Skocz do zawartości

R20072 Perfect


klopsik92

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko taka jest różnica, że tutaj przy tych rakietach mamy dokładnie idealnie podany efekt, może tylko oprócz tych kolorowych gwiazdek, ale to 1/4 zestawu a przy tym przykładzie kolorowych gwiazdek to przecież oczywiste, że może tak naprawdę być każdy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale my rozmawiamy o całym zestawie tych rakiet, więc jednak nie to samo. W thunderach wsyzsktie to są kolorowe peonie i crackling, zmieniają się tylko kolory peonii. A w tych perfectach, nawet jeżeli jedna tylko rakieta miała by brocade, to i tak by nie było to samo.

BTW: Co tam ostatnio złowiłeś, jakąś burzę :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś mpiwowski swoją niewiedze i teraz próbujesz wybrnąć przekonując wszystkich w swoje racje.
Thunder i perfect to co innego , ale perfecty maja lepsze i bardziej zróżnicowane efekty.
Mam 4 różne rakiety thunder(z poprzedniego roku zostały) i porównałem je z perfectami i są to różne efekty.
Nie wiem czy jest dalszy sens robienie off topu(szczególnie przez moda) , jeśli już mam nadzieje to udowodniłem.
Nie przekonuj już więcej nikogo w swoje racje , bo miałem thundery i to był sam cracling , a tu spotykamy sie z niesamowitym brokatem , który w thunderach był niespotykany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fireman a w perfectach jest cracling?? i mają większe rozpryski?? jak tak to zamiast thunderów wezme perfecty... wogóle nie wiem czemu nikt mi ich nigdy nie doradził... na tym filmiku jest piękny efekt :) (prosze nie usuwać mojego postu ponieważ jest on na temat {żaden offtop}, dziękuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 12 rakiet 3 maja efekt craclingu.
Efekt jst niesamowity , znacznie lepszy niż w JR31 , a do tego bardzo orginalny.
Byłem zawiedziony , że nie kupiłem thunderów , ale teraz zmieniłem mój pogląd na temat tych rakiet.
Efekt naprawdę jest wielki - większy niż w VooDoo (dzisiaj też jedną odpaliłem).
Mogę je zdecydowani polecić , mimo iż testowałem tylko jedną sztuke(myślę , że przetestuję jeszcze pozostałe 3 , ale niczego nie obiecuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie o taki jak teraz - dobrej jakości kręcony z dosyc daleka :mrgreen:
Mam co do tych rakiet duże nadzieję , ponieważ biją one na łeb VooDoo(pzynajmniej narazie) o Fenixach nie wspominając.
Ale pożyjemy , zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fireman postarałeś sie :D co do efektu to na łeb biją thundery więcej gwiazdek mają i na dodatek różne efekty wielkie dzięki fireman... jeśli będą w hurtowni bioreje na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to po co dodajesz muzyke? Muzyka za głośno, a po drugie, to tak uciołeś ten efekt końcowy, że nie wiem co to jest za efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film rakiety z niebieskim czubkiem - Silver glittering:
KLIK!
Sorry za słabą jakość :neutral:.
na żywo efekt był ogromny ;) (to widać po tym że aparat nie uchwicił całego efektu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo efekt był ogromny ;) (to widać po tym że aparat nie uchwicił całego efektu)


A nie mówiłem :razz:
Rakiety są niesamowite.
Za taką cene 12 rakiet o lepszym efekcie niz voodoo :!:
To jest wiekszy hit niż Thundery :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy jest możliwość zakupu tych cudek w 3mieście ? Czy wie ktoś może czy dostane je w namiotach Top10 (FajerwerkiMarket). ? Bo akurat do tego namiotu sie wybieram co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...