Skocz do zawartości

Pochwal się paczką ze wspólnego kupowania


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

Wychodzi na to, ze nikt jeszcze nie dostal paczki.


Bo ich nawet jeszcze nie wysłali chyba :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwioniłem dzisiaj powiedzieli mi że dzisiaj parę paczek z wspólnego kupywania pójdzie a reszta w poniedziałek,wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem spokojny przez ponad tydzien, ale teraz zaczynam sie powoli denerwowac. Paczki mialy zostac wyslane juz dawno, a przed wyslaniem mialem zostac poinformowany telefonicznie. Do dzisiaj telefonu nie otrzymalem, nie wiem co jest z paczka. Mam nadzieje, ze jutro sie wszystko wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wku się za niedługo i zamówię z innej strony, jak w końcu (może) przyjdzie paczka z FM to po prostu nie zapłacę i będzie git! jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś ku*wa co sie dzieje na drogach? Samochody stoją w kilkunastu kilometrowych korkach. Pomyśl o tym, że firma kurierska to też ludzie i niektórych rzeczy nie przeskoczą. Do sylwka masz jeszcze 2 tygodnie więc siedź cicho i ciesz sie z rabatu, bo nigdzie taniej byś nie dostał, a za rok poprostu nie bierz udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto człowieczku małej wiary czekam już 2 tydzień i nie ma bata że to przez ten cały Twój śnieżek więc proszę Cię zamilcz :)

BTW u mnie jest dzisiaj słonko i temp na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

A widziałeś ku*wa co sie dzieje na drogach? Samochody stoją w kilkunastu kilometrowych korkach. Pomyśl o tym, że firma kurierska to też ludzie i niektórych rzeczy nie przeskoczą. Do sylwka masz jeszcze 2 tygodnie więc siedź cicho i ciesz sie z rabatu, bo nigdzie taniej byś nie dostał, a za rok poprostu nie bierz udziału


Miałem się nie udzielać na forum ale to zrobię.Nie chodzi o transport bo paczki nawet nie zostały jeszcze wysłane...rozumiem dużo zamówień,dostawy,telefony ale z całym szacunkiem moja babcia która 14 lat pracowała na uprawie roli zapakowały by szybciej te paczki!Dzwoniłem w środę 8 grudnia dowiedziałem się że paczka dojdzie do piątku 10 grudnia, nie doszła zadzwoniłem wczoraj (14 grudnia) dowiedziałem się że paczka przyjdzie do piątku (17 grudnia) w co prawdę mówiąc wątpię bo jak wyślą jakimś cudem dzisiaj to i tak przy takich warunkach nie dojdzie do mojego miasta.Nie mam żalu do nikogo ani do FF ani do FM przypadek losu i tyle, lecz polecam FM aby zatrudnili nowych ludzi do pomocy bo w tym momencie mają kłopoty i to duże...

Dziękuje i do widzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś był u mnie kurier lecz nikogo nie było w domu, więc paczke doręczy jutro :)


Zadzwoń do opka i poproś o numer telefonu do kuriera to może jeszcze na dziś się umówisz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie paczka :) Wszystko co zamówiłem za pierwszym razem (podczas WK) otrzymałem. Nie dostałem tego co domawiałem bodajże w poniedziałek oraz nagrody niespodzianki z konkursu filmowego :) Pomimo tego i tak bardzo polecam sklep FM. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj dotarła do mnie paczka :) Wszystko co zamówiłem za pierwszym razem (podczas WK) otrzymałem. Nie dostałem tego co domawiałem bodajże w poniedziałek oraz nagrody niespodzianki z konkursu filmowego :) Pomimo tego i tak bardzo polecam sklep FM. Pozdrawiam.



Foto foto foto daj foto :D A jak rozwiążesz sprawę brakujących produktów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...