Skocz do zawartości

Pochwal się paczką ze wspólnego kupowania


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

I jak możecie dwie pierwsze liczby nr zamówienia, bo jestem ciekaw kiedy przyjdzie moja paczka ;D (np. 18xx).
Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raafen ale wiemy już że nie wysyłają w kolejności składania zamówień ja mam 178x a ktoś tam co miał 18xx już dostał
regionami/miastami również bo Arturo:) jest z tego samego miast co ja. On dostał dzisiaj a mojej jeszcze nie wysłali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem telefon z potwierdzeniem że zamówienie 182- zostanie dzisiaj wysłane :D

TYLKO CZEMU TAK PÓŹNO !!!! OD 05.12-17-12.2010r = 12 dni zajęło im na spakowanie paczki (2x zestaw rakiet) ;( :(
Jak by tak miało być za rok to WK organizował bym miesiąc wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamowienie (1821) zostalo wyslane dzisiaj. Niestety kilku produktow nie bylo i musialem wybrac zamiennik lub w ogole wyrzucic pozycje ze stuffu. Czekam na paczke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Ja pake juz dostałem :)
Rakiety dziwnie były otwarte (tylko folia) oraz JM05 były rozsypane, ale wszystko ok
widać nie było juz lontu zamówiłem 2m dostałem dodatkową paczke JF66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach wy to macie fajnie,teraz w niedziele będą 2 tyg. jak zamówiłem pake, a jak jej niema tak niema, i najprawdopodobniej nawet nie została wysłana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że się wtrącam do tematu WK opowiem wam moją historie z fm.Paczka przyszła mi 14 PAŹDZIERNIKA !nie było w niej 3 satrun missle myślę mała strata ale zapłaciłem za to.Dzwoniłem do nich i zawsze tak odpowiadali "jutro wyślemy" pisałem do nich setki razy, dzwoniłem, wysyłałem maile i dalej nie ma moich 3 jw01.Nigdy więcej nie kupie na FM bo widzę jaki jest ich stosunek do klienta, a jeżeli nie chodziło by o 6 zł tylko o większe pieniądze /..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i jak się wypowiem w sprawie mojej paczki z WK. Paczkę zamówiłem w piątek 03.12 i aż do 13.12 nie wysłali ją ani nie spakowali, we wtorek 14.12 dzwonili do mnie z FM ok. 21:30 oddzwoniłem ktoś powiedział mi że to kolega dzwonił i że zaraz oddzwoni, nikt nie oddzwonił. Zadzwoniłem do nich w środę 15.12 przed 14 wybrałem zamienniki wszystko ok Pan powiedział że wyślą dzisiaj no to czekam 16.12 nie ma paczki no trudno, czekam 17.12 jest paczka zdjęcie: http://img441.imageshack.us/img441/5409/17122010557.jpg telefonem zrobiłem, jakoś nie wyszło zdjęcie. Ogólnie to tak dużo czekania powiedzieli że wyślą paczkę w środę wysłali w czwartek, chyba zrezygnuję z tego sklepu. Jedyny plus to taki że wybrałem sobie zamienniki, wszystko się zgadzało i dostałem gratis wyrzutnie Figiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 3 grudnia na stronie do dzisiaj żadnej informacji czy paczka została wysłana.
Śpię sobie smacznie i dzwoni domofon raz ja nic, drugi raz już się obudziłem, 3raz no dobra odbiorę kto to i mówię słucham a w oddali słyszę głos kurier opek (już odchodził). Wszystko ładnie pod same drzwi choć nie było takiej potrzeba paczka warzy 24.1kg.

Informacja dla ty co jeszcze nie otrzymali paczki spodziewajcie się jej o każdej porze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamówiłem 3 grudnia na stronie do dzisiaj żadnej informacji czy paczka została wysłana.
Śpię sobie smacznie i dzwoni domofon raz ja nic, drugi raz już się obudziłem, 3raz no dobra odbiorę kto to i mówię słucham a w oddali słyszę głos kurier opek (już odchodził). Wszystko ładnie pod same drzwi choć nie było takiej potrzeba paczka warzy 24.1kg.

