Skocz do zawartości

[Bartosz] Pirozakupy 2023


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czas pokazać stuff kompletowany już od początku tego roku. Pierwsze zamówienia wleciały przy okazji noworocznych wyprzedaży, więc postanowiłem wybudzić moje piro ze snu wiosenno-letniego :) 

Jest tegoroczny must have - czyli Testosteron, którego efekt zostanie potrojony. Są wynalazki od Tomaszka i kostki od Tropica, do którego od dawna mam sentyment. Długo broniłem się przed wyrzutniami powyżej 30 mm, ale w tym roku mam już takie cztery i myślę że na nich zawodu nie będzie ;) Jest Gaoo, Jorge, MagicTime, Pyro Moravia i inne, więc przekrój importerów dość szeroki. Kolejne zamówienia w drodze i w planach :) 

 

4v1ypv3.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana konkretów, nie ma co :D Zero pitu pitu same grube wyrzutnie. Będziesz odpalał pojedynczo czy jakiś pokaz się szykuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakter i styl kupowania ten sam, niezmienny od wielu lat. Połowa stuffu kostki popularne u innych, a połowa wyselekcjonowane na swój szósty zmysł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nowak napisał(a):

Pięknie to wygląda :D Jakie dalsze plany? 

W drodze jest np. paka z gwizdkami TXB263. Do końca roku wpadnie jeszcze niejedno zamówienie. Mam na oku kilka pozycji, oczywiście same kostki.

2 godziny temu, Grvby napisał(a):

Ściana konkretów, nie ma co :D Zero pitu pitu same grube wyrzutnie. Będziesz odpalał pojedynczo czy jakiś pokaz się szykuje? 

Pojedynczo, ale to co się powtarza będzie odpalone razem. Kusi mnie jeszcze jeden Testosteron i odpalić wszystkie cztery rozstawione w pewnej odległości :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko zakupić za 200 zł chiński systemik do odpalania piro i sobie z tego zrobić mały pokazik :D 
Super wygląda ten stuff, sporo nowości i hitów ale do tego mnóstwo mało znanych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mocne wejście, są 408, jest godzilka, xxl, teście też są ale najbardziej ciekaw jestem tych Tomaszkowych 😅 . No to czekam(y) na następną aktualizacje 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wzmocnienie stuffu. Trzeci Fireball XXL, mocne gwizdy od Triplexa, dwie kostki od Maxsema i seta 30mm od Funke/Iskra. True miałem już w zeszłorocznym stuffie ale teraz kupiłem ją niechcący 😅 Była sprzedawana pod nazwą Titanium i nie ogarnąłem po filmiku, że już to miałem. Kolejne aktualizacje wkrótce.

nWQFxQc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwizdokostki TXB263, a także hit spośród kostek 50 mm ubiegłego roku i 2 lata wstecz. Obecnie Thor z podobną ilością wystrzałów i układem wysunął się na prowadzenie w popularności, ale Fireball XXL wciąż jest chętnie brany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Jestem ciekawy jak ten silent daje w rzeczywistości, bo na filmiku Jorge prezentuje się pięknie, a niestety prywatnych nagrań nie ma. A może dokupić drugą i odpalić razem? 🤔

D5dAfbx.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na odpowiednik piromaxowej Lutry, tyle że ma inny układ strzelania, bo Lutra strzela seriami, a jorgowski Super Hero atakuje nieustannym pojedynczym ogniem + kilka strzałów jednocześnie na finał. 

Jeśli masz po okazyjnej cenie, a robisz zorganizowany pokaz na systemie, to wtedy jak najbardziej rozważyłbym drugi egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja! Trochę konkretów, trochę maluchów i one rowy od Piromaxa dla urozmaicenia jakiegoś małego projektu - wziąłem PXL/0.8/MT04 i MT02. Myślę, że jeszcze coś wpadnie :) 

8cpH7Uq.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria PX PRO bardzo mi się podoba, trochę tych numerków do przestrzelania jest ;) Te Hoot-y od Gaoo bardzo mnie zaciekawiły, może w przyszłym roku się zakupi. Wachlarz MT02 również posiadam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dawno nie widziałem czegoś od Surexa. Wreszcie ktoś Surex.

Myślałem, że DYMY mają coś wspólnego z dymem. Jednak nie...

Big Whistle Hoot Whistling Hunter - nadzieja na alternatywę dla Scream od Tropic. Zobaczymy na ile rzeczywiście będzie to alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak co roku epicko. Multum za***istych wyrzutni, mnóstwo nowych, mało znanych. Przez tyle lat układając stuffy opierałem się na Twoich filmach. Często mnie naprowadzałeś na zakupy. 

Ten efekt wodospadu jw813 bardzo mnie ciekawi. Nagraj film tylko🙈

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rzeczy doszło od mojej ostatniej wizyty w tym temacie, dużo nowości i sprawdzonych kostek . Szykuje sie mocne strzelanie :) z Pro 5 będziesz zadowolony, szeroki kąt strzelania i dość dynamiczna ... Także czekam(y) na następne aktualizacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku intryguje mnie Twój sposób dobierania artykułów pirotechnicznych.

Potrafisz zawrzeć w stuffie zarówno klasyki pokroju jw408 jak i produkty Komety których symboli nawet nie jestem w stanie się domyślić :)

Wszystko okraszone odpowiednią dawką gwizdu.

Z Uranium będziesz zadowolony. Przestrzelaliśmy ją miesiąc temu i daje do pieca aż miło ;)

Co z trzema teściami i Fireballami XXL? Polecą razem w tercecie?

Tak, siak czy owak czekam na filmiki po nowym roku! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, abuk napisał(a):

Co z trzema teściami i Fireballami XXL? Polecą razem w tercecie?

Tak, siak czy owak czekam na filmiki po nowym roku! 

Plan jest, aby Fireballe i testo poleciały  razem z trzech miejsc. Najpierw potężne 50mm, a po nich testosteronowa sieczka…. A może na odwrót? Do przemyślenia. Filmiki będą 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zrób zdjęcie całości! :)

Chyba bym puścił Fireballe XXL przed Testosteronami. Bo Fireball trochę za wolny na finał. Jak byś dorzucił JW408 do Testosteronów to już kompletna sieczka finałowa by była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moloch napisał(a):

Proszę zrób zdjęcie całości! :)

Chyba bym puścił Fireballe XXL przed Testosteronami. Bo Fireball trochę za wolny na finał. Jak byś dorzucił JW408 do Testosteronów to już kompletna sieczka finałowa by była :D

Też tak właśnie kminiłem, że Fireballe mają gruby kaliber ale powoli strzelają, więc lepiej puścić je pierwsze i później Testosterony, które są mniejsze ale za to robią mega zamieszane. Pomysł połączenia ich z JW408 całkiem spoko 😁

11 minut temu, suchabulka napisał(a):

Testosteron chyba mocny co? Czesto spotykany. Faltycznie te 20mm robi taka robote?

 

Na filmikach i po opiniach widać, że dobrze wali. Robotę na pewno robi dynamika strzelania. A jeszcze jak się połączy kilka sztuk to może być ciekawie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...