Lata lecą a ta fontanna dalej rządzi. Jest niesamowicie piękna, głośna i ten strobo w pierwszej części rozwala system. Widno się robi jak w dzień.I ten trzask kilku metrowy robi mega schow. Testowałem wiele fontann, ale żadna nie dorównuje. Jedynie mały podchody może robić jej odpowiednik Best od jorge
Symbol: JW200
Nazwa: Euphoria
Ilość strzałów: 36
Kaliber: 25 mm
Nowość od jorge.Musze powiedzieć że bardzo mnie zaskoczyła. Zrobiła na mnie duże wrażenie. Ładne trzeszczące komety z efektem craclingu urozmaiconego kolorowymi gwiazdkami. Dodatkowy atut tej wyrzutnii to różne układy strzelania. Piorunujące wrażenie robi układ fan przede wszystkim. Absolutnie jedno z największych zaskoczeń tego sylwestra
Wyrzutnia wróciła do mojego stuffu po 9 latach.
Tak jak i wtedy tak i teraz bardzo mi się podobała. Efekty na dwóch poziomach zawsze prezentują się ciekawie, w tej wyrzutnii nie było inaczej. Rozbryzgi bardzo duże i ładne. Bateria bardziej intensywna niż przed laty co jest moim zdaniem tylko plusem. Polecam ją !
Kostka zrobiła dobre schow. Piękny opadający ciemno - złoty brokat zrobił wielkie wrażenie. Dodatkowymi atutami wyrzutnii są różne układy strzelania.Za rok chyba znowu ja kupię!
Doskonała wyrzutnia! Byłem trochę średnio nastawiony do kostek 2 calowych ale jw 833 pokazuje że jednak ten kaliber ma przewagę nad 1.2.Ogromny huk, inna detonacja i wielkie efekty. Finał? Wiele widziałem, miałem dużo dobrych wyrzutni ale taki finał jak ten to rzadkość.
Jednak piro ma coś w sobie że wraca się po nie i po latach .
Powrót w wielkim stylu widzę!Kilka efektownych wyrzutnii.Sam mam Goliata, ciekawe jak wypadnie
Dokupiłeś fajne wyrzutnie. Bacznie zwracam uwagę na space line 5 bo naprawdę solidnie robi robotę. Wspomnę o małej kosteczce burn to rock.. Taka mała niepozorna wyrzutnia a tyle zamieszania i zaskoczenia sprawiła mi jak odpaliłem że aż szok
Sam jestem mega zdziwiony cenami które oferuje tropic. Co prawda u mnie w stuffie mam dwie wyrzutnie od tego importeta ale kupione po normalnych cenach.
Nagraj Bartosz tyle te single schoty. Może faktycznie jakaś bomba.
Czekamy na zdjęcie całości
Są konkrety, jest i moc! Jestem ciekawy co zamówiłeś jeszcze . Z tego co pamiętam to miewałeś jedne z najlepszych stuffów. Miło się patrzy na Twoje zgromadziska!