Jump to content

Super Power

Wasza ocena firmy Super Power  

115 members have voted

1. 1.

• 1
      21
    • 2
      6
    • 3
      6
    • 4
      24
    • 5
      34
    • 6
      24

Recommended Posts

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...
Guest SieMioN

Co myślicie o "Warth Of The Gods" z SP, w tym roku to ma byc nowosc;) Jak na wage i ilosc strzałów to cena jest podejrzanie niska;/ tylko 30zeta;/ ???

• 3 weeks later...

a wg. mnie to jedna z lepszych firm, jeżdze co roku do ich hurtowni i jest git! na sylwka 2006/2007 kupiłem troche z działu 'nowości 2006' naprawde za***iste! ...niewiem czemu ale na filmikach na ich stronie wydają sie gorsze...

Ja w tym roku miałem 2 wyrzutnie z Super power jeszcze w życiu takich pięknych efektów nie widziałem były to mianowicie:Time warp i Night invader ale bardzo drogie mają produkty chyba że elecrerc oszalał z cenami :)

• 4 months later...
Guest Robson

Super Power jest najbrdziej dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku fajerwerków. Spójrzcie na ich stronę internetową www.superpower.pl, zobaczcie filmiki, przepisy.Firma ma ISO 9001:2000. Polecam petrdę Korsarkę -SP1001 (najgłośniejszy huk na rynku), rakiety 1536, 1896, 1425-Herkules, z baterii-P5062, wszystkie z serii P5604-P5609 (najlepsze 19 strzałowe baterie na rynku). Po za tym profesjonalna obsługa i bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo. A i spójrzcie na ich designy opakowań i jakośc produktów !

no racja. Robson dobrze mówi to jest moja druga ulubiona firma i będę właśnie kilka miał wyrzutni z tej firmy . Efekty wyrzutni z SP są bardzo różnorodne których nie znajdziemy w każdej innej polskiej firmie. Polecam Polecam i jeszcze raz polecam. No i cena produktów też nie jest strasznie wygórowana. :)

• 3 weeks later...

Macie racje co do tych cen nie są one wygórowane,ale trzeba znaleźć dobry sklep który sprzedaje po cenach hurtowych mówie o sklepie internetowym :mrgreen:

wystarczy zamawiać przez meila. Oni chyba wysyłają kurierem, ale nie jestem pewien jeszcze. Skoro mają sklep internetowy na stronie i piszą, że jak chcemy zamówić więcej produktów to trzeba na meila pisać. Czyli prawdopodobnie wyślą ci też inne produkty niż te co są w sklepie na stronie.

• 3 weeks later...
Guest Andrzej G. "Bomber

za stówkę zrobiłem sobie fajną zabawę, kupiłem Titan Terror, moździerz za 22 zeta i rakiety 1536S-za***iste :)

• 1 month later...

Dostałem właśnie newsletter od SuperPowera na meila i napisali że:

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą ofertę dotyczącą sprzedaży baterii profesjonalnych w klasie 1.4G (oznaczonej znakiem NWP-który oznacza, że ich sprzedaż nie wymaga pozwolenia)
Nowości w naszej ofercie to:
Baterie 8611, 8612, 8613, 8614, 8615, 8616, 8617, 8618, 8619, 8620 i 8621, a także baterie nowego dostawcy NEW ATR oznaczone symbolami No 3, No 6, No 7, No 11, No 12, No 13, No 14.W szczególności polecamy również kontynuację kolekcji DIAMOND, a mianowicie baterie P5906, P5907, P5908, P5910, P5911, P5912

Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym punkcie sprzedaży (Michałowice) i magazynie centralnym (Pęcice)
Informujemy, że filmy i dane logistyczne będą uzupełniane na stronie internetowej po otrzymaniu danych od naszych dostawców.

Już nie mogę się doczekać tych nowych wyrzutni i nowych filmików na stronie. Bo niektóre filmiki nie zgadzają się z prawdziwymi efektami.

....Bo niektóre filmiki nie zgadzają się z prawdziwymi efektami.

a które jeśli można wiedzieć? Może sie ktoś orientuje.

wszystkich wyrzutni nie sprawdzaliśmy, ale wiemy już, że w jednej czy w dwóch wyrzutniach efekt tak naprawdę był inny niż na filmiku.