Skocz do zawartości

[mantis] Silenty dla piesków 2021


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to ciekawie wygląda, najbardziej interesuje mnie efekt tych \l/ z tropica happy puppy :DD Wolf mega pozytywna kostka, dwie sztuki na sto procent rozbawią publiczność. Dymne kostki z triplexa odpalasz przez system prawda? Czy masz zamiar zrobić z nimi jakiś dzienny pokaz czy tak tylko do przetestowania? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mroczny napisał:

Ale to ciekawie wygląda, najbardziej interesuje mnie efekt tych \l/ z tropica happy puppy :DD Wolf mega pozytywna kostka, dwie sztuki na sto procent rozbawią publiczność. Dymne kostki z triplexa odpalasz przez system prawda? Czy masz zamiar zrobić z nimi jakiś dzienny pokaz czy tak tylko do przetestowania? :)

 

Wszystkie Happy Puppy są mega mega dobre. Także polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mroczny napisał:

Dymne kostki z triplexa odpalasz przez system prawda?

Mają elektryczne zapały, a nie ma w nich tradycyjnych lontów, także wyboru nie pozostawiają.

2 godziny temu, Mroczny napisał:

Czy masz zamiar zrobić z nimi jakiś dzienny pokaz czy tak tylko do przetestowania? :)

Ten rok bez większego pokazu dziennego z trybunami widzów, przynajmniej taki plan. Poprzedni sylwek na salutach miał sens, aby zrobić go o słońcu. Odpalę pewnie po kolei, żeby się kolory nie zmieszały. Widownia jeśli już, to będzie na spontanie organizowana, bo nie wiadomo kto będzie w pracy, a kto luzem w godzinach popołudniowych. Szkoda też robić szum dla trzech wyrzutni, chociaż z drugiej strony są to wyrzutnie dymne, dobrze jakby ktoś jeszcze zobaczył takie unikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sielntów też idzie strzelić coś ciekawego innego niż większość amatorskich pokazów opierających się głównie na '' normalnych'' wyrzutniach . Cholernie jestem ciekaw jak wypadnie Lutra, sam ją miałem przez chwile w planach lub z serii tropic pro 36/551 . Tak swoją drogą, to mógłbyś dokupić jakąś '' głośniejszą '' kostkę bo ten silnet night i pro 6 trochę dziwnie wygląda przy tych reszcie xD Mimo wszystko stuff mi sie podoba, masz swój gust i to się liczy

Pozdro ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wstępne plany co zrobić w sylwestra są.

 

Pokaz dzienny 14:00 ☀️

  1. JW805 Wolf (Jorge) gwizdy układ "I" (1x)
  2. JW635 Rapa Nui (Jorge) crackling układ FAN (1x) przeniesiona na północ
  3. wyrzutnia dymna zielona (Tropic)
  4. wyrzutnia dymna niebieska (Tropic)
  5. wyrzutnia dymna czerwona (Tropic)

 

Pokaz nocny (główny) 18:00 ?

# Pierwsza część - tutaj nie chcę się rozdrabniać, rzeczy idą od najmniejszych do największych, w którymś momencie 3x stroboskopy na patykach w różnych miejscach.

# Druga część w nocnym pokazie pójdą Happy Puppy w kolejności:

  1. Black Puppy (komety)
  2. Orange Puppy (kolorowe komety)
  3. Grey Puppy (komety z craclingiem)

# Trzecia cześć. Ma ktoś pomysł w jakiej kolejności odpalić 4 ostatnie kostki, czy tak będzie dobrze?

  1. PXB3806 Lutra (Piromax)
  2. PXB3932 Velpus (Piromax) 
  3. TXB378 Silent Night (Triplex)
  4. PX-PRO-6 kątówka (Piromax)

 

Północne strzelanie 24:00 ?

3x stroboskopy te słabsze na patykach ustawione w różnych miejscach + po wypaleniu strobo pójdzie JW635 Rapa Nui

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW635 w ciągu dnia?? :! Co do Trzeciej części i kolejności myślę że ewentualne zmiany możesz zrobić na pozycji 2/3 to już jak Ci tam osobiście pasuje. Będziesz odpalał z systemu czy jak? Plan napisany bardzo czytelnie i przejrzyście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Grubbert napisał:

JW635 w ciągu dnia?? :!

