Skocz do zawartości

Pochwal się paczką ze wspólnego kupowania


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

numer przewozowy jest dłuższy, 1804 to chyba nr. zamówienia a nie nr. przewozowy. Tak więc nie sprawdzisz tego numeru.


Chodzi mi o to jak mam sprawdzić numer przewozowy (OPEK) paczki 1804 (FM) :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

w szczegółach zamówienia powinien być, niewykluczone że nie podali.


No właśnie nie podali, innego sposobu nie ma ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie nie podali, innego sposobu nie ma ??

Jeżeli nie podali i nie masz w transakcjach nr przewozowego oznacza to że jeszcze nie wysłali(no chyba że jeszcze nie uzupełnili tego,w co wątpię :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jak nie ma to nie podali, albo nie wysłali. Możesz tylko do nich zadzwonić i wypytać o ile będą wiedzieli.


Haha dobre mpi, nie mam kasy na kolejne kłamstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Foto foto foto daj foto :D A jak rozwiążesz sprawę brakujących produktów?


Produkty te niby brakujące do były domawiane, więc aż tak bardzo mi na tym nie zależy, ale jutro do nich zadzwonię i postaram się załatwić sprawę :)

Ps. Zdjęcie w dziale stuff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszla dzisiaj wszystko ładnie zapakowane,nie bylo wyrzutni Mars ale w zwiazku z tym zaplacilem mniej.Pomimo że fm niespisało sie dobrze z czasem wysyłki paczek chcialem podziekowac Velibrumowi za zorganizowanie akcji :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep. Bardzo tanio, dostałem to co kupiłem z wyjątkiem jednej kostki, ale odliczono mi od rachunku. Towar w idelnym stanie solidnie zapakowany. Paczka od dnia wysłania na drugi kraniec Polski, na następny dzień była u mnie. Przede wszystkim organizatorom należą się podziękowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam sklep. Bardzo tanio, dostałem to co kupiłem z wyjątkiem jednej kostki, ale odliczono mi od rachunku. Towar w idelnym stanie solidnie zapakowany. Paczka od dnia wysłania na drugi dzien, na drugi kraniec Polski była u mnie. Przede wszystkim organizatorom należą się podziękowania.


Przede wszystkim kurierowi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie polecam czekałem 14dni na paczkę i oszukano mnie na 25zł.

Wystarczy zadzwonic i przedstawic sytuacje a na pewno sie dogadasz. ludzie ciagle narzekacie... Postawcie sie w sytuacji tych ludzi ktorzy tam pracuja. Pewnie 2 osoby realizuja te zamowienia. Maja ok. 100 zamowien na 1 dzien. I jak tu sie nie pomylic???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczy zadzwonic i przedstawic sytuacje a na pewno sie dogadasz. ludzie ciagle narzekacie... Postawcie sie w sytuacji tych ludzi ktorzy tam pracuja. Pewnie 2 osoby realizuja te zamowienia. Maja ok. 100 zamowien na 1 dzien. I jak tu sie nie pomylic???


Jakoś są na allagero sprzedający co mają z 500aukcji dziennie paczkę mam na drugi dzień + wszytko jest a tu? ktoś liczyć nie potrafi zamiast dwóch paczek czegoś jest jedna NIE POLECAM!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Paczkę dostałem trochę czekałem ale dostałem to co chciałem, niczego nie brakowało.Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczy zadzwonic i przedstawic sytuacje a na pewno sie dogadasz. ludzie ciagle narzekacie... Postawcie sie w sytuacji tych ludzi ktorzy tam pracuja. Pewnie 2 osoby realizuja te zamowienia. Maja ok. 100 zamowien na 1 dzien. I jak tu sie nie pomylic???

To jest sklep z fajerwerkami czy z gaciami? Chyba wiedzą że jest grudzień i idzie sylwek? Więc nie rozumiem czego mają się spodziewać? że nie będzie zamówień? Jak dla mnie mało profesjonalne... powinni być przygotowani na zamówienia nie na 100% ale nawet na 200%...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest sklep z fajerwerkami czy z gaciami? Chyba wiedzą że jest grudzień i idzie sylwek? Więc nie rozumiem czego mają się spodziewać? że nie będzie zamówień? Jak dla mnie mało profesjonalne... powinni być przygotowani na zamówienia nie na 100% ale nawet na 200%...

Zgadza się, w sklepach typowo sezonowych zatrudniane są dodatkowe osoby w sezonie. Niestety FM nie pomyślało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest sklep z fajerwerkami czy z gaciami? Chyba wiedzą że jest grudzień i idzie sylwek? Więc nie rozumiem czego mają się spodziewać? że nie będzie zamówień? Jak dla mnie mało profesjonalne... powinni być przygotowani na zamówienia nie na 100% ale nawet na 200%...



zgadzam się w 110% zero profesjonalizmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawy humoru powiem wam ze dzisiaj doszła do mnie paczka z FM którą zamawiałem ... ...6 grudnia !!!
Zamawiałem z 2 kumplami. Ale jeden kumpel strasznie sie grzebał i dopiero w poniedziałek rano przysłał mi swoją liste. Ja swoje zamówienie z pierwszym kumplem, czekając do ostatniej chwili na maila z listą od kumpla 2 wysałem 20 minut przed północą w niedziele . Wysyłając zamówienie w poniedziałek wpisałem w uwagach standardowa formułke WK i dopisałem prośbe czy nie mogli by tego zamówienia dodać do mojego porzedniego i uwzględnić jako WK. Wysłali osobno ale policzyli jako WK. W paczce wszystko zgodnie z zamówieniem.
Swoją drogą ciekawe kiedy dostane moją paczuszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje informacje sa takie, ze paczki zamawiane w ostatni dzien WK, czyli w niedziele, zostana wyslane dzisiaj lub jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje informacje sa takie, ze paczki zamawiane w ostatni dzien WK, czyli w niedziele, zostana wyslane dzisiaj lub jutro.


to mnie nie pocieszyłeś :| zamawiałem w niedziele na wieczór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Foto foto foto daj foto :D A jak rozwiążesz sprawę brakujących produktów?


Dzisiaj dzwoniłem w tej sprawie i dogadałem się z nimi tak że doślą to co zamawiałem w drugiej części oraz nagrodę pocieszenia z konkursu filmowego (o której zapomnieli przy pierwszej paczce) oraz dołożą jako rekompensatę jakąś 36-cio strzałową wyrzutnię z komety :) Sklep zdecydowanie polecam. Pozdrawiam.

http://img814.imageshack.us/img814/815/pc151910450x600.jpg

Proszę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...