Jump to content

TXB074 Viserion


Recommended Posts

Symbol: TXB074

Nazwa: Viserion

Efekt: mix kolorowych, brokatowych koron

Ilość strzałów: 36

Kaliber: 25mm (1")

Waga prochu: 486g

Czas: około 25 sekund

Cena: 56,78 zł w sklepie piroart.eu

Film:

Opinia: Na tę wyrzutnię natknąłem się podczas przeglądania oferty sklepu. Ma piękne efekty (kolorowa brokatowa korona, to jeden z moich ulubionych), a przy tym bardzo niską cenę jak na wyrzutnię o 36 strzałach, co czyni ją jedną z najbardziej opłacalnych baterii w swojej klasie. Myślę, że jest warta uwagi i zakupu!

Link to post
Share on other sites
 • 5 weeks later...
 • 1 month later...

 

Świetna! Kaliber 1" ale rozmiar efektów robi niezłe wrażenie. Ładunki lecą po 3 sztuki, więc potęguje to jeszcze wielkość rozprysków. U mnie końcówka wyraźnie przyspieszyła, przez co kostka strzelała krócej ale za to intensywniej ;)

Link to post
Share on other sites

Przepiękna wyrzutnia, o naprawdę bardzo dużych efektach (nie przejmujcie się kalibrem). Brokatowe korony opadają prawie do ziemi. To nieprawda, że za 60 zł nie można mieć zachwycającej wyrzutni na finał - jest nią Viserion :)

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

Istna poezja!Można o niej mówić w samych superlatywach.W krótkim czasie zyskała wielką sympatię na forum.Musiałem ją kupić.Oglądając filmiki,czytając opinie spodziewałem się dobrego efektu.Jednak nie spodziewałem się,że aż w takim sposób powali mnie i widownie na kolana.Po raz pierwszy nie zauważyłem różnicy między kalibrem 25mm a 30mm.Olbrzymie efekty,gęste i piękne.W tej cenie z najaśniejszą świeczką nie znajdziemy lepszej.Polecam w 100% :)

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...
 • 11 months later...
 • 8 months later...
 • 1 month later...

Bardzo dobra wyrzutnia, mam ją co roku , w tym roku zapewne też kupię bo po prostu robi taką robotę, że to jest coś niesamowitego. Może gdyby strzelała pojedyńczo to by nie była taka dobra? 

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
 • 10 months later...

Nadal piękna wyrzutnia. Mam ją co roku. Ostatnio odpalałem 2 jednocześnie i wyszło świetnie. Efekty piękne i na całe niebo, poza tym niezły hałas przy strzelaniu. Wydaję mi się, że każdy szanujący się zakupowicz fajerwerek powinien raz w życiu tą kostkę odpalić ;) 

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Całkiem fajna wyrzutnia,ładny wyrazisty efekt.Plusem jest że wypluwa kilka pocisków jednocześnie.Nada się do pojedynczego strzelania jak i małego pokazu.Cena z promocji rzeczywiście bardzo atrakcyjna.Można śmiało polecić 🙂

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...