Skocz do zawartości

[mpiwowski] Stuff 2015/2016


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Myślałem, że nie założę tego tematu, ale jednak zapach prochu pobudził wspomnienia haha.

Tak więc mój tegoroczny stuff wygląda następująco:

EP-4006a Fan Power I (Euro Pyro) - 40sh/25mm FAN

TXB583 Blinking Flowers (Triplex) - 49sh/30mm

XB4002 (Triplex) - 50sh/30mm FAN

TXB400 Samum (Triplex) - 49sh/30mm

TXB064 Szok (Triplex) - 37sh/30mm

PXB2409 Cube (Piromax) - 25sh/30mm

P7678 Tokio (Kometa) - 25sh/30mm

RSB734 Samuraj (Jorge) - 19sh/25mm (poza pokazem)

 

+ trochę artykułów różnych

 

Fota całości będzie jakoś na początku grudnia. Myślę, że nie jest tak źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff taki 9/10 bo nie ma pikolakuff i ef pe trzy :D A na poważnie - zestaw idealnie dopasowany, wśród wyrzutni, które bardzo dobrze będą uzupełniały się efektami,znajdą się prawdziwe perełki, "wgniatające w ziemię". Myślę, że z takiego stuffu na pewno wyczarujesz piękny pokaz - jak zawsze w Twoim wykonaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, kto to temat założył, jak widać sb bardzo wpływowe :D Stuffik piekny, kostki bardzo konkretnie, fan'y urozmaicą pokaz no i czekam na zdjecie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz kupował art. różne to nie zapomnij o rakietach jak byś zapomniał to bardzo je lubisz. Mam nadzieje że wpadnie jakiś dobry zestaw :) No i oczywiście achtungi no bo co to za chłop bez petardy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/10 bo nie ma rakiet i moździerza. A tak serio to same wgniatające w ziemie konkrety. Czekam na fotki i ciekawe co ty tam w tym pierdołach masz, pewno jakie air bomby. Życze udanego pokazu który napewno zrobi spore wrażenie na publiczności bo takie 30mm to już nie przelewki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postarałeś się. Jak zwykle można liczyć z Twojej strony na jakościowe zdjęcia. 11/10 za umieszczenie szczegółu dla spostrzegawczych i za to, że obstajesz przy swoim nie mając rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się sytuacja, kiedy taki stary wyjadacz który widział już nie jedno i dla którego ' zabawa zaczyna się od 10" ' nie zapomniał, że istnieje coś takiego jak sylwester :) Kostki miód malina, najlepsze pozycje w swojej klasie. Finał jak widać będzie dobrze zaakcentowany przez XB4002, trzymam kciuki że pokaz pójdzie po Twojej myśli ;) Jakbyś chciał trochę rakiet to nie ma problemu - chętnie się podzielę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi niestety 2/10 bo nie ma rakiet :unsure:

 

A tak na serio to stuff swietnie dobrany bedzie show na niebie :biggrin:

 

Kiedy zaczynasz sprzedaz biletów na pokaz ? :D :D :D :D

Nie stać cie na bilety xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie za wulkany 11/10 ty to jak zwykle nie mogłeś wytrzymać :) Udanego sylwestra, tylko pamietaj fajerwerki na trzeźwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie za wulkany 11/10 ty to jak zwykle nie mogłeś wytrzymać :) Udanego sylwestra, tylko pamietaj fajerwerki na trzeźwo :D

Jacu spokojnie, wpierw strzelam a potem pije i wbijam na SB !! byś potem mógł z czego screeny robić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same dobre konkrety - wyrzutnie i petardy. Widać ze stawiasz na jakość. Bardzo dobre kostki masz, zrobisz niezłe zamieszanie na niebie w sylfka. Wiec powodzenia i udanego pokazu :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze same perełki, nie mogę się już doczekać widowiska które zaprezentujesz zawsze robiły na mnie wielkie wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dla odmiany strzelam 1 stycznia około 18-19 ale jak bym miał wybierać to 23:30 bynajmniej będziesz mógł sobie obejrzeć co inni mają do zaprezentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...