Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo ludzi zrezygnowało z braku towaru to chyba nie ich wina nie, nie będa brać co popadnie bo nie o to chodzi jak ktoś zamawia za kilkaset złotych to moze sobie pozwolic na braki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale trzeba przyznać, że w tym roku Fajerwerkimarket wygląda trochę jak Fajerwerkistragan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rademenes95 bez urazy ale jak domyslales, sie za rodzice Ci nie pozwola to po co wogole sie deklarowales?
z nicku mozna wywnioskowac, ze masz 15 lat. Wiec rodzice maja glowne prawo glosu.
Zreszta nie wnikam, lecz co innym po Twoich przeprosinach?

Ja bym proponowal ograniczenie wiekowe na taka akcje np +16


Mam 15 lat a co roku mam stuff za ponad 1k...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Wspólnego Kupowania powoli dobiega do końca. Chciałbym osobiście podziękować Velibrumowi za wkład i organizacje tego naprawde atrakcyjnego przedsięwzięcia. Słowa uznania i wielki DZIĘKUJE !!..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można troszkę przedłużyć akcji?Ja zamówiłem paczkę na FM za ponad 300zł w zeszły piątek.Na razie zbieram kolejne fundusze i zamówienie złożę pewnie za kilka dni.Jeśli akcja się skończy to trudno :( Ale i tak będę zamawiał;)
ps.w wolnej chwili wrzucę zdjęcia z pierwszej paczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem podziękować za całą akcje Velibrumowi.Deklarowaną kwota była 200zł , ale zamówiłem za 410zł.Myślę że były to udane zakupy mimo braku kilku wyrzutni.Gdy odbiorę paczkę osobiście wrzucę kilka fotek ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem serdecznie podziękować organizatorom, przedewszystkim Velowi za cierpliwość i za organizację WK. Mam nadzieję że następne WK wypadnie dużo lepiej. :)

PS.
Mam nadzieję że FM tym razem spakuje to co trzeba. Jak to mówią do trzech razy sztuka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję że następne WK wypadnie dużo lepiej. :)



O ile takowe nadejdzie. :P W co wątpię, po tym co się działo w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Też tak sądzę że ze zorganizowaniem kolejnego WK może być problem. Ja prawdobodobnie nie będę brał już udziału w WK ponieważ pewnie na następnego sylwa zaopatrzę się w Zbigu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować za zorganizowanie WK przez Velibruma jak i TOP10 nie obyło się bez wpadek no, ale cóż człowiek niej jest maszyną i nie działa perfekcyjnie, większość niż połowa która deklarowała udział w WK po prostu nie wzięła w nim udziału przez to Velibrum wyszedł przed oczami właściciela sklepu na faceta nie poważnego, ale to też nie dało się przewidzieć. Dziękuje i pozdrawiam Rafał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo wszystkich przepraszam, zwłaszcza Velibruma za to, że nie zamówiłem z wami w WK.
Wypadła mi pilniejsza sprawa wymagająca dużych wydatków.
Jeszcze raz wszystkich przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

dzwoniłem do FM w czwartek pakuja dopiero paczki od przyszłego tygodnia beda roznoszone :)



teraz wyraźniej. i jak ktoś mi się zapyta kiedy do niego wyślą paczkę to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


teoretycznie mogła by w piątek dojść jakby w czwartek była wysłana


też zalezy gdzie, już nie raz zamawiałem u niech to paczka na śląsk szła najmniej 3dni ale to raczej wina firmy kurierskiej "OPEK"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze w nastepnym tygodniu paczka dojdzie, bo chce wziac udzial w konkursie jorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chcialbym powiedziec ze dzwonilem dzis do fm i dowiedzialem sie ze paczki z wk zostana wyslane jutro(czyli w srode 8.12.2010) a wiec paczki najwczesniej beda w czwartek dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam
Chcialbym powiedziec ze dzwonilem dzis do fm i dowiedzialem sie ze paczki z wk zostana wyslane jutro(czyli w srode 8.12.2010) a wiec paczki najwczesniej beda w czwartek dziekuje.



Jedni mówią że w czwartek, drudzy że w środę, jutro zadzwonię i upewnię się dokładnie i wtedy napisze.
Zamówiłem z kolegą parę wyrzutni Jorge więc jak ktoś przede mną pisał że doszła dostawa z Jorge, to nie będę musiał się martwić o zamienniki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie dzwońcie do nich co po chwile jak takie czapy!! Przecież oni nie mają tylko naszych zamówień. Jeżeli dostawa Jorge się pojawiła, to logiczne, ze wpierw spakują tych, których produkty są dostępne, a Ci którzy mają "braki" dostaną później bo uzupełnią im produktami z nowej dostawy. Chyba chcecie dostać co zamówiliście?? A ciągłe przerywanie im w pracy spowalnia ich prace magazynowe co w efekcie opóźni komplementacje i wysyłanie paczek. CIERPLIWOŚCI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zadręczać sklep milionem pytań?!

Jak jeden zadzwonił i powiedzieli ze wyślą jutro a inny że pojutrze czyli oznacza to że będą nie wszystkie na raz wysyłać, więc po co dzwonić?! Pomyślcie sobie tak że każdy wasz telefon opóźnia wysłanie waszej paczki bo zamiast zajmować sie np pakowaniem ktoś musi cały czas stać przy telefonie bo stado z ff.pl dzwoni i wypytuje ciągle o to samo! Jak będzie to będzie szybciej niż będzie nie będzie! Taka jest moja zasada i radzę się tak nie gorączkować o te paczki! :blink: Rozumiem że euforia ale dajcie żyć, Ci ludzie co tam pracują to nie są jakieś maszyny że 5 minut po zamówieniu (w wk co też jest nie bez znaczenia) mają wam paczkę wysłać. Muszą wszystko sprawdzić i podliczyć czy macie dobre kwoty powpisywane w uwagach. Pamiętajcie tez że w sklepie cały czas przybywa zamówień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedni mówią że w czwartek, drudzy że w środę, jutro zadzwonię i upewnię się dokładnie i wtedy napisze.
Zamówiłem z kolegą parę wyrzutni Jorge więc jak ktoś przede mną pisał że doszła dostawa z Jorge, to nie będę musiał się martwić o zamienniki :D



Jak chcesz to dzwon ale powiedza ci to samo to co mi byl mily pan poproslil mnie o numer zakupow podalem i powiedzial aha to jest ze wspolnego kupywania to jutro bedziemy wysylac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz to dzwon ale powiedza ci to samo to co mi byl mily pan poproslil mnie o numer zakupow podalem i powiedzial aha to jest ze wspolnego kupywania to jutro bedziemy wysylac:P


Haha ;D
Nieno jak tak to nie będę dzwonił, a co do obsługi to naprawdę miła, dzwoniłem w poniedziałek, odebrała jakaś pani, spytałem się o zamówienie, spytała się jaki numer itd., sprawdziła powiedziała, prosiłem aby dopisała jeszcze niektóre artykuły , z chęcią napisała gdzieś na kartce i powiedziała że dostarczy, to jest prawdziwa obsługa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...