Skocz do zawartości

Niezwykła moc małych cyrkoblitzów


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem 4 cyrkoblice duże były z Hestii nazywały sie Superblitz efekt ładny kupiłem je za 3zł sztuka na bazarze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no to widze że nie jestem jedynym któremu cyrkoblitz Tropica zaczął wirować jak bączek na ziemi a potem wybuchł a ja odpalałem dużego cyrkoblitza i stałem 5m od niego to mnie trochę ogłuszył.
ps.Na 12 to 2 mi wybuchły na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 18 cyrkoblitzów dużych z jorga i każdy mi wyleciał w górę i prawie każdy wybuchł oprócz jednego :( wyleciał w góre i tyle :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem inna bardzo dziwna "przygode" z cyrkoblitzami : kupilem cyrkoblitze i poszedlem ja odpalic, postawilem strzalka do gory, zapalilem lont, i normalnie to powinna sie zakrecic , a zniej wylecialo kilka (2-3) kuleczek takich jak od rzymskiego ognia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, to mój pierwszy post, a wracając do rzeczy, to ja jestem wielkim fanem circoblitz'ów, już jak miałem 7 lat to mój starszy brat kupił sobie jedną paczkę takich " walców " i dał mi jednego. Na początku bałem się tego :mrgreen: , ale potem, odpaliłem go i było extra, teraz kupuje je co roku, po 2,3 paczki i strzelam z kumplami. W Sylwestra 2006-2007, wrzuciłem takiego jednego Circoblitz'a do śmietnika, (takiego okrągłego) jak rąbneło, to był taki huk wielki, a ten cały rozprysk co miał wybuchnąć w powietrzu, to wytrysnął z kibla jak z armaty :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem takiego jednego Circoblitz'a do śmietnika, (takiego okrągłego) jak rąbneło, to był taki huk wielki, a ten cały rozprysk co miał wybuchnąć w powietrzu, to wytrysnął z kibla jak z armaty :shock: :mrgreen: :shock: :mrgreen: :shock: :mrgreen:


powiedz mi czy kibel to dla ciebie śmietnik? jak tak to dużo masz tych kibli na polu :)
ło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale to było jeden raz. ( i nic się nie zniszczyło, tylko kilka butelek szklanych, plastikowych i jakieś inne śmieci zostały zmielone na proszek(serio) ) a co do tych śmietników to mam takie pole z boiskami i tam jest ich z 20....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, lepiej tego nie próbować ( Fear nieobraź się, ale nie skorzystam z Twojej " trzepakowej " propozycji ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że się nie obraże, bo może mnie źle zorzumiałeś ale ja mówiłem o pionowej rurce, a nie poziomej, wtedy było by niebezpieczeństwo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W statywie nie ma sensu puszczać circoblitza , ponieważ może o coś zachaczyć i zmienić tor lotu :o , a to może być bardzo niebezpieczne , najlepiej puszczać circoblitze przed północą na równej powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś odpalałem cyrkoblice z takiej rurki pionowej i nic nie zmieniło kieunku lotu, ba nawet lepiej poleciała dlatego taki dałem opis :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wogóle odpalać z rurek? Na równym asfalcie wszystko jest OK. Ostatnio mam lipę, bo rodzicę zabraniają mi strzelania (za wyjątkiem Sylwestra). Co sobie kupię na odpuście to musi poczkać do 31 grudnia. Dlatego w Cyrkoblitze ostatnio nie zbyt często się zaopatruję. Pewnie teraz będę dawał fontannami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiąc, te Circoblitz'e są bardzo niebezpieczne. Czasami, jak się je położy nawet na gładkiej powierzchni, to często leci po skosie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego pisze żebys stał od niego w odległości ok.15 m :D ale wtedy byś wiele nie zobaczył ani nie sfilmował :D


mateo coś ty 15m to nie jest wcale dużo. uwierz mi.

Lepiej stać nawet trochę jeszcze dalej. Lecz większość ludzi lekceważy bezpieczeństwo (niestety :???: ) Film z tej odległości na pewno dobrze by wyszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość PaulWinter

Ja osobiście jestem troche uprzedzony do nich. Kupiłem kiedyś taką małą Crycoblitze, normalnie postawiłem i odpaliłem. Miałem szczęście że nie poleciała w moim kierunku, bo zdążyłem dosłownie sie odwrócić i zrobić jeden krok (w szybkim tempie).
Poza tym troche nierówno latają. Kupiłem na JGS 6szt. i przy odpalaniu stwierdziłem że stwarzają zbyt duże zagrożenie dla budynków (jeśli odpala się je w terenie nawet mało zabudowanym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale wiesz... ja raczej nie chce tak ryzykować.
Ale oczywiście (jak zdecydowana większość) jestem bardzo pozytywnie zaskoczonych ich możliwościami w stosunku do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...