Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie TOP10-II edycja (FAQ)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jako że w temacie Wspólne kupowanie zrobiła się jedna wielka kupa, postanowiłem stworzyć FAQ jak by ktoś nie wiedział co to jest to tłumaczę że są to najczęściej zadawane pytania :)


1. Jaki będzie rabat?
Znamy już odpowiedź na to pytanie. W tym roku wyniesie on 20%

Myślę że jest to pytanie najczęściej zadawane. Rabat jest zależny od łącznej kwoty za jaką wszyscy użytkownicy kupią fajerwerki w sklepie fajerwerkimarket.pl. Informacje co do wysokości rabatu będą podane po zakończeniu zapisów.


2.Kiedy się odbędzie wspólne kupowanie?
Znamy odpowiedź na to pytanie, zamawiać będzie można 3,4,5 grudnia
Konkretnego terminu zamówienia jeszcze nie znamy jednak nie musicie się martwić że Wasze fajerwerki nie dotrą przed Sylwestrem. Najbardziej prawdopodobnym terminem jest początek grudnia. Jednak należy cały czas śledzić ten temat żeby się nie obudzić po akcji.


3. Jak składać zamówienia?
Zamówienia będą składane przez stronę sklepu czyli fajerwerkimarket.pl


4. Gdzie wysłać planowaną kwotę zakupu?
Aby wziąć udział we wspólnym kupowaniu należy przed zamówieniem wysłać kwotę zakupu oraz swój nick z forum na adres mailowy wspolnekupowanie2010@wp.pl


5. Jaki jest sposób płatności?
Sklep zgodnie z regulaminem wysyła paczki za pobraniem, czyli takie za które płacimy przy kurierze. Jeżeli chodzi o płatność przelewem to prawdopodobnie będzie taka możliwość jednak zamówienie będzie rozpatrywane po wysłaniu paczek za pobraniem. Wkrótce dowiecie się więcej szczegółów.


6. Jak obliczyć kwotę zakupu? :o
Jeżeli zadeklarowałeś np powiedzmy 400 PLN to nie odliczasz od tej kwoty 20% czyli 400 razy 0.8 = 300 PLN TAK NIE LICZCIE!!! Bo w sklepie zostawicie 300 PLN. Chodzi o to żeby w sklepie zostawić deklarowaną kwotę!!

SPOSÓB NA OBLICZENIE KWOTY

edit mpi:

Kwotę zadeklarowaną mnożycie X 1,2 = wychodzi wam kwota za jaką bierzecie fajerwerki a kurierowi przy odbiorze płacicie zadeklarowaną.

np.

500zł zadeklarowana X 1,2 = fajerwerki bierzecie za 600 a kurierowi płacicie 500zł przy odbierze paczki + wysyłka 24zł


7. Czy oprócz rabatu można liczyć na gratisy.
Najprawdopodobniej tak. Jednak nie będzie wpływu na to kto i co dostanie. Gratisy jeżeli będą to będą przyznawane według upodobań osoby pakującej. Użytkownik nie może rościć pretensji że on nie dostał tyle co użytkownik XYZ.


8. Jak sklep będzie widział że biorę udział we Wspólnym Kupowaniu?
Każdy użytkownik będzie zobowiązany do wpisania w polu "Uwagi" podczas zamówienia określonej formuły która pojawi się rano w dzień akcji w odpowiednim temacie.


9.Czy inne promocje w sklepie obowiązują przy akcji WK?
Inne promocje nie będą brane pod uwagę podczas akcji WK. Chodzi tu między innymi o darmową wysyłkę jeżeli zamówienie wynosi powyżej 500pln. Choć ja tej promocji już nie widzę. Jeżeli cokolwiek się zmieni zostaniecie o tym poinformowani.


10. Jakie są koszta wysyłki?
Koszta wysyłki są niezależne od wielości, ilości paczek w 1 przesyłce i wadze i wynoszą 24 PLN. Kwotę tą należy dodać do wartości zamawianych produktów. Od kwoty wysyłki NIEodliczamy rabatu!


11. Jaka jest idea Wspólnego Kupowania?
Myślę że odpowiedź jest prosta aczkolwiek nie przez wszystkich rozumiana. We Wspólnym Kupowaniu chodzi o to by za taką samą kwotę możemy kupić więcej fajerwerków. Dlatego między innymi rabat odliczamy z innej kwoty a płacimy tyle pieniędzy ile mamy do wydania, czyli mam do wydania np 150pln a jest rabat 20% to wybieram produkty za 187.5 a przy kurierze płacimy 150pln + oczywiście koszta wysyłki które jak pisałem wyżej nie są rabatowane. Chodzi o to też by zostawić w sklepie kwotę którą deklarowaliście na maila


12. Kogo należy słuchać?
ORGANIZATORÓW TYLKO I WYŁĄCZNIE



13.. temat jest w ciągłym uzupełnianiu. Czekam na propozycje pytań.

UWAGA!!
Jeżeli w temacie o Wspólnym Kupowaniu padnie te pytanie co pojawiło się tu w tym FAQ'u to taki użytkownik otrzyma ostrzeżenie.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...