Jump to content

[PiroNeo] 2022/2023

PiroNeo
 Share

Recommended Posts

Pierwsza wyrzutnia właśnie przyszła Trigger F3 , 100sh 38mm 

Napis na kartonie odwrócony... ktoś na odwrót spakował 

Dalsze zakupy będę aktualizował

20220419_163528.jpg

Edited by PiroNeo
..
  • Like 1

Początek z grubej rury, bardzo fajna kostka ale cena kosmos. Mój cały stuff był tańszy od tego xD

• Thanks 1

28 minut temu, PiroMan25 napisał:

Początek z grubej rury, bardzo fajna kostka ale cena kosmos. Mój cały stuff był tańszy od tego xD

Przez 5 lat kupowałem po -2-3 baterie MEGA , HARD 50mm itp bo uważałem że dają najlepszy efekt aż gdy rok temu zakupiłem metaphora 100sh 30mm za 850zl , co mnie bolała.... przez pare dni ale gdy odpaliłem na żywca to była magia dosłownie , wtedy widziałem co to dobra wyrzutnia.

No i chciałem pobić w tym roku tą z zeszłego , po filmikach widać że powinno się jej udać  ^^  

Na filmie gniecie nieprawdopodobne. Ta wyrzutnia zmiecie z powierzchni wszystkie megi sregi, fireball-e i inne. Tylko ta cena...

• Like 1

21 godzin temu, Moloch napisał:

Cena nie jest wcale taka wysoka. 4 kg NEC :) 

Na bez... fajer.. jest za ponad 2tys... czyli ta cena na funke nie jest jeszcze taka zła,  niebawem pewnie dzwigna ja do 2tys,  zresztą niebawem WSZYSTKO pójdzie w górę.... 

48 minut temu, PiroNeo napisał:

Na bez... fajer.. jest za ponad 2tys... czyli ta cena na funke nie jest jeszcze taka zła,  niebawem pewnie dzwigna ja do 2tys,  zresztą niebawem WSZYSTKO pójdzie w górę.... 

Bezpieczne to raczej mają sprzedaż hurtową, a nie detaliczną dlatego ceny z kosmosu...

33 minuty temu, mpiwowski napisał:

4kg necu to powinno kosztować max 700zł :P

No powinna, ale na dzisiejsze realia to dałbym 1000 zł za nią 👍

Nieee xD  

51 minut temu, FelipeOs napisał:

Te gorille i funkenschlagi takie piękne... Nie chcesz odsprzedać? 😅

• 1 month later...

Kolos 50mm , 25 strzałów właśnie dostał 

Skusiły mnie jego wielkieeeee palmy które wyglądają topowo jak bym się ośmielił powiedzieć że innej takiej 50tki nie widziałem tak potężnej 

285284899_509489277639618_4285570345624178347_n.jpg

W dniu 23.04.2022 o 20:29, PiroNeo napisał:

Aktualizacja 

Niektóre jeszcze z tamtego roku

<emitery_1.jpg>

<emitery_2..jpg>

<emitery_3.jpg>

Ładna kolekcja dla fanów różowej bibuły. Do tego te słynne Dum Bum 5g złote, dla wielu towar nieosiągalny.

2 godziny temu, PiroNeo napisał:

Kolos 50mm , 25 strzałów właśnie dostał 

Skusiły mnie jego wielkieeeee palmy które wyglądają topowo jak bym się ośmielił powiedzieć że innej takiej 50tki nie widziałem tak potężnej 

Koniecznie daj znać po sylwku jak to wypadło na żywo, bo na ten kaliber trzeba trochę kasy wydać, przez co nie każdy ma odwagę brać takie na testy. Ludzie wolą kupić coś co już wcześniej kilka osób odpaliło, zdało relacje i poleciło. 

• Thanks 1

Kolejne , jeszcze cieplutkie z 2012r :D jumbo 12g NECu , niebawem muszę przetestować ... wątpie by były 2x mocniejsze jak db czy exploder 4 

jumbo.jpg

jumbo1.jpg

Bardzo mocne, zdecydowanie mocniejsze od ww emiterów ale czy 2x to nieee raczej nie. Z tym 12g też ich poniosło, co nie zmienia faktu że to bardzo fajny rarytas 👍

• Thanks 1