Skocz do zawartości

Kiedy kupujecie pierwsze fajerwerki na sylwestra?


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moglem zamówić dzisiaj ale przez to ze na FajerwerkiMarket Nie Było jw90 i Perfectów.
Postanowiłem kupić dopiero w grudniu dlatego że bedzię wiecej kasy a także lepsza dostepnąść produtków.
fajerwerki Będą także w supermarketach a tak wogóle by mnię krociły te fajerwerki jakbym teraz zamówił:)
Pzdrawiam.Radzio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DreSzCzyK

Ja przeważnie kupuje pod koniec września pierwsza paczka, druga dojdzie w okolicach listopada/grudnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zamawiam paczkę około 20 grudnia fm ma wtedy kilka dni na przygotowanie i wysłanie paczki przed świętami, to optymalny termin według mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Ja zamawiam paczkę około 20 grudnia fm ma wtedy kilka dni na przygotowanie i wysłanie paczki przed świętami, to optymalny termin według mnie ;)


Zebyś się nie zdziwił jak paczka ci przyjdzie po 31/1 grudnia jak dla mnie trochę za późno.

Ja będę zamawiał w połowie listopada na FM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczki w okresie świątecznym mają bardzo duże opóźnienia uważam że najpóźniej to do 10 max 15 grudnia powinno się zamawiać, i tak może paczka może przyjść ,,na styk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się brać tylko to co jest na stanie, więc przygotowanie paczki nie trwa zbyt długo,reszta to sprawa kuriera "Opek" który ma sortownie kilka km od mojego miasta wiec dostarczenie to sprawa 2 może 3 dni więc jestem spokojny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ciężko powiedzieć jak są fundusze to już w styczniu potem w wakacje , październik i grudzień. A gdy funduszy brak to jesienią i w grudniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tylko i wyłącznie październik-listopad zamówienie, oczywiście w okresie świątecznym jakieś pierdoły w marketach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym roku przyszły fajerwerki już w Sierpniu. oczywiście to nie jest całość, teraz tylko czekam na promocje na sklepach internetowych. A 31 Grudnia pojadę do sklepu typu Biedronka, i tam zrobię jeszcze parę zakupów za 20-30zł.

Pozdrawiam

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja gdzieś w okolicach 29,30,31 grudnia. W zasadzie co roku kupuje u tego samego chłopaka więc nie spieszę się. Zazwyczaj kupuje też w Auchanie i Carrfour ale w tym roku dam sobie chyba z marketami spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...