Skocz do zawartości

FIREWORLD - co zmienić + jakie produkty sprowadzić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Drodzy użytkownicy forum oraz sklepu fireworld.pl:

Zwracam się do Was z następującym pytaniem, jakich zmian oczekiwalibyście na fireworldzie? Bardziej zachęcą Was niższe ceny, większe gratisy, może macie pomysły na jakieś promocje? Jednym słowem co zmienić, aby sklep był dla Was bardziej przyjazny?

Kolejna kwestia to dostawy. Jakich importerów byście chcieli widzieć w sklepie najwięcej? Jakimi produktami bylibyście zainteresowani? Co sprowadzić do sklepu?

Czekam na Wasze odpowiedzi, gdyż chcę, aby ten sklep był jak najbliższy przeciętnemu użytkownikowi.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem!

Drodzy użytkownicy forum oraz sklepu fireworld.pl:

Zwracam się do Was z następującym pytaniem, jakich zmian oczekiwalibyście na fireworldzie? Bardziej zachęcą Was niższe ceny, większe gratisy, może macie pomysły na jakieś promocje? Jednym słowem co zmienić, aby sklep był dla Was bardziej przyjazny?

Kolejna kwestia to dostawy. Jakich importerów byście chcieli widzieć w sklepie najwięcej? Jakimi produktami bylibyście zainteresowani? Co sprowadzić do sklepu?

Czekam na Wasze odpowiedzi, gdyż chcę, aby ten sklep był jak najbliższy przeciętnemu użytkownikowi.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam!





Zestawy promocyjne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzić coś takiego, że podczas składania zamówienia klient ma dwie opcje do wyboru:bezpłatną przesyłką lub zamiast niej rabat ( oczywiście nie będę sugerował ile ma wynosić). Jest to dobra opcja dla ludzi którzy decydują się na odbiór osobisty bo po co im opcja bezpłatna przesyłka, która obecnie panuje. Produkty, które chciałbym zobaczyć w twoim sklepie to: Thunder Rockets od Jorge oraz jakieś większe kostki pow 100 zł.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@velibrum,
Myślę, że dobrą promocją byłoby zrobienie chociaż jednego/dwóch dni darmowej wysyłki od zamówienia za 15-20zł, wiele osób by zamówiło wtedy u Ciebie paczkę ( ja na pewno, już 2-gą ;).Byłoby to uczciwe i dla Ciebie i dla kupującego :) Bo wiem, że teraz jest darmowa ciągle ale za zakupy powyżej 120zł, a tak niższa kwota = ale tylko kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się troche produktów maxsema.Kostka styx od jorga.Song,painting sky od tripla.Z art różnych by się przydały jakieś wariaty od jorga,bączki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekPirotechnik , przy takich zamówieniach On by sam płacił na te produkty które byś kupił, bo Veli i tak płaci za tego kuriera, a najwidocznej przy zamówieniu za 120zł On i tak na tym zyskuje :)
Od siebie bym zostawił darmową wysyłkę od tych np. 150zł . Ceny dobre są , może troche szerszy asortyment, ale wiadomo że jak zainteresowanie będzie to i na to przyjdzie czas.A co do produktów to świece dymne które się przewijały w pierwszym temacie o sklepie, no i jeżeli by Ci się to opłacało to te race morskie w dobrej cenie, na ultrasshop.com 17.50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek - Twój pomysł z tymi paczkami jest bezsensowny.. Paweł by na tym więcej stracił niż zyskał.
A co do produktów to trochę Maxsem'a i większy kostek by się przydało np. 36 i 49 strzałówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wojtek - Twój pomysł z tymi paczkami jest bezsensowny.. Paweł by na tym więcej stracił niż zyskał.
A co do produktów to trochę Maxsem'a i większy kostek by się przydało np. 36 i 49 strzałówki ;)/>

Ale przecież pisałem o jednym/dwóch dniach takich !!! Przecież nie mówię, że tak cały czas...Ale już od zamówienia +40zł przez 1/2 dni Paweł nie byłby na pewno stratny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa wysyłka od 20 zł, to żeście wymyślili :) Wtedy koszt zamówienia by pokrył koszt wysyłki, a fajerwerki bym opylił za darmo :)

Na początku przyszłego tygodnia będę składał zamówienie w Jorgu i Triplexie, więc jak macie jakieś typy tych importerów, to proszę o wpisywanie, ułatwi to sprawę.

Od Maxsema póki co nie planuję brać niczego.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostateczne typy

Jorge

JW4060 Styx
JW26 Katmandu
Wariaty
Bączki
Małe kamikadze

Triplex

TXB60X
TXB475
YHW009
TXB798
TXB756 Koniecznie !
Cykroblitz Peony + Crackling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JORGE:
Wyrzutnie: JW09, JW26, JW06, JW402, JW34, JW69, JW17, JW16, JW01, JW02
Petardy: FP1, JC04, K0203-3
Rakiety: JR2, JR4, JR8, R20072, 3775, N63501, JR12
Fontanny: FC3001, JF09-3, JF09
Art. różne: JM01, W504, W526B, JM05, JM04, 0860, JB-1
Zestawy: JA044, JA039, JA002

TRIPLEX:
Wyrzutnie: TXB422, TXB498, TXB602, TXB820, TXB798, TXB394, TXB314, TXB756, TXB180, TXB401, TXB365, YHW009, TXB475, TXB758,
Rakiety: R4018, R4029, R4034, TXR239,
Rzymskie ognie: TXC420, TXC377, TXC494

I to na tyle z moich propozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestawy promocyjne ;p lub jakieś rabaty albo zostawić tą darmową wysyłkę od 120 ;p
a do dodatkowych produktów z jorga to rakiety Perfect i rzymskie ognie T6237 ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zestawy promocyjne ;p lub jakieś rabaty albo zostawić tą darmową wysyłkę od 120 ;p
a do dodatkowych produktów z jorga to rakiety Perfect i rzymskie ognie T6237 ;)/>/>


Zestawy promocyjne? Nie ma to jak zerżnąć promocji ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dziękuję za Wasze wypowiedzi. Póki co sklep nie będzie uzupełniany, następne dostawy przewiduję w drugiej połowie roku, jednakże jeżeli ktoś jest zainteresowany jakimiś konkretnymi kostkami pakowanymi po 1/1, 1/2, 1/4 za zapraszam - zaoferuję najlepszą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...