Skocz do zawartości

Odpalanie wyrzutni??


fifiak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co :mrgreen: jest jeszcze drugi ballet z hestii który nie ma bibółki tylko papier a na wierzchu ma zakryty lont jeszcze folią ten jest lepszy bo tak nie zwietrzeje jak ten co jest a czerwoną bibułką bo ta bibółka przeważnie (jak to jest z resztą w hipermarketach)czśto się zrywa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja we wszystkich największych nawet od samuraja tekture wyjołem co była pod papierem :mrgreen: :mrgreen: miałem pewnosc ze bedzie spokojnie leciała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

hmmm, a ja nadal nie wiem czy od sfinxa zrywać tą folie aluminiową ? Jeden mowi ze zerwac, drugi ze zostawic, to wkoncu jak ? A jak ja zerwe to iskry z jednej rurki nie zapala przypadkowo ładunku w drugiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ja nadal nie wiem czy od sfinxa zrywać tą folie aluminiową ? Jeden mowi ze zerwac, drugi ze zostawic, to wkoncu jak ? A jak ja zerwe to iskry z jednej rurki nie zapala przypadkowo ładunku w drugiej ?


Ludzie, nauczycie się czytać instrukcje...
Tej folii aluminiowej nie musisz zrywać. Wystarczy, że zerwiesz tą przezroczystą folię, a potem tylko odkleisz naklejkę, pod którą znajdziesz lont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zobacz sobie że po szelce masz przybitkę (karton bądź masa zatyczkowa) dlatego jak potrząśniesz lata minimalnie! żadna iskra nie wpadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli na wyrzutni jest papier? Mówie o wyrzutni Triplexa, tam jest papier (nie bibuła) i to dość solidny. Taki czarny z logo Triplex. Zrywać go :?:

PS: W instrukcji nic nie ma o zrywaniu więc pewnie nie trzeba, ale chce sie upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bezpieczeństwa zerwij ;) ... zawsze może być słabszy ładunek i rozerwać cała wyrzutnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mów do takiego a ten dalej swoje...

oderwij sobie raz papier, zajrzyj do rurki i jak zobaczysz tam szeleczkę to odrywaj zawsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam problem bo ide w tym roku na sylwestra na bloki i tam moze czasem nei byc do obstawienia poradzcie co zrobic jade samochodem moze wziasc jakies cegly do obstawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie wiatru i będziesz na asfalcie odpalał, czy równym podłożu to nie ma sensu obstawiać, w każdym razie było by to zbędne, ale na wszelki wypadek weź 2 cegły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba zerwać folie a ten "papierek" zostawić, bo jak Nostra napisał to przecież żadna iskra tam nie wpadnie... ale przed samym odpaleniem jak się boisz, że rozerwie całą wyrzutnie to oderwij ten "papierek" ostrożności nigdy dość ale jak by trzeba było zerwać ten papierek to pisało by na wyrzutni coś w stylu UWAGA! Przed odpaleniem wyrzutni zdjąć papier zabezpieczający... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Udało się jednak z papierkiem odpalić, chociaż troszke nisko latały. Alei tak jestem zadowolony z wyrzutni. Jeszcze raz dzieki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Ja to robie tak :
1.Zrywam przezroczystą folię
2.Odbezpieczam lont
3.W warstwie ze sreberka/papieru robie dzirue długopisem czy śrubokrętem :) ła twiej jest się przebić ładunkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalam pojedynczo to zrywam folię, papier z rurek, osłonę z lontu i odpalam.
Jak robie pokaz to ściągam folie, a papier tylko nożem nacinam robiąc przez całą długość ,,X" albo *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak odpalam pojedynczo to zrywam folię, papier z rurek, osłonę z lontu i odpalam.
Jak robie pokaz to ściągam folie, a papier tylko nożem nacinam robiąc przez całą długość ,,X" albo *


Po co?

Zasada jest tylko jedna: lubisz śmieci na miejscu strzelania to zostaw papierki, jak nie, to zrywaj je i tyle w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...