Jump to content

Piro Wiesław Miro

Użytkownik
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Piro Wiesław Miro last won the day on February 1

Piro Wiesław Miro had the most liked content!

Recent Profile Visitors

857 profile views

Piro Wiesław Miro's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/7)

27

Reputation

 1. Pan Mariusz jak zwykle rzuca wyborne sugestie. Wiedza połączona z doświadczeniem wypie%$#ania petard z okna Takiego specjalisty ze świecą szukać.
 2. Porównajcie ACAB (ULTRASSHOP) z Retorno 25 (Dextrin) i TITANIUM SALUTE (Piromax)
 3. O *urwa! Co chłop petard nakupił.
 4. Jesteś pewny że między starą fp5b z turkusową bibułką, a tą nową nie ma różnicy? Chłop na YT porównywał PS5 shark funke z starymi fp5b, i blue były mocniejsze. A nowe fp5b to ja sam porównywałem z ps5, i są porównywalne ale jednak kapke słabsze od sharków.
 5. To mało coś. Jak na Signature Range? A one na tej promce i tak tanie nie były.
 6. Ja pie#dole xd Gratulacje że jesteś sobie wstanie finansowo pozwolić na taką ilość piro. Każdy widzi co i jak. Nie będę się rozpisywać. Stuff na parę dni strzelania to chyba będzie. Kozacko stary. Czekam na więcej
 7. PP1 super sprawa. Małe, świetnie wykonane, a strzelają naprawdę dobrze. Jedne z moich ulubionych petard. Torpedo to już właściwie rarytas. Jak na 2g robi rewelacyjną robotę. Mixed Flowers i Nebelschlag jedne z najmocniejszych emiterów jakie idzie jeszcze dostać. Inne niż wszystkie Szkoda że już czegoś takiego nie będzie, nie z taką mocą. Nebelschlag lubiły czasami nie wybuchać.
 8. Jest moc. Ile ty tego w styczniu już miałeś Pogrom Ilość rarytasów też robi wrażenie. Kozak. Nie chcesz sprzedać czegoś z tego? Jakiś Scremów 10s albo tych gorilla bomb Baracuda to robi przede wszystkim wrażenie tym jak wygląda. Jest jakoś dziwnie za ciężka, i wydaje się znacznie większa od innych kostek 50mm. Jak bym miał miejsce, to bym sobie postawił gdzieś na pamiątkę. Z tych screamów to planujesz jakiś projekt? I powiedz mi co to są za rakietki w tym kartonie. Czekam na więcej. Zakładam że będzie jeszcze z 3 razy więcej towaru.
 9. O stary ile tego jest. Gold Edition 28 jest przepiękna. Mega intensywne kolory (w szczególności niebieski, on tam jest przy jakimś efekcie ale nie wiem jak się nazywa :D), duże efekty i długo się utrzymują. Jest naprawdę rewelacyjna. Rakiety sztos, same najlepsze. Wariatów z PH za 50zł to żal było nie brać. Ile te wulkany od Klaska mają NEC? Signature Range - więc pewnie będą kozackie. Stary, jest maj. A ty masz tak kozacki stuff że głowa mała. Czekam na więcej.
 10. Powiedzmy. To na pewno nie jest ten poziom, co te z 2015. Ale daje rade. Może miałem jakąś poświęconą IMO jedna z lepszych 50mm jakie można kupić. Chociaż jak tu chłopaki porównywali MEGA z MONSTERem i PUNISHERem od Piromaxa. To monster porównywalnie, punisher lepszy (większy pełniejszy efekt, nie wiem jak huk). W tym roku porównam sobie MEGA z Torpedą od Triplexa. Jak @mpiwowskimówi że jest git, to musi być git.
 11. @mantis @AdrianoGKW O urwa, tego się nie spodziewałem. Jak na styczeń to mega konkretny początek. Crater sztos wyrzutnia. Czekam na więcej.
 12. Jest prawie czerwiec to podsumuje sylwestra... Kostki 50mm - MEGA i HEY GUYS zrobiły robotę. HEY GUYS to w ogóle zaskoczył. Głośna, efektowna, naprawdę super kostka. Baracuda i Blitz(2019) to syf straszny. Jeszcze jak pomyślę że za Baracude sobie kiedyś życzyli 310zł to xd. Za te 176zł z INS też nie warto. Kostki 30mm - Na pewno Atom (tania, głośna, i duże długo utrzymujące się efekty). The Legend to miałem z 2015, i była najlepszą kostką 30mm jaką kiedykolwiek odpalałem. No tak piękna i efektowna że pała nie mięknie. Siłą ok. Big Siur i Silent Night to odpalałem przy takiej mgle że nie ocenie. Prestige Escort to syf straszny (w sumie jak wszystko od Gaoo, sorry ale taka prawda). Heavy Metal odpalałem z wyrzutnią Scream od Tropica i wyszło rewelacyjnie. Ritual to jest w ogóle jakiś scam. Na filmiku wypada naprawdę super, a to takie gówno że max 50zł bym dał. The first jest spoko, ale myślałem że efekty będą większe. Za 180zł ją kupiłem, to może być. Kostki 20-25mm – Stara Scala 25E. Chciałbym, żeby kiedyś jeszcze pojawiła się taka kostka na rynku. Ona nie jest głośna. Ale jest urwa tak efektowna, tak piękna, że ciężko to opisać. Nawet film nie oddaje w żadnym stopniu jak ładna jest ta kostka. No IMO 11/10. Ultras Liberi. Fajna, za 20zł to można brać. Wszystkie kostki 20-25mm jakie kupowałem na alepetardzie to były jakieś feralne. Jakaś się tam zatrzymała w połowie, dwie wybuchły, w jednej się lont spalił i nie odpaliła. Z każdą było coś nie tak. Nie mam nic do sklepu, tylko mówię że akurat tak wyszło. A jak one były po 8-15zł to może wszyscy dostali jakieś uszkodzone. Kostki hukowe – Thunder King od Jorge. Pomimo że odpaliłem 3 naraz. to tak raczej słabiutko strzelało. Ale czego się spodziewać po 18mm. Ta kostka to nawet 20zł nie jest warta. Titanium Salute od Piromaxa odpaliłem wszystkie naraz i wyszło super. Polecam kostkę. ACAB odpaliłem jedną. Hukowo to chyba podobna do tej od Piromaxa, może trochę głośniejsza. Wariat od Iskry super. Stary Hammer 30mm i nowy DumBum 30mm. Nie pamiętam za dobrze tych dwóch kostek. Ten Hammer pomimo że jest 30mm to hukowo podobny do Wariata od Iskry. DumBum super, to już bardziej jak 30mm strzelało. 36mm – War of Tanks. Na prawdę głośna, efekty ok. Ale na pewno nie zareagujecie na nią jak nasz fajerwerkowy influencer. Rakiety – TR-07, Alfy, super bomben raketen, hukowe giganty, to jest kosmos. Jak tylko macie kasę to kupować kartonami. Pierwszy i ostatni raz kupiłem tyle piro. I właściwie wszystko zniszczyła mgła. Strzelałem od 16 do 19 przez te 2 dni. Bo po 19 to parę metrów do przodu nie było już nic widać... I jakoś tak wyszło że nie odpaliłem żadnej patardy Pozdrawiam
×
×
 • Create New...