Jedna w dzień, a druga w nocy. Pomysł nikczemny, ale nie chcę ich odpalać jedna po drugiej w nocy, a mam dwie i to kupione po taniości. Jeśli jeszcze ktoś stwierdzi, że to marnowanie efektu, to będę musiał się wycofać z pomysłu i zostawić sobie jedną na północ.

22 minuty temu, Grubbert napisał:

Co do Trzeciej części i kolejności myślę że ewentualne zmiany możesz zrobić na pozycji 2/3 to już jak Ci tam osobiście pasuje.

Też mi się wydaję, że ta zmiana mogłaby wpłynąć na plus. Może ktoś jeszcze się wypowie?

22 minuty temu, Grubbert napisał:

Będziesz odpalał z systemu czy jak?

Tylko wyrzutnie dymne systemem w ciągu dnia. Na nocnym pokazie zależy mi na szybkości odpalania bez potknięć i zbytniego komplikowania. Może coś więcej użyję systemu za rok na nocnym pokazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Mantis że szkoda tej wyrzutni na dzień. Tym bardziej że na 24:00 nie ma nic co poleci w niebo. Odpal sobie o północy i będzie lux ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią obejrzę filmik z tego cichego pokazu! Także mam nadzieję, że będzie nagrywane i szybko wrzucone. Coś oryginalnego i trochę pokaże nam czy takie ciche pokazy mają przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stuff słodyczowy 2021

T3diV9k.jpg

  • Wiejskie Ziemniaczki - naturalne z polskiej wsi - smak wędzonka - The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
  1. Coca Cola 0.85 l - Orange Vanilla (Zero Cukru)
  2. Coca Cola 0.85 l - Cherry Taste
  3. Coca Cola 0.85 l - Lime
  4. Coca Cola 0.85 l - Lime Taste

Kola na promce przy zakupie 2 sztuk, za jedną wychodzi wtedy 3,12 PLN. Normalnie jest za 4,15 PLN.

Zwykle nie kupuję takich rzeczy, czasami tylko na sylwka.

~ Carrefour

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grubbert napisał:

"Zero cukru" to coś w rodzaju cichych fajerwerków ? ?

Słodycze można potraktować jako ciche fajerwerki ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mantis napisał:

Stuff słodyczowy 2021

T3diV9k.jpg

  • Wiejskie Ziemniaczki - naturalne z polskiej wsi - smak wędzonka - The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
  1. Coca Cola 0.85 l - Orange Vanilla (Zero Cukru)
  2. Coca Cola 0.85 l - Cherry Taste
  3. Coca Cola 0.85 l - Lime
  4. Coca Cola 0.85 l - Lime Taste

Kola na promce przy zakupie 2 sztuk, za jedną wychodzi wtedy 3,12 PLN. Normalnie jest za 4,15 PLN.

Normalnie nie kupuję takich rzeczy, czasami tylko na sylwka.

~ Carrefour

u mnie na sylwka jest 

sRuQ8lX.jpg 

 

idą jeszcze do mnie nachosy z crunchysnack zakupione na obecnej promce które są mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

u mnie na sylwka jest 

sRuQ8lX.jpg 

 

idą jeszcze do mnie nachosy z crunchysnack zakupione na obecnej promce które są mega

O proszę słodyczowe mystery boxy. Są takie między innymi na scrummy.pl. Nawet chciałem kiedyś zamawiać jakieś egzotyki stamtąd, bo mają szeroki asortyment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał:

O proszę słodyczowe mystery boxy. Są takie między innymi na scrummy.pl. Nawet chciałem kiedyś zamawiać jakieś egzotyki stamtąd, bo mają szeroki asortyment. 

no właśnie ze scrummy wziąlem, z dwa lata temu miałem jakiegoś boxa i był spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff, tematycznie oraz z klasą.

Pokaz też naprawdę bajka. Ja już pożegnałem się z małymi wyrzutniami w tym roku, jest to zupełnie bez sensu kupowanie małych kostek, lepiej mniej a większe.

Dałeś mi świetny pomysł na finałową wyrzutnie, która jest u Ciebie jako ostatnia PX-PRO 6.

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :) . 

Edytowane przez mateo1992
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...