Jump to content

TXB074 Viserion

Recommended Posts

Symbol: TXB074

Nazwa: Viserion

Efekt: mix kolorowych, brokatowych koron

Ilość strzałów: 36

Kaliber: 25mm (1")

Waga prochu: 486g

Czas: około 25 sekund

Cena: 56,78 zł w sklepie piroart.eu

Film:

Opinia: Na tę wyrzutnię natknąłem się podczas przeglądania oferty sklepu. Ma piękne efekty (kolorowa brokatowa korona, to jeden z moich ulubionych), a przy tym bardzo niską cenę jak na wyrzutnię o 36 strzałach, co czyni ją jedną z najbardziej opłacalnych baterii w swojej klasie. Myślę, że jest warta uwagi i zakupu!

• 5 weeks later...
  • 1 month later...

Świetna! Kaliber 1" ale rozmiar efektów robi niezłe wrażenie. Ładunki lecą po 3 sztuki, więc potęguje to jeszcze wielkość rozprysków. U mnie końcówka wyraźnie przyspieszyła, przez co kostka strzelała krócej ale za to intensywniej ;)

Przepiękna wyrzutnia, o naprawdę bardzo dużych efektach (nie przejmujcie się kalibrem). Brokatowe korony opadają prawie do ziemi. To nieprawda, że za 60 zł nie można mieć zachwycającej wyrzutni na finał - jest nią Viserion :)

• 1 year later...

Istna poezja!Można o niej mówić w samych superlatywach.W krótkim czasie zyskała wielką sympatię na forum.Musiałem ją kupić.Oglądając filmiki,czytając opinie spodziewałem się dobrego efektu.Jednak nie spodziewałem się,że aż w takim sposób powali mnie i widownie na kolana.Po raz pierwszy nie zauważyłem różnicy między kalibrem 25mm a 30mm.Olbrzymie efekty,gęste i piękne.W tej cenie z najaśniejszą świeczką nie znajdziemy lepszej.Polecam w 100% :)

• 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Bardzo dobra wyrzutnia, mam ją co roku , w tym roku zapewne też kupię bo po prostu robi taką robotę, że to jest coś niesamowitego. Może gdyby strzelała pojedyńczo to by nie była taka dobra? 

• 1 month later...
  • 10 months later...

Nadal piękna wyrzutnia. Mam ją co roku. Ostatnio odpalałem 2 jednocześnie i wyszło świetnie. Efekty piękne i na całe niebo, poza tym niezły hałas przy strzelaniu. Wydaję mi się, że każdy szanujący się zakupowicz fajerwerek powinien raz w życiu tą kostkę odpalić ;) 

• 1 month later...

Całkiem fajna wyrzutnia,ładny wyrazisty efekt.Plusem jest że wypluwa kilka pocisków jednocześnie.Nada się do pojedynczego strzelania jak i małego pokazu.Cena z promocji rzeczywiście bardzo atrakcyjna.Można śmiało polecić 🙂

• 3 weeks later...