Informacja dla ty co jeszcze nie otrzymali paczki spodziewajcie się jej o każdej porze!!!


W jaki dzien otrzymales paczke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponq no ile 45 min max do mnie przyszedł z dobrą nowiną a na FM żadnej informacji numer mojego zamówienia 1784 jeśli to komuś pomorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory, że się wtrącam do tematu WK opowiem wam moją historie z fm.Paczka przyszła mi 14 PAŹDZIERNIKA !nie było w niej 3 satrun missle myślę mała strata ale zapłaciłem za to.Dzwoniłem do nich i zawsze tak odpowiadali "jutro wyślemy" pisałem do nich setki razy, dzwoniłem, wysyłałem maile i dalej nie ma moich 3 jw01.Nigdy więcej nie kupie na FM bo widzę jaki jest ich stosunek do klienta, a jeżeli nie chodziło by o 6 zł tylko o większe pieniądze /..............



U mnie też braki są ale DUŻOOOO większe:

-MARS,
-Szoki,
-Krachmeny,
-Flashe,
-Whistling Moon T.,
-18x Piccolo....

O Marsa i Szoki dzwonili. Dobra. Tyle, że bez samych tych 2 rzeczy zapłacił bym ok. 208zł a zapłaciłem 213zł...

NIE POLECAM SKLEPU. Dzwonienie do nich pisanie nic nie daje. Jak zwykle spławiają tekstem jutro wyślemy itp.

Nie wiem jak w hurcie ale w detalu ten sklep upada i nie wróżę mu dobrej przyszłości. I proszę nie brońcie tego sklepu. Taka jest prawda. Co 2 klient jest olewany. Czekać na paczkę prawie 2tyg.?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy post, ciekawe ile jest w tym prawdy. Post napisany na ... net.pl:

POPROSZĘ O DOWODY. BEZ NICH NIE MA MIEJSCA NA TAKIE POMÓWIENIA, NICZYM NIE POPARTE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM , zamawiałem 2 tyg. temu , wszystkie produkty były , i dopiero dzisiaj powiedzieli że nei mają prawie połowy wyrzutni które zamówiłem "dostępne" po 2 tyg. zaczeli pakować paczke , jeszcze nic nie mają tam. NIE POLECAM SKLEPU , POST WIEM ŻE BĘDZIE USUNIĘTY , ALE NIGDY TAM NIE KUPIE , I CZYTAJCIE TO WSZYSCY FORUMOWICZE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List otwarty:

