Skocz do zawartości

Auchan


mantis

Rekomendowane odpowiedzi


ten zestaw za 14.99 + gratis jest opłacalny te rakietki mogą być dobre czy nie??
A i co warto wziąć z tej Hestii??

Małe rakiety z hestii to po prostu nie rakiety... Kto wie czy to wgl rozpryski ma :) Nie bierz zadnych rakiet z hestii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


ja o tym wiedziałem ale wolałem się upewnić wiesz ten gratis do mnie przemawiał :P hehe


To pewnie paczka piccolo ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to jest ten co myśle to były różne gratisy ;D
1. 3 rzymskie ognie
2. wyrzutnia 100strz.
3. 5 rakiet+hukowe
te rakiety z zestawu (nie z tego gratisu ) niezłe były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Małe rakiety z hestii to po prostu nie rakiety... Kto wie czy to wgl rozpryski ma :) Nie bierz zadnych rakiet z hestii...

Nie ma to jak stereotypy.
Rakiety z Hestii mają ładne rozpryski (przynajmniej te które miałem z zestawu Victory za 8.45zl).
Biją na głowę mały zestaw z biedry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko za lada w recepcji , kilometr kolejka , ceny z kosmosu wyrzutnia 6-7 strzalowa z wygladu ala red meteor 21zl a wyrzutnia wielkosci jw90 kolo 89zl,ciazko o co kolwiek spytać przy takim natęzeniu.
Wola park bemowo -W-wa
Mialem zrobić zakupy dodatkowe ale odpuscilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj mój brat był i zakupił mi zestaw rakiet stars 4szt. 23zł i wyrzutnie victory za 10zł oraz 2x k0201 . Wiem , zły zakup ale uprzedzałem go żeby nic nie kupował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Rumi jest oddzielne stoisko ogrodzone i tam po prostu dookoła same zestawy i rakiety, z tyłu trochę wyrzutni. Mieli dosyć tanie zestawy (jak mówiliście,wszystko hestia), ale niestety ja wziąłem tylko zestaw twister za 15 zł, polecam, można tam robić zakupy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zawiodłem na tym zestawie, ale kupiłem go tylko do zabawy. Ogółem to raczej może jedna półka była zapełniona petardami. Napewno znajdzie się coś z jakiś fajnych hukowych, ale zestaw za 18 zł nawet fajny bo u mnie w auchan są 4 dosyć dobre rakiety i dużo pierdółek. W Rumi (nie wiem jak u Was) do tego zestawu jest dołożona wyrzutnia rzymskich ogni 100 strzałów, więc chyba trochę żałuje, że wziąłem to a nie ten zestaw. Gazetki chyba nie ma z fajerwerkami w Auchan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też się zawiodłem na tym zestawie, ale kupiłem go tylko do zabawy. Ogółem to raczej może jedna półka była zapełniona petardami. Napewno znajdzie się coś z jakiś fajnych hukowych, ale zestaw za 18 zł nawet fajny bo u mnie w auchan są 4 dosyć dobre rakiety i dużo pierdółek. W Rumi (nie wiem jak u Was) do tego zestawu jest dołożona wyrzutnia rzymskich ogni 100 strzałów, więc chyba trochę żałuje, że wziąłem to a nie ten zestaw. Gazetki chyba nie ma z fajerwerkami w Auchan.

te rakietki są beznadziejne miałem je w tamtym roku ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem te rakiety,ale to jest katastrofa,Tak szczerze powiedziawszy,to Hestia nie ma dobrych rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ten zestaw to jest mały fail. Za to reszta spoko, ten zestaw za 18 zł nawet fajny. W sumie to może jeszcze tylko niektóre wyrzutnie nie warte ceny, ale nie słabe, więc no można śmiało tam zrobić zakupy:D No rakiety cienkie, dlatego zaopatrzyłem się jeszcze w fenix jr12 i te z biedronki chyba neatilus czy coś takiego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w auchanie kupilem 2 zestawy jeden za 15zl ten co pisaliscie i jeden za 16zl w czarnym kartonie kupilem je poniewaz w tym roku lipnie z kasa a po zatym chialem kupic petardy hukowe tylko lecz znajomi mnie namowili na te 2 zestawy. Ciekawe jak bedzie wygladal ten 2 zestaw 2 kamikadze 1op motylko 1 op wieksze motylki i z 14 cos klo tego rakiet. Jezeli ktos to kiedys mial prosze o pinie tego zestawu za 16zl tez kupowalem w Rumi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

A w którym miejscu w Auchan są fajerwerki? Byłem dzisiaj i nie zauważyłem. A asortymentu nigdy rewelacyjnego nie mieli.

Ja nie mogę..Jak mogłeś nie zauważyć ;P jak wchodzisz zupełnie od prawej strony na halę ( gdzie jest RTV Euro AGD itp. ), idziesz prosto do tego rozwidlenia co możesz iść dalej prosto, a możesz też w lewo(gdzie jest taki dłuuuugi hol ciągnący się przez cały sklep), skręcasz właśnie w lewo i zaraz po skręcie masz po prawej stronie :) Stoisko jest oddzielone(taka budka), nie za duże ale nie wiem jak mogłeś nie zauważyć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie mogę..Jak mogłeś nie zauważyć ;P jak wchodzisz zupełnie od prawej strony na halę ( gdzie jest RTV Euro AGD itp. ), idziesz prosto do tego rozwidlenia co możesz iść dalej prosto, a możesz też w lewo(gdzie jest taki dłuuuugi hol ciągnący się przez cały sklep), skręcasz właśnie w lewo i zaraz po skręcie masz po prawej stronie :)/>/> Stoisko jest oddzielone(taka budka), nie za duże ale nie wiem jak mogłeś nie zauważyć :D/>/>]
[przecież to jest zaraz przy wejściu i duży napis fajerwerki.... Jak mogłeś tego nie widzieć ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co roku wybieram sie do auchana na zakupy świąteczne i jakieś pierdoły nakupuje ;)/>. Niestety, w tym roku nie pojechałem z powodu operacjii lecz, brat kupił jakieś pierdoły c;
Coś ostatnio ta hestia mniee zadziwia. najpierw porównując stary i nowy efekt wyrzutni HE0318 Victory





Pare lat temu kupiłem zestaw Fokus(5rakiet, jakies pierdoły) rakiety 0 efektu, a dzisiaj odpaliłem to samo to śmiało moge porównać z jr04 ;)/>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...