Skocz do zawartości

Kasa :P


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku wydałem około 200 zł, bo nieco za wcześnie zacząłem zbierać na sylwestra.

W przyszłym roku planuję od początku zbierać jakoś skromnie po 2 - 4 zł na tydzień, a jakoś we wrześniu zacznę bardziej na poważnie zbierać żeby około 350 zł wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nigdy w zyciu nie zbieralem na fajery, zazwyczaj tata mi da 300-400 zl na fajery bo lubi sie bawic mozdzierzami wiec kupujemy dosyc niezly stuff :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi starzy często lecą z gadką czy nie mogłeś tego lepiej wydać ?! tyle kasy poszło w powietrze ! mogłeś sobie kupić jakąś grę ;)
Ale gdy wszyscy oglądają efekt to już przestają o tym mówić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostaje od rodziców,to jest się u wujka,to jeszcze indziej...Zawsze się weźmie skądś kasę..
:arrow: Mój wynik póki co...Muszę do oferty biedronki uzbierać + 300zł a mam 85zł...
Pozostało do uzbierania: Sporo.. :roll:
:!: Post będzie edytowany. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram przez cały rok :razz: dostaje 2zl do szkoły ,30zl miesięcznie kieszonkowego no i urodziny,mikołajki,święta coś od wujka i sie uzbiera :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zawsze coś od rodziców dostane, ale nie za dużo. Najwięcej wyciągam z buxów. W zeszłym roku uzbierałem tylko $40 w tym mam już $140 :lol: . Jak chcecie to poczytajcie sobie o tych buxach na tym REKLAMA

EDIT: OSTRZEŻENIE SŁOWNE ZA REKLAMOWANIE INNYCH STRON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli warunki pozwolą (rodzice, zebranie kasy) to wydam nawet do 500 zł :twisted: :

- Fajerwerki-Korsarz (350 zł)
- Biedronka, Kaufland (150 zł)

Do marketów wybiorę się z dziadkiem :cool: nie będzie mi mówił tekstów w stylu:

Wystarczy już, odłóż...
moi rodzice po włożeniu fajerwerków za 50 zł do koszyka 8)

[ Dodano: 2009-07-20, 13:33 ]
Ostatnio zacząłem zbierać sposobem "reszty", a mianowicie:
- kiedy mama, tata mnie wysyłają do sklepu, to zazwyczaj nie obliczają ile wszystko będzie dokładnie kosztować, tylko dają mi banknot :-) Ja w sklepie kupuję, dostaję resztę, i jeśli jest ona mniejsza niż 5 zł, to rodzice pozwalają mi wziąć całą :-) (jeśli powyżej to rodzice mi zostawiają część z niej - tak do 5 zł - i mówią, że to "za fatygę" :mrgreen: )
Zarabiam też na biletach w autobusie - rodzice mi dają 2 zł gdy jadę do miasta, a ja idę sobie piechotką i 2 zł zostaje w kieszeni :-D
Wakacje to dla mnie "okres zarobkowy" - urodziny, imieniny, częściejsze wizyty u rodziny itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W tym roku od 29 września (moje urodziny) wszystkie pieniądze jakie mam wpłaciłem na konto, żeby mnie nie kusiło z portfela wyjąć :mrgreen: :D Także troche przed urodzinami miałem, troche na urodziny się dostało..
Ale i tak w tym roku strasznie dużo wydatków miałem, już nie pamiętam kiedy tak dużo wydawałem...
Lecz póki co - jest nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram od Października. Do końca listopada zamierzam mieć około 200zł (bo tyle mam nadzieje przeznaczam na wspólne kupowanie), a potem jeszcze tylko 100zł (Mikołajki) i juz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje 200zł na fm.pl i około 100 do biedronki.

za 100 dadzą rodzice myślę, 100 na gwiazdke, a reszte zobaczymy. mam jeszcze okolo miesiac do wspolnego kupowania. moze coś sie sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie chwaląc się mam dosyć bogatą rodzine i w niecały tydzien moge mieć 100-150zł więc to nie zaden problem. Ale rodzice też nie chcą żebym na to dużo wydawał [max. 300-500zł]
no ale mam też swoje inne wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każdy tu z tego forum by miał tak jak ty... że dostaje na rękę 100-150 zł tygodniowo to by Fajerwerek w Polsce już dawno nie było,wszystko by było wykupione;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im to fajnie! ja zbieram od wrzesnia do grudnia po trochu. wydaje łacznie jakies 300-400zł na fajerwerki.jak bym mial na tyle kasy to bym wiecej wydawal oczywiscie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze się z kolegami umawiam że idziemy razem na zakupy albo z moim tata albo i ich i jak już w koszyku powyżej 50 zł to ''NO TO IDZIEMY DO KASY''' :lol: no ale w tym roku sobie kupie za jakieś 150 zł zacząłem od wczoraj zbierać i mam 5 zł :grin: ale codziennie od babci biorę :shock: no i jak ciocia przyjdzie też poproszę a tu jeszcze święta i wyjdzie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też staram się składać cały rok a jeżeli mi się nie uda i wydam na coś to przynajmniej 0d 3do 2 miechów przed sylwkiem już składam i nic nie wydaje chociaż zawsze te 500zl :grin: zaskórniaka mam a po za tym też posępię po rodzinie potem gwiazdka i parę groszy jest do dyspozycji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz przed świętami roznosze plakaciki w pobliskim skateshopie że jest promocja na mikołajki a potem na boze narodzenie. a miedzy bozym narodzeniem i sylwkiem beda kolejne plakaty na sylwestra :D więc w ostatni dzien podbije do biedronki z 400zl minimum xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...