Skocz do zawartości

OBI


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że rakiety z zestawu megaset mnie zaskoczyły http://www.fkw-logistic.com.pl/157001.html .Efeky były mizerne jedna tylko miała ciekawy rozbłysk,poleciała w balkon sąsiadaxD).Za to wulkany,rzymski ogień,samoloty były zarąbiste.ZEstaw kosztował 39.99,nie kupie ich w tym roku.poniwaz stawiam na jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo mialem zestaw z Obi i byl zalosny.Tak reklamowane i opisywanie rakiety "ekskluzywne" czy tez "bombowe" nie polecam wogole.Wiele osob tez ma podobne zdanie do mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie powiem keller ma fajne pomysły na fajerwerki systemy 3-stopniowych baterii system moździerzy, ale mieszanki prochowe pozostawiają wiele do życzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W OBI już dziś widziałem fajerwerki, ale oficjalnie mają wejść od jutra. Tak samo jutro, na stronie OBI będzie dostępna oferta. Z grubsza powiem że, jak co roku Produkty z Keller Bis-a , Ceny kosmiczne a i wybór nijaki.. Jedyne co mnie zainteresowało to pokaźny zestaw `Boolerów` za 8.99 . (OBI na Szparagowej w Łodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

No drodzy panowie i panie mamy pierwszą ofertę w marketach :D
http://www.swieta.obi.pl/#strona-48

Dość szybko się pojawiły, ale to już jest sprawa Obi...
Natomiast co do oferty to lipa, przynajmniej dla mnie...Petard w ogóle, chyba, że w zestawie...I nie wiadomo nawet czy jeszcze coś dojdzie, możliwe nawet, że nie więc asortyment cieniutki.Z drugiej strony jest to market budowlany, więc za wiele spodziewać się nie można było :) Ogółem to chyba nie warto tam cokolwiek kupić, ale za info dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie są fajerwerki kellera, szkoda a może i nie ? Ceny wyrzutni są dość wysokie tak samo jak zestawów, brakuje mniejszych pozycji według mnie. Nie wiem czy warto ryzykować biorąc coś z tamtąd , ale to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiście keller odpada na 1 miejscu słabe mają rakiety, kostki i petardy. Ciekawe co w tym roku pokażą inne markety.
No ale przynajmniej czuć że to już ten moment w którym trzeba zacząć myśleć o fajerwerkach :D...

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niewiem dlaczego ale jak moj wujek przyjezdza na sylwka to fajerwerki kupuje tylko w obi i nomi niewiem dlaczego no ale coz. Co do produktow kellera nie warto sie w to bawic DUUUUZO kasy i bardzo Slaby efekt za te pieniadze w biedronce i lidlu mozna sie dobze wyposarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

byłem dzisiaj w OBI... jedynym produktem godnym uwagi chyba będzie zestaw jakichś fontann i małych bajerków za 16 zł. Reszta drożyzna i chłam! China BOLER 7zł... rok temu były za 5 zł ale to i tak za drogo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...