Skocz do zawartości

Niezwykła moc małych cyrkoblitzów


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście jestem troche uprzedzony do nich. Kupiłem kiedyś taką małą Crycoblitze, normalnie postawiłem i odpaliłem. Miałem szczęście że nie poleciała w moim kierunku, bo zdążyłem dosłownie sie odwrócić i zrobić jeden krok (w szybkim tempie).
Poza tym troche nierówno latają. Kupiłem na JGS 6szt. i przy odpalaniu stwierdziłem że stwarzają zbyt duże zagrożenie dla budynków (jeśli odpala się je w terenie nawet mało zabudowanym).

No i to jest właśnie cyrkoblitz zawsze leci gdzie jest nie wskazane żeby leciał w tamtym roku mało co i by mi poleciał na dom niecały metr brakło mu do zderzenia się z dachem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupiłem opakowanie cyrkolitz z Hesti jest ich 6 i chciałbym sie dowiedzieć czy wszystkie benda miały takie same efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem opakowanie cyrkolitz z Hesti jest ich 6 i chciałbym sie dowiedzieć czy wszystkie benda miały takie same efekty.

Zapewne będą 3 efekty np. 2circoblitze cracling 2inne strobe itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marketach niema są w hurtowniach,sklepach internetowych i na bazarach niestety;( a na bazarach zdzierają 3zł za 1szt więc niech reszte sam se dośpiewaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Temat od dawna nie ruszany, ale warto go poruszyć co po tych 6 latach zmieniło się w cyrkoblitzach. Według mnie są one siebie warte. Zarówno te małe jak i te duże, wydaje mi się że mają taki sam ładunek, gdyż odpalając dwa obok siebie na ziemi tej samej firmy mały i duży, efekt był bardzo podobny a może nawet taki sam. Zapraszam do dyskusji :)

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cyrkoblitzów to JM01 ma fajny efekt, i przy unoszeniu w powietrze jak i przy eksplozji. Można je nosić przy sobie jeżeli idziemy w sylwestra się przejść,małe gabaryty a efekty ładne :) Jak niektórzy zwą je rakietkami bez kijka. Moim zdaniem opłacalne. Co roku muszę mieć troszkę, a jeżeli zapomnę kupić przez internet na szczęście w mojej miejscowości są za 1,50PLN szt ;)Przy ich odpalaniu towarzyszy fajna zabawa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie je można kupić prócz sklepów internetowych? Co roku szukam i na stoiskach nie ma

 

to szukaj dalej bo jak widać za mało szukasz ;)

praktycznie w każdym sklepie z fajerwerkami można to dostać, zaczynając od małych sklepików kończąc na dużych, także nie gadaj głupot, że nigdzie tego nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pamietam kiedys odpalalem circoblitze to nyly wielkosci puszki po energy drink i to byly konkretne a teraz sa jakies takie male. Sa jeszcze takie porzadne kak kiedys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Niezwykła moc małych cyrkoblitzów

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...