Skocz do zawartości

OBI


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Felix

Fajerwerki już są w OBI widziałem reklamę w TV
Jest to co było rok temu , jak dostanę ofertę
to dam zdjęcia :)

aha firma to KELLER niemiecka bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też czekam na ofertę obi. Fajerwerki są super i firma, która je produkuje też tylko cena minimalnie za wysoka, ale może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw za 15 zł wygląda naprawdę miodnie. Jeszcze te rzymskie ognie Cosmic Fire wyglądają porządnie. Fajerwerki w OBI już są? Miał już ktoś styczność z produktami firmy KELLER? Głównie chodzi mi o rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja też jestem ciekaw jak spisuje się ta firma, jak bym był tam to może bym kupił ten moździerz co jest ich 4 połączone chyba, a ciekawa jest ta wyrzutnia 1080 komet :o sporo, naprawde, a te rzymskie ognie jakieś dwa bolce mają :P Niemiecka firma, hm to chyba powinna być niezła jak to mówią "Niemiecka technologia" czyli dobra :) , lecz nic nie wiadomo ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ciekawa oferta.
Ciekawi mnie efekt tych "exkluzywnych rakiet bombowych".
Obi się w tym roku postarało , wręcz się chyba przejadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
Ten zestaw za 15 zł wygląda naprawdę miodnie. Jeszcze te rzymskie ognie Cosmic Fire wyglądają porządnie. Fajerwerki w OBI już są? Miał już ktoś styczność z produktami firmy KELLER? Głównie chodzi mi o rakiety.


Zestaw Ten kupuję Od 2 lat :) i warto według mnie go kupić
jest tam 6 super stroboskopów opakowanie diabełków :mrgreen:
ta fontanna mi sie podoba jak na taki rozmiar Zestaw 21 Rakiet był rok temu
Rzymskie ognie te za 7,99 zł tez (miałem je) bardzo fajne :) w takiej tubie są jak na obrazku
Rakiety "bombowe" są według mnie warte uwagi ponieważ znane są one z tego że bardzo
wysoko lecą , ten system 4 moździerzy to ja nie wiem ile on ma pocisków ale chyba ze 12 :roll: więc według mnie nie warto , Po świętach wybiorę sie do OBI kupie sobie zestawy
Famili mix oraz te rakiety bombowe no i jak zwykle (opakowanie petard chaina boller)
Te 1080 wystrzałów podejrzewam że to jest coś w stylu JW31 Jorge także może też ją kupie
na zakupy w Obi będę miał 100 zł ;) ale zestaw Famili mix wam polęcam jak pisałem kupuje go to 2 lat i sie nie zawiodłem na nim , zastanawia mnie też ta wyrzutnia 100 strzałów
rok temu był taki duży wulkan za 30 zl ale go nie kupiłem :mrgreen:
Według Mnie firma Keller jest bardzo dobra ;) także polecam zakupy ich produktów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego zestawu chyba nie ma we wcześniejszych zdj. mam do wyboru właśnie ten zestaw lub zestaw 21 rakiet, ale nie wiem jaka jest ich wielkość. Ten zestaw pamiętam z tamtego roku 5 rakiet megabombowych i 4 bombowe są bardzo duże.

1708a16364ec589bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czemu one sie nazywają bombowe? Czy to jakieś szczególne, czy po prostu duży rozprysk? I to chyba jest pic to co jest na zdjęciu jednego z efektów że serce wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wieże w to serce. Ciekawią mnie te samoloty pirotechniczne ciekawe jaki mają efekt. W sylwestra jadę zaopatrzyć sie w fajerwerki z obi to się okaże co wybiorę bo sam mam jeszcze mętlik w głowie :roll:

A nazywają sie bombowe bo zobacz na ich kształt kamil :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mireck nie. Gdzieś właśnie taką informacje przeczytałem, że wyraźnie pisało, że rakieta leci na 90m, ale nie pamiętam gdzie to przeczytałem. Więc oddalenie się na 90m odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie umiecie czytać gazetki ze zrozumieniem.

30m strzelają wyrzutnie a 90m rakiety. To jest taki zestaw, w którym są wyrzutnie i rakiety.
------------
A przy zestawie z samymi rakietami jest napisane wysokość efektu 90m. Czyli same rakiety lecą na 90m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh zgodze sie nie umiecie czytac. co do tych rakiet szajs poprostu w tamtym roku kipilem 2 zestawy i miedzy innymi byly te rakiet bombowe myslalem ze jakies super odpalilem kilka i sie zawiodlem wysoko bardzo lecy (90 metrow) ale to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dosyć ciekawa oferta fajerwerek w OBI.

Nie mogę skopiować strony tej gazetki,ale wejdzcie sobie na stronę OBI tam fajerwerki będą na stronie głównej :smile:

I powiedzcie czy opłaca się coś kupować z tego marketu.?????

Bo widzę że ceny niektórych zestawów są nawet tanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić wyrzutnię 16 sh Sternen Parade, ma bardzo rzadko spotykany w tak małych bateriach efekt krozet w 4 kolorach. Miałem ją 2 lata temu i bardzo mi się podobała. Wg mnie to ciekawa alternatywa dla wyrzutni w stylu Marsa lub Kasjopeji z Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...