Szanowny kolego z f...net. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nigdy nie miałem ani nie mam żadnego układu z fm więc moja opinia będzie w miarę obiektywna. Po pierwsze nie sposób się nie zgodzić, że fm w tym roku delikatnie mówiąc nie popisał się z realizacją zamówień. Jak na największy sklep internetowy w Polsce poziom obsługi klienta, realizacji zamówień i informowania drugiej strony jest żenująco niski, żeby nie powiedzieć karygodny. Ponad to asortyment sklepu jest znacznie uboższy niż w ostatnich latach a aktualizacje na stronie robione są zbyt rzadko. Dlatego ja kupuję albo bezpośrednio u Śmieszka w krakowie, albo na fajerwerki-korsarz.pl
To tyle co do naszego, wspólnego punktu widzenia. W tym miejscu muszę stanąć po stronie forum. Zacznę od tego na jakiej podstawie twierdzisz, że fajerwerkimarket finansuje forum? Widzisz tutaj jakiś baner bo ja nie? To stwierdzenie jest po prostu kłamstwem. Forum wspierają głównie sami użytkownicy (grupa premium) oraz firmy umieszczające tutaj swoje reklamy.
Jeśli chodzi o usuwanie komentarzy negatywnych to wypowiem się tylko w swoim imieniu: oświadczam, że nigdy nie usuwałem ani nie edytowałem postów zawierających negatywne opinie o sklepie internetowym fajerwerkimarket.pl Nie zamierzam też czynić takich działań w przyszłości.
Kolejna sprawa na jakiej podstawie wysuwasz pomówienia pod kątem użytkowników tego forum a szczególnie administratorów. Jeśli masz na to jakiekolwiek dowody poza swoimi przypuszczeniami to się nimi podziel, albo jak najszybciej napisz sprostowanie i przeprosiny. Zapewniam, że każdy przy tej skali zamówień może liczyć na szczególne traktowanie i to nie tylko przez fajerwerkimarket, ale przez jakikolwiek inny sklep internetowy lub tradycyjną hurtownię. Z reguły powyżej pewnej kwoty zamówienia rabat można negocjować indywidualnie.
Wstępu za kulisy festiwali to omawia się z organizatorami a nie ze sklepem. To co ja też mam układ z fm bo mogłem się za zgodą organizatorów poruszać swobodnie po terenie takich imprez jak Wianki, Władcy Ognia czy PyroMagic...
Na koniec sprawy związane z polecaniem sklepów to również nie prawda. Na forum polecane są sklepy, w których akurat jest dany asortyment i oprócz fm są to najczęściej: fajerwerki-korsarz.pl; speed-fajerwerki.pl czy taniefajerwerki.pl bo po prostu mają dobre ceny i duży wybór towaru. Poza tym większość sklepów i hurtowni ma przypisany temat na forum, gdzie każdy może się wypowiadać zarówno pozytywnie jak i negatywnie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zbulwersowany powodzeniem innych dzieciak, który napisał tą bajkę PRZEDSTAWI JAKIEKOLWIEK DOWODY!!! Na to że mam towar za free, że forum jest sponsorowane przez sklep, na to że sklep załatwia mi i mpiwowskiemu wejścia na festiwale i prezentacje, na to że mam jakiekolwiek profity z organizowania WK itp. itd.

Sprawę przedstawię sklepowi i usilnie będę doradzał, aby zakończyć spór na drodze sądowej, bo są solidne podstawy do wygrania sprawy za PUBLICZNE POMÓWIENIE. Sam tego nie zrobię, ale mam nadzieję że sklep tak i owszem.

A post pawexa został usunięty dlatego, że napisał go w temacie, w którym przedstawia się zdjęcia z paczkami!!! Ponadto nikt mu posta z tematu o sklepie nie usuwał, więc pisząc że jego posty są bezpodstawnie usuwane wykazuje się niezwykle niskim poziomem intelektualnym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumie was!!!.Osoba, której nie znacie załatwia wam bezinteresownie taniej fajerwerki, a wy jeszcze wysnuwacie bezpodstawne spekulacje i oskarżenia zamiast dziękować, że macie taniej. Dla mnie to nawet velibrum może dostawać za darmo od TOP10 fajerwerki ktore ma na sywestra, a jego ojciec może być włascicielem TOP10 :rolleyes: i mnie to nic nie interesuje I NIE PRZESZKADZA MI TO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI osobiście nawet nie chodzi o to , oni po 2 tyg. dopiero zaczeli pakować moją paczkę , i już nie mam z czego wybierać jak teraz zaczeli pakować , 2 tyg temu było wszystko , teraz nie ma nic , a oni dopiero pakują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowilem, zeby wk zrobic wczesniej to kazdy mowil.. nie po co poczekajmy itp.
A teraz sie denerwujecie o wasze paczki i, ze macie same zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ale zamówienie, jeśli zostanie zaksięgowanie, powinno na drugi dzień być wysłane.Kurier w 2-3 dni powinien dostarczyć, więc nie dziw się chłopakom, że chcieli później.Myśleli, że FM to kompetentni ludzie, a teraz niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...