Skocz do zawartości

Kasa :P


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

właśnei, piszcie tutaj od kiedy zbieracie, skąd bieżecie kase i ile to jest m/w.
Ja zazwyczaj zbieram kase od Września, bo wtedy się urodziłem piątego i już wiem ile m/w moge oczekiwać an Mikołaja, chodze także po kolędzie "jako trzeci król" i w ten sposób jednego dnia mam po 100zł, jeszcze pod choinke i ogólnie zbieranie w stylu "ona dostała na loda to ja też chce" w ten sposób też dużo zarobie :)
pozdrawiam Fear :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja zbieram cały rok wyjątkowo. Bo w poprzednich latach tak nie było. Trzy paczki już mi się udało kupić z fajerwerkami. No i zbieram dalej na razie mam 400zł. Myślę że do 1400zł jeszcze dojdzie ta kwota. :mrgreen: a zbieram z kieszonkowe, okazji i zarabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam po prostu szczęście :razz:
Pracuję na swój sposób , trochę pomagam w domu , a rodzinke mam liczną(wujki , ciocie itd.) , więc przy każdej okazji kasa idzie do skarbonki :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to różnie zazwyczaj coś sie ma w październiku i jeszcze dochodzi do tego kasa ze świat....teraz mam troche forsy ale niewiem czy przeznaczam to już na sylwestra...być może jakąś część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdy ma z tym problem czy wydać całość czy zostawić trochę. Ja zbytnio nie inwestuję w fajerwerki bo wolę iść gdzieś się pobawić na impreze z laską, a tak ogólnie wydaję ok 50zł i stwierdziłem, że kupie sobie jakiś drogą moździerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram od wrzesnia.pomagam dziadkowi(jest stolarzem)i czasem tez mi da troche kasy :mrgreen: ,a w pazdzierniku mam urodziny.no i jeszcze swieta.narazie mam 50 zl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kasy to ja się staram zarabiać, dorabiać jak jest jakaś okazja. Szkoda, ze to co zarobiłem w wakacje już wydałem. Teraz mam około 45zł ale wątpię, że to pójdzie na fajerwerki. W tym i następnym roku będę miał więcej wydatków niż zwykle i pewnie na tego sylwka pójdzie już tylko max 150zł. Przynajmniej tak sobie wyrachowałem, no ale jeśli zbieranie pieniędzy pójdzie lepiej niż tego oczekuje to i kasy na kochane fajerwerki będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bynajmniej odkładam 1/4 pieniędzy jakie zarobię lub jak dostanę. Najczęściej mam przed samym końcem roku więcej pieniędzy. 1/3 pieniędzy przeznaczam na odczynniki, a 2/3 na fajerwerki. W tym roku postanawiam zrobić pokaz na rodziny. Postaram się połączyć wszystko lontem, aby nie z pewnymi odstępami czasu odpalać sztuczne ognie. Postaram się wszystko sfilmować i wrzucić na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo robiłem z tą szkołą :mrgreen: Mama też dawała mi 2zł, ale teraz już nie daje bo w nowej szkole nie ma narazie sklepiku :???: ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMAT : " Kasa :P "

Ja zaczynam zbierać fundusze na fajerwerki tak od września, bo wtedy już wakacje skończone, ( więc tyle niewydaję ) i to jest dla mnie najlepsze rozwiazanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo robiłem z tą szkołą :mrgreen: Mama też dawała mi 2zł, ale teraz już nie daje bo w nowej szkole nie ma narazie sklepiku :???: ehh

O :o , ja też tak robiłem. I nawet nieraz jeszcze robię. Co to jest... :shock: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zbieram jak Mpiwowski i Albsup. Stara, dobra i sprawdzona metoda. Przynosi stały dochód.


przynosi stały dochód, ale dochód jest bardzo mały. Jak ci dają 2zł dziennie to przez miesiąc uzbierasz zaledwie 40zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Mpiwowski, ty kupujesz fajerwerki za 1000zł, a ja za 100zł. Tygodniowo zarobię 6zł (w środy 2zł) na tym i to dla mnie dobrze. Podobnie jak Nostra nie mam kieszonkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mpiwowski - u Ciebie jedna wyrzutnia to dla mnie, Mantisa oraz Nostry cały stuff na sylwestra :???: Ja dopiero od lipca mam kieszonkowe w wysokości 25 zł :smile: Z tym, że nie mogę tego wydać na fajerwerki :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarabiam tygodniowo 10zł i dopiero od września bo wtedy zaczynam mieć zajawe na fajerwerki :grin: a jeśli chodzi czy mogę wydać wszystko na fajerwerki to mogę rodzice nie mają ni przeciwko temu.

@PJ: poprawiłem błędy bo aż się patrzeć nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Haha! a ja co tydzien zarabiam 5 zł ale ostatnio kupile motorynke za 400 zł, wiec z kasa krucho. COś sie wymysli narazie okolo 50 zl mam... Napewno tata cos dokupi :) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie zbieram kasę przez cały rok, bo nie lubię wydawać kasy(chyba, że jest nadmiar :grin: ) , a kasę to mam np. od dziadka''na oranżadę'', ostatnio zarabiam na bukmacherce ok 200zł/mieś , będzie więcej, ale najpierw muszę rozkręcić interes,..heh..., wszelkie okaje typu urodziny, mikolajki , imieniny, itp.
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa, kasa, kasa, ze mną to różnie, najczęściej zbieram pieniądze przez cały rok, oczywiście po drodze wydaje na różne rzeczy i na wakacje, ale tak na Sylwestra mam przeciętnie 100-120 zł. PS:raz wydałem na fajerwerki 300 zł. ale była jazda :twisted: ludzie się tak przyglądali, że ........ hehe był git :wink:

@witus - korekta ortograficzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mnie najdzie ochota na stuffik to wyciągam kase z konta ( tata prowadzi ) i kupuję :grin: Ogólnie mało wydaję więc coś zawsze powinno na nim być :wink: Codziennie dostaje od mamy 1-2 zł " na picie i coś na drugie śniadanie :mrgreen: " i co tydzień 14 zł tygodniówki. Ponadto urodziny, imieniny, dzień dziecka, mikołaj, gwiazdka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porostu biorę z mojej kasy , w tym roku to 120zł.
A mam kase z urodziny,świadectwo szkolne,oceny w ciągu roku szkolnego,święta,kieszonkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...