Jump to content
DreSzCzyK

Fajerwerkowe memy

Recommended Posts

Jorge podczas pierwszych testów rakiet Diabolo [koloryzowane]

Trochę historii :D Początkowo rakiety te miały być wykorzystywane w przemyśle kosmicznym do wynoszenia sprzętu na orbitę lecz zrezygnowano z tego pomysłu po tym jak rakieta eksplodowała zaraz po starcie i pozostawiła na niebie efekt migotania, do tego dochodził nieprzemyślany system zapłonu silnika gdzie trzeba było wysyłać gościa z zapalniczką żeby odpalił lont co skutkowało kontuzjami XD Po tych incydentach Jorge przemianowało te rakiety na fajerwerki to tyle z historii :DD 

Tak jakoś mnie naszło na mema w nocy :D

42025498972_8720104d8a_o.jpg

• Like 2
  • Haha 1

Dnia 20.11.2018 o 21:11, KrychFire napisał:

Źródło: taniefajerwerki

FB_IMG_1542744497589.jpg

No tak...TANIEfajerwerki xd

25gxeu.jpg

• Haha 2

Zapanował chaos.Ludzie boją się jednego gościa o pseudonimie Farasz który rzuca z góry swoją amonicją którą ma na Sylwestra.Chodzi o bardzo popularne petardy picollo które używa sie też w celu odstraszania zwierząt.Oczywiście nie mogły one tak sobie wejść na rynek znając ich siłę.Dlatego testowalo je najlepsze wojsko w naszym kraju.Na szczęście udało sie ubłagać 3 kategorię dla tych mocnych petard.

z17819739V,Spacer-po-Nowej-Pradze-z-udzialem-prezydent-Hanny-.jpg

• Like 1

Rodzice na całym świecie są często dręczeni pytaniem, skąd się wzięły. Ja poszedłem krok dalej i zadałem sobie pytanie o to, skąd wzięli się najbardziej elitarni piromaniacy.

1z66us3.jpg

• Haha 4