Skocz do zawartości

Niezwykła moc małych cyrkoblitzów


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

mialem cyrkownice


hehe nie cyrkownice tylko Cyrkoblitze [ przeliterować ? ] [fade:b0212699ba]C-Y-R-K-O-B-L-I-T-Z-E[/fade:b0212699ba]



CYRKOWNICA TO POLSKA NAZWA!!!!!!!!!! ( przeliterować? )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eeeety uspokoj sie co byś zrobil jakbyś wpadł do hurtowni i poprosił cyrkownice ? Bo by ktos wiedział co to jest niema takiej nazwy chyba że Śmieszek bo on to wogóle jest udany na fajerwerki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak mowie w hurtowni i wiedza o co chodzi:) wiec ty sie uspokuj abys mial kase to i alfabetem morsa sie dogadasz nie buj sie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przy toczyc twoje posty ta sa same byki !!!!!!!!! i nie jestem dzieckiem swoje lata mam a ty co nauczyciel polskiego z dyche??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, Kondzio :!:
jak chcecie sie klucic to nie na forum, napiszcie sobie privy czy na maila, smsem, lub sie spotkajcie i pobijcie, ale niezalatwiajcie takich spraw na forum
jesli napiszecie tu jeszcze jeden post apropo tej klutni to pokasuje wszystkie posty apropo klutni
to jest TEMAT O ZIRKOBLITZACH, karzdy moze miec na to rozne nazwy(Cyrkoblitz, walec, cyrkownice) mi akorat wisi jak to ludzie nazywaja, najwarzniejsze ze sprzedaja im to czego chca klienci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość sainus

Nie wiecie , czy da się cyrkoblicę przymocować do jakiejś sklejki i wstawić to w rurkę wbitą w ziemię? Ostatnio połowa czyli 3 szt wybuchło mi na ziemi , dodam że był to beton dziwne co ? Szczerze mówiąc nie spodziwałem się takiego wybuchu... :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy one wybuchly na ziemi i wzbily sie potem w powietrze?? i tam wybuchly jeszcze raz z palemka??

bo jak tak to sa te ktorych szukam

a co do sklejki i rury: to niezbyt bo zirkoblize maja dziurke wylotowa z boku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sainus

Nie , te moje powinny lecieć do góry a później huk i rozprysk , tyle tylko że to wszystko działo się na ziemi :( Ja je stawiam bibułką do dołu zgodnie z instrukcją a mimo to mi nie lecą , czy ja cioś źle robię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka do góry nie pokazuje spodu ! Tylko tak ma być położona względem ziemi. Przecież do góry nogami niczego się nie kładzie.

Pytanie retoryczne: co to za ludzie na tym forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem cyrkownice komety , huk jest olbrzymi , efekt taki sobie - tylko fajnie by było jak by to wszystko odbywało się w powietrzu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszek to jedna z najgorszych firm jakie istnieją.Może ma pare dobrych produktów , ale to tylko pare.A cirkloblitze to mają słabe ja nie wiem co :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszek - jak nazwa śmieszne produkty :] Może nie które mają dobre ale tak to nie wierze w ich firmę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...