Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

@Korsarz - również miałem w planach wprowadzenie jakiegoś moździerza 2", niestety TXM434, który był najbardziej opłacalnym produktem tego typu chwilowo był niedostępny u importera. Ale pracujemy nad jakimś substytutem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem paczkę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Znakomity kontakt, paczka solidnie zapakowana, szybka wysyłka. Osobiście bardzo polecam sklep i jeszcze nie raz zrobię tam zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abuk - dziękuję za zakupy, cieszę się, że wszystko jest ok! ;)

 

Przypominam również o konkursie - loterii! Jeszcze przez tydzień, każde zamówienie bierze udział w losowaniu wyrzutni TXB400 Samum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep na medal ;) Polecam każdemu zakupy, świetny kontakt, uprzejmy i miły sprzedający. Ceny jedne z najlepszych w internecie, w dodatku otrzymałem świetny gratisik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!

 

Przepraszam za opóźnienia w losowaniu, ale praca nie dawała mi wystarczająco dużo czasu do przeprowadzenia loterii w należyty sposób ;)

 

Nagrodę TXB400 Samum zdobywa:

 

Zamówienie #000077

 

Złożone przez:

 

Klienta o numerze #110

 

Dziękuję za udział wszystkim uczestnikom, chociaż nie było ich wiele ( a nawet rzekłbym bardzo mało, bo tylko kilka osób złożyło zamówienie )

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za cierpliwość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Dzisiaj doszły do mnie Triplexowe nowości, wśród nich głównie średnie i duże wyrzutnie, o które trochę osób się pytało.

 

Oto lista:

-TXB899 Spring Flower

-TXB177 Piroshow

-TXB189 Turbo Box

-TXB613 Color Dahlia

-TXB653 Bright Flower Show

-TXB205 Rainbow

-TXB421 Amaretto

-TXB611 Stars Rain

-YHW009 Song

-TXB064

-TXB593 Brocade Crown w/ Blue Stars

-TXB763 X-Power

-TXB879 FAN 100 sh

-TXB698 Z 100 sh

-TXB675 Pyro Party

-TXB474 Inspiracja

-TXB694 100 sh

-TXB586 100 sh

-TXB584 100 sh

-TXB757 X-Vigor

-TXB190 Vivat

-TXB472 Sea Blue Wave

-TXB398 Scirocco

-TXB903 Rumba

-TXB283 Salute Cake

-TXB849 X-Trans

-TXB801 Trandy

 

Jakie ceny? Oczywiście najniższe w internecie! Na dniach będę wprowadzać te produkty do sklepu.

 

Ponadto dojdzie kilka drobiazgów, zestawów, rzymskich ogni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, niedługo zamieszczę ankietę z pytaniem, która promocja będzie Wam najbardziej odpowiadać.

 

Cały czas możecie też wpisywać swoje typy na nowości w sklepie. W miarę możliwości będę się starać uzupełniać sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny rok z Fireworld! Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo no i najlepsze ceny!! Do tego pełno gratisów. Nie ma co się oszukiwać jest to najlepiej rozwijająca się firma, która z sukcesami konkuruje z dotychczasowymi monopolistami na rynku fajerwerków.

 

POLECAM JESZCZE RAZ.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Naprawdę Godny polecenia ! ;)/> , zamówiłem no nie wiele ale zawsze i w praktycznie 1.5Dnia paczka była u mnie .

 

o godz 16 minie 48 godz wiec nie 1,5 dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszy raz zamawiam fajerwerki na necie to nie wiem . A po co ci numer ;D

 

Ale ty jesteś pusty za przeproszeniem...

 

Jeśli właściciel sklepu cię pyta o numer zamówienia to pyta aby sprawdzić czy zostało już zrealizowane i wysłane. Kapujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś pusty za przeproszeniem...

 

Jeśli właściciel sklepu cię pyta o numer zamówienia to pyta aby sprawdzić czy zostało już zrealizowane i wysłane. Kapujesz?

 

spokojnie wysłałem mu na zartach sie nie znasz

 

 

edit: znam ale jeśli chodzi o poważną sprawę taką jak ta to się nie żartuje! Tak na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci podać numer monitorowania przesyłki.

 

Wnioskując po Twoim nicku, nr Twojego zamówienia to #000097. Złożyłeś je 18.12 o godzinie 15. 19.12 ( następnego dnia ), zostało wysłane kurierem. Numer monitorowania przesyłam na PW.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci podać numer monitorowania przesyłki.

 

Wnioskując po Twoim nicku, nr Twojego zamówienia to #000097. Złożyłeś je 18.12 o godzinie 15. 19.12 ( następnego dnia ), zostało wysłane kurierem. Numer monitorowania przesyłam na PW.

 

Pozdrawiam!

 

Velibrum dzisiaj dojedzie przesyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.

 

Prowadzi sklep a nie firme kurierską.

 

wiesz szkoda ze w tym sklepie nie ma jak w innych sklepach ze w regulaminie pisze do kiedy maja czas na przywiezienie paczuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zamówienie złożyłeś 18.12, o godzinie 15.

 

Paczka została wysłana kurierem 19.12. Na PW otrzymałeś numer przewozowy.

 

Możesz sprawdzić położenie przesyłki na stronie kuriera.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadem sklep nie ma regulaminu kiedy musi być dostarczona paczka.

Sklep a kurier to zupełnie dwie nie zależne instytucje.

Więc skle nie może dać gwarancji ani też odpowiadać za to kiedy paczka bedzie dostarczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...