Skocz do zawartości

[PiroNeo] 2022/2023


PiroNeo

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Moloch napisał(a):

Panie Kolego za ile wyrwałeś to cudo?

 

Widziałem wczoraj heh,  wiedziałem że to będzie topowa wyrzutnia na ten rok.

 

Na funke story mają ale pisze że brak na magazynie i nie wysyłają 

 

Weź napisz czy najlepiej zadzwoń do funke i poproś pani Elize (Jest super babka) żeby wysłali ci triggerka na 100% ci wyślą 

 

Pisałem na fejsie i bez problemu wyślą.

A większość wyrzutni jak jest ostatnie 3-5szt  to powiedziała że specjalnie na stronce dawaja że już nie ma bo zdarzało się że parę os klillo i potem musieli odkręcić 

 

A dałem 1540 tak jak AKTUALNIE kosztuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wyrzutnia, ale nie wiem czy jestem w stanie przeznaczyć tyle pieniędzy na jedną wyrzutnię :)

Sama w sobie robi robotę, funke jednak potrafi w 38mm :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze Rakiety fr50 funke , dumbym huk i dwie wyrzutnie na stuff 2023 i testy 

 

Jeśli ktoś zainteresowany to już mamut i parę wyrzutni zostało przetestowanych z stuffu na 2023 

 

 

 

To już ostatnia paczka na ten rok.

stuff.jpg

Edytowane przez PiroNeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wleciał kolejny max caliber. Oby Bombeny się sprawowały jak na Funke przystało.

Fotka całości już była, stąd też widać, że dużo Funke, Iskry i Argento, czyli niejako jeden importer ulubiony w tym roku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że ładny ten Mamut.
Fajne tempo strzelania, wcale nie przypominające 50mm ;) takie wolne 30mm bym powiedział.

Kamuro Variations również super wyrzutnia, Funke umie w fajerwerki :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trigger przetestowany naprawdę wart tyle pieniędzy,  na żywo naprawdę można z wrażenia usiąść,  dziennie nowy filmik będę wystawiał z sylwka stuffa , kwiecień,  maj zwczynam zbiory na 2024  :D i liczę że funke wypuści kolejnego potwora i top 1 na 2023 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie męci wrażenie machonego na wyrzutni MAMUT chodzi o saluty 

 

3 osoby które również testowały pod filmem napisali że saluty są lekko mocniejsze od tych efektowych , miałem to samo ale , myślałem że to coś z moim mamutem jest nie tak , okazało się że saluty w mamucie są naprawdę bardzo kiepskie po tym jak poczułem na ciele saluty z triggera 0,o tam naprawdę było takie tąpnięcie jak by odpalić 6 gramówke i rzucić za plecy 1m :D 

 

Więc pozostaje nam że albo Machony się sprzedał albo naprawdę dostał FARTOWNIE podkręconą z tymi salutami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroNeo napisał(a):

Strasznie mnie męci wrażenie machonego na wyrzutni MAMUT chodzi o saluty 

 

3 osoby które również testowały pod filmem napisali że saluty są lekko mocniejsze od tych efektowych , miałem to samo ale , myślałem że to coś z moim mamutem jest nie tak , okazało się że saluty w mamucie są naprawdę bardzo kiepskie po tym jak poczułem na ciele saluty z triggera 0,o tam naprawdę było takie tąpnięcie jak by odpalić 6 gramówke i rzucić za plecy 1m :D 

 

Więc pozostaje nam że albo Machony się sprzedał albo naprawdę dostał FARTOWNIE podkręconą z tymi salutami.

Mój mamut też nie powalił mnie salutami, odpalałem między blokami więc efekt powinien i tak być wzmocniony... u mnie była identyczna sytuacja co u Ciebie miałem te same saluty 38mm tyle, że w shockwave i jak zobaczysz na filmie to tam aż bloki zadrżały, one były o wiele mocniejsze niż te w mamucie, chwilę wcześniej odpalałem też inną kostkę funke 38mm gigante chrys palms i tam też na finał są saluty 38mm i były lepsze niż w mamucie, jak brać 50mm z iskry to tylko kolosa bo ma więcej tego fajnego złotego a w mamucie jest tylko 5 takich strzałów, reszta badziewna mim zdaniem :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...