Jump to content

Piro Wiesław Miro

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Piro Wiesław Miro last won the day on February 1

Piro Wiesław Miro had the most liked content!

Community Reputation

25 Wzorowa

About Piro Wiesław Miro

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

734 profile views
 1. Aktualne xd https://www.pyromarket.pl/shop/konsument-fajerwerki/rakiety/einzel-raketen-105/superbombenraketen.html
 2. gdzie na ins są po 34zł?
 3. @mantis Mnie to chyba najbardziej te rakiety interesują. Mam jeszcze te duże od Klaska, ale przyszły całe połamane. @k4n4li4 Resztę w poniedziałek, ale nie mam już tego dużo. @damian7878 Właściwie to zabawy będzie mało, bo robię kilka "pokazów". Chyba tylko tą małą wyrzutnię Elegia od Gaoo odpalę luzem.
 4. @mlodinho10 @Grubbert Na 90% będę to nagrywać. Więc będzie sobie można porównać na video. Mam statyw, tak więc porównanie będzie względnie wiarygodne.
 5. @Grubbert @kamils38 Myślę że Baracuda i ta wyrzutnia DUM BUM dadzą radę. @k4n4li4 Dokładnie, kupiłem ją za 170zł w INS. Sylwester miał się opierać głównie na mocnych petardach/emiterach. Ale jak ma ich więcej nie być, to rezygnuje z tego pomysłu. Stuff 2020 pt.1 Wpadnie jeszcze update z rakietami, szrotem do zabawy i petardami. Ale to dopiero po świętach. Chciałem dać wszystko w jednym foto, ale nie ma czasu żeby to wszystko poukładać.
 6. Nie no, myślę że twój jednak jest najlepszy.
 7. Zawsze mogą to jeszcze doprecyzować. Poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję że zostanie tak jak napisałeś
 8. Zamówienie anulowane. Polecam, jeden z najlepszych sklepów w Polsce.
 9. Plakat dostałeś jako gratis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 10. Dzięki za porównanie Warto mieć na uwadze fakt, że właścicielami Srpyro i PiroHit są te same osoby. Machony po prostu z nimi współpracuje, i wiadomym jest fakt że będzie w odpowiedni sposób oceniać ich produkty. Jak i również każdego importera, z którym będzie mieć w przyszłości współpracę. Myślę że są to na tyle fajne pieniądze, że mało kto postępował by inaczej. Kwestia wyrzutni MEGA tylko pokazuje jak potężny wpływ na konsumencką część branży piro ma ten człowiek.
×
×
 • Create New...