marketach i biedronce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka już jest w Domku jeszcze Tylko czekam do 27.12.09
I idę z sumą 300 zł do Lidla, Smyka, Biedronki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem połowę a 2 połowę dzisiaj zamówiłem ;) także już gicior :P jak zobaczę coś w szopie to może kupię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówię gdzieś tak w następny czwartek dość czasu żeby przesyłka doszła i nie kusi żeby odpalić przed sylwestrem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję dopiero, jak się pojawią fajerwerki w supermarketach. :grin: Puki co na razie nie kupiłem żadnych fajerwerków, ale zaraz w pierwszy dzień jak się coś pojawi to idę kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja w tym roku poszedlem kupic o 23:30 :mrgreen: :lol: bo koledzy nie chcieli w dzien isc to wszyscy razem poszlismy przed polnocą i dobrze bo nikogo nie bylo a bylo pelno rzeczy i duzo dostalismy od goscia za free ;)

Co-Admin: Staraj się pisać ortograficznie poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja przeważnie te najważniejsze rzeczy kupuje kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. A jakieś duperele to kilka dni przed Sylwkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość, nie mogę się doczekać :D, większą połowę kupuję w połowie listopada, całość będzie w połowie grudnia